Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

TYLKO NA PUDELKU: Kasia Cichopek trafiła NA DYWANIK po serii wpadek w "Pytaniu na Śniadanie": "Zapytała o ozdoby świąteczne NA ULICACH SYRII"

511
Podziel się:

Nasz informator donosi, że po tym, jak Kasia Cichopek zapytała ambasadorową Syrii o... ozdoby świąteczne na tamtejszych ulicach, wydawca "PnŚ" dał jej reprymendę. "Zasugerował, aby lepiej przygotowywała się do rozmów z gośćmi" - słyszymy.

TYLKO NA PUDELKU: Kasia Cichopek trafiła NA DYWANIK po serii wpadek w "Pytaniu na Śniadanie": "Zapytała o ozdoby świąteczne NA ULICACH SYRII"
Kasia Cichopek naraziła się wydawcy "Pytania na Śniadanie" (AKPA, PnŚ)

Katarzyna Cichopek po kilku latach medialnego niebytu otrzymała propozycję od Telewizji Polskiej, by poprowadzić "Pytanie na Śniadanie". Chętnie na nią przystała i od tamtej pory możemy obserwować jej popisy erudycji, jak np. wtedy, gdy przedstawiła swoją teorię na temat zdrad.

Ostatnio głośno było też o jej wpadce podczas rozmowy z Izabelą Trojanowską i Paullą.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek o pracy w śniadaniówce: "Staram się być sobą"

Jak donosi nasze źródło, kilka dni wcześniej Kasia również zaliczyła "wtopę".

24 grudnia na kanapie zasiadła żona ambasadora Syrii, która opowiadała o obchodach Bożego Narodzenia w tym kraju. Kiedy Katarzyna Cichopek radośnie zapytała, czy mają ozdoby świąteczne na ulicach, sytuacja zrobiła się niezręczna. Pani ambasadorowa dyplomatycznie wybrnęła, mówiąc, że Syryjczycy ubierają choinki w domach.

Sprawdziliśmy i faktycznie taka sytuacja miała miejsce. W dodatku nie przeszła zupełnie bez echa, bo komentowano ją np. na Twitterze.

Ciekawe czy pani Cichopek wie, gdzie leży Syria; Takie postrzeganie świata mają celebryci; Dobrze, że nie zapytała wprost o bombki... Przecież mogła; Nie życzę źle nikomu, ale naszym celebrytom przydałaby się bida, przynajmniej na tyle długa, aby mogli cokolwiek zrozumieć z otaczającego ich świata - pisali internauci.

Nasz informator ujawnia, że Kasia dostała reprymendę.

Po zakończonej rozmowie wydawca zasugerował Kasi, aby lepiej przygotowywała się do rozmów z gośćmi. Wyjaśnił jej także, że Syria jest praktycznie cała zniszczona w wyniku wojny domowej. Nie może więc być mowy o ozdobach na ulicach... Cichopek tłumaczyła się, że nie przemyślała tego pytania, była w świątecznym nastroju i cieszyła się na myśl o Wigilii... Niesmak wśród osób pracujących przy tym odcinku jednak pozostał.

Źródło dodaje, że mimo wszystko Kasia zdobyła kilka "punktów" u ekipy "PnŚ", bo sama zgłosiła się do wzięcia "newralgicznych" dyżurów.

Aktualnie Kasia przebywa na Seszelach, gdzie regeneruje się po wielu porannych dyżurach. Pracowała w wigilię, sylwestra i Nowy Rok. Sama wykazała chęć do poprowadzenia akurat tych wydań "Pytania". Ucieszyła tym pozostałych prowadzących, którzy woleli spędzić te dni z bliskimi - słyszymy.

Sądzicie, że Cichopek w trakcie rozmowy z ambasadorową Syrii była już myślami na Seszelach?

Zobacz także: Jakie DM-y dostajemy od celebrytów i co zaskoczyło Jasona Derulo w Polsce?
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(511)
Ola
9 miesięcy temu
Pyza nic nie wie. Gdyby nie grała w tym miernym serialiku, byłaby przeciętną kobietą jak większość Polaków.
Nick
9 miesięcy temu
2 zwoje - jeden do uśmiechania się drugi do chodzenia.
M.7.
9 miesięcy temu
Kasiu, zamiast brać poranne dyżury w PnŚ, lepiej zostań na białej sali 🙈😅
Kate
9 miesięcy temu
Intelekt poziom -10, ważne ze wyglada i się uśmiecha. Więcej nie jest potrzebne dla odbiorców tej stacji
Babcia
9 miesięcy temu
Nie lubię programu kiedy prowadzi go pani Cichopek i wtedy nie oglądam go.
Najnowsze komentarze (511)
Magda
6 miesięcy temu
pytanie jesz na sniadanie
csd
7 miesięcy temu
kasia zaistniała bo się uśmiecha
Lusi
9 miesięcy temu
I te jej beznadziejne filmiki na tik toku.Masakra jakaś.Nie da rady jej oglądać
spoko
9 miesięcy temu
wojna domowa się skończyła, walki trwaja na północy głównie miedzy turkami i kurdami albo izraelem i iranem. w damaszku jest spokojnie i stolica nie jest zniszczona, nigdy nie dotarło tam ISIS mieszka tam tez z tego powodu sporo chrzescijan a rząd ochrania wszystkie mniejszości religijne, problem jet zato z choinką bo tam nie ma za wiele drzew a iglastych prawie wcale więc ta tradycja nie jest tam znana
XXX
9 miesięcy temu
Pudelek, doksztalc sie. Syria jest krajem muzulmanskim. Muzulmanie nieobchodza swiat Bozego Narodzenia.
Misia
9 miesięcy temu
Nie lubie Cichopek.Jest mało inteligentna i sprawia wrażenie pustej mało oczytanej osoby. PnŚ z udziałem tej Pani nie oglądam pomieważ jest nudna i brak wiedzy rekompensuje uśmiechem.Hmmm mało profesjonalne.
nikt
9 miesięcy temu
bardzo uboga intelektualnie kobieta
realista
9 miesięcy temu
szambo w tvp ? a w tvnie po komentarzach ludzi pokroju Kraśki wydaje się że podstawówka to szczyt ich możliwości
Marina
9 miesięcy temu
Kasia Kasia da się oglądać jest felikatniejsza od Idy ja trzeba wymienić tej to w ogóle nie da się na nią patrzeć ten fałszywy uśmiech zęby jak kuń brzydko za szybko mówi promuje za często swego malucha ciąga to dziecko na rękach trzyma jak worek pierza.Nis oglądamy jej z rodziną.Jest nie sympatyczna zobaczymy gdzie znajdzie robotę po zmianie szefa TVP
Marika
9 miesięcy temu
Widać jakie Kasia ma pojęcie i życiu jakie ja otacza. Nie tylko ona jedna. Mają w głowie tylko jedno jakby tu się pokazać przed koleżanka w co się ubrać gdzie pojechać co zobaczyć zjeść-tępota.Takie wyścigi szczurów. Widać podstawowych rzeczy nie zna że szkoły nie interesuje się dzisiejszym światem życiem .
spoko
9 miesięcy temu
żeby wszyscy, którzy pokazują się w TV, mieli tylko takie wpadki...
123
9 miesięcy temu
Dawno mówiłam że ona nie nadaje się z tym Kurzajewskim do prowadzenia , ona jest nie obyta i nie ma wiadomości , szczery tylko te zęby , słaba i sztuczna jest myślę że długo nie pociągnie, jeszcze trochę i wyleci nareszcie psełdo gwiazda z marnego filmu Kingusia, żenada
ola
9 miesięcy temu
Jak długo ona jeszcze będzie sie tak ośmieszać.Dawno powinni ją wywalić.
Dora
9 miesięcy temu
Inteligencja może być wrodzona oraz nabyta. Niektórzy nie mają ani jednej, ani drugiej.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie