Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

TYLKO NA PUDELKU: Katarzyna Dowbor chce wyremontować spalony dom pani Beaty! "Namawia sponsorów"

94
Podziel się

Prowadząca chce drugi raz podjąć się wyremontowania domu jednej z bohaterek programu "Nasz nowy dom".

TYLKO NA PUDELKU: Katarzyna Dowbor chce wyremontować spalony dom pani Beaty! "Namawia sponsorów"
Katarzyna Dowbor chce podjąć się wyremontowania spalonego domu (ONS)
bCZIZTpN

Nasz nowy dom możemy oglądać na antenie Polsatu nieprzerwanie od 2013 roku. Program, w którym ekipa budowlańców w zaledwie pięć dni remontuje potrzebującej rodzinie ich cztery kąty, od lat przyciąga przed telewizory milionową widownię. Twarzą formatu jest Katarzyna Dowbor, która z powodzeniem sprawdza się w roli prowadzącej i w każdym odcinku wypowiada słynne już słowa "wyremontujemy wasz dom".

Ostatnio o produkcji jest głośno nie za sprawą kolejnego udanego remontu, a tragedii, która spotkała jedną z rodzin. Wyremontowany prawie trzy lata temu dom pani Beaty z podlaskiej wsi Antonin spłonął.

bCZIZTpP

Dowbor promuje swój program: "To jest dom babci, kórej chcą zabrać wnuka"

W zeszłym tygodniu okazało się, że odmieniony nie do poznania w programie dom został podpalony. Choć policja zatrzymała już podejrzanego o zaprószenie ognia mężczyznę, nie zmienia to faktu, że poszkodowana rodzina musi zmierzyć się ze skutkami pożaru.

Głos w sprawie zdążyła zabrać już sama Dowbor, która zapewniła, że zrobi, co w jej mocy, by pomóc uczestnikom programu. Jak się okazuje, chce podjąć się wyremontowania domu po raz kolejny.

Chce drugi raz wyremontować dom pani Beaty. Zarówno Katarzyna Dowbor jak i produkcja programu "Nasz nowy dom" namawiają sponsorów, by sfinansowali remont - zdradza w rozmowie z Pudelkiem informator.

bCZIZTpV

Myślicie, że już niebawem zobaczymy na antenie stacji ponowny remont domu pani Beaty?

bCZIZTpW
bCZIZTqq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(94)
Happy
2 miesiące temu
Wyremontować? Jego trzeba rozebrać i postawić od nowa..
Szyderca
2 miesiące temu
Od zawsze mnie irytowała, jeszcze jak pracowała w Dwójce, ale za determinację w udzieleniu tutaj pomocy duży szacunek.
Elo
2 miesiące temu
Sponsorów?? A gdzie ubezpieczenie??
bCZIZTqr
kolezka
2 miesiące temu
To te domy nie sa ubezpieczone? dziwne ze zawsze w programie pokazuja reklame firmy ubezpieczeniowej...
123
2 miesiące temu
Taka kwestia mnie nurtuje: taki piękny dom, wyremontowany dla nich bezpłatnie i nie był ubezpieczony? Rozumiem złe warunki materialne, ale to właśnie ubodzy powinni się ubezpieczać, bo nie będzie ich stać na odbudowanie domu! 300-400zl rocznie można ma taki cel odłożyć...
Najnowsze komentarze (94)
jan
2 miesiące temu
przecierz ten dom był ubezpieczny
Aga
2 miesiące temu
Ale dlaczego szukają sponsorów??? A co z ubezpieczeniem tego domu??? Czy te wielkie plansze z ubezpieczeniem to LIPA???
puznies
2 miesiące temu
ubezpieczenie nie pokryło??? tak link4 reklamowali w jej programach. czyżby z winy użytkownika się zjarało??? czy może fachowcy coś popierdzielili i wyszła robota w pośpiechu???
Witek
2 miesiące temu
Piękna kobieta o pięknym uśmiechu.
Marta
2 miesiące temu
Oczywiście jestem ZA, ale czasami mam też refleksje, kiedy widzę w rodzinie prawie dorosłe dzieci, które czekają na gotowe, nie są przygotowywane do odpowiedzialności i dorosłości, tylko czekają aż ktoś coś za nich zrobi.Wiem , że mieszkają w tragicznych warunkach, ale widać gołym okiem, że nie są z czystością i porządkiem na ty, a nawet widać zamierzoną dewastację.Poniszczone meble, durne malunki na ścianach.Trudno uwierzyć, że będą dbać o to, co dostaną.
Lidia
2 miesiące temu
Uwielbiamy z rodziną panią Kasię Dowbor. Widać, że to ciepła, kochana osoba, choć robi też wrażenie silnej i konsekwentnej.Nie wyobrażamy sobie nikogo innego w tej roli.
przyjazna
2 miesiące temu
Witam Pani Kasiu. Jest Pani wspaniałą osobą. Bardzo kiedyś chciała bym Panią poznać, ma Pani wspaniałą ekipę. Trzymam za Panią kciuki, i że uda się odbudować spalony dom Pani Beaty.
Qtek
2 miesiące temu
Jaki remont - Prawo budowlane się kłania - to jest budowa (ew. odbudowa)
bCZIZTqj
Kaja
2 miesiące temu
Wspaniała kobieta i o dużym sercu nie ważne ze sponsorzy finansują ale liczy się jej zaangażowanie.Brawo pani Kasiu i całe ekipa bo oni tutaj najważniejsi,to ich ciężka praca i będą mieli to kiedyś wynagrodzone.
Ewa
2 miesiące temu
Pozytywna kobieta. Dąży do celu! Pani Kasiu powodzenia! Ze swoją ekipą da Pani radę pomóc tej rodzinie 😊
prawda
2 miesiące temu
jak katarzyna dowbor chce remontowac komus dom to niech remontuje-za swoje i swoimi rekami-namawianie sponsorow to jak remont za pomoca wydarzenia na fejsbuku-takie zaklamanie celebyckie-naprawianie swiata cudzymi rekami
Kor
2 miesiące temu
Kasia i wspaniała ekipa budowlana pomaga pokrzywdzonym przez los ludziom. Jest serdeczna i życzliwa. Wspaniały, podnoszący na duchu program.
aaa
2 miesiące temu
A ubezpieczenie - reklamują się
Lena
2 miesiące temu
Postawić od nowa, murowany z systemem alarmowym i przeciwpożarowym.
...
Następna strona
bCZIZTqL