Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Nasz nowy dom". Spłonął dom wyremontowany przez ekipę Katarzyny Dowbor w Antoninie: "Pożar strawił budynek W CAŁOŚCI"

135
Podziel się

Samotna matka z podlaskiej wsi, której ponad 2 lata temu wyremontowano dom, właśnie straciła dorobek życia. Policja już zatrzymała mężczyznę, który miał dokonać podpalenia.

"Nasz nowy dom". Spłonął dom wyremontowany przez ekipę Katarzyny Dowbor w Antoninie: "Pożar strawił budynek W CAŁOŚCI"
Spłonął dom wyremontowany przez Katarzynę Dowbor w Antoninie (Facebook.com, ONS.pl)
bDaoPfWZ

Nasz nowy dom już od lat przyciąga przed telewizory milionową widownię. Program prowadzony przez Katarzynę Dowbor wielokrotnie odmienił losy potrzebujących rodzin, a media chętnie informowały o spektakularnych efektach pracy jej ekipy. W efekcie udowodniono, że ikoniczne słowa "wyremontujemy Wasz dom" nigdy nie są rzucane na wiatr.

Jedną z uczestniczek programu była pani Beata z podlaskiej wsi Antonin, która również otrzymała szansę na lepsze życie. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą wyremontowała jej dom ponad 2 lata temu, a efektami pochwaliła się oczywiście w programie. Niestety, jak donoszą lokalne media, samotna matka wychowująca dwóch synów ponownie znalazła się na życiowym zakręcie.

bDaoPfXb

Dowbor o 'Naszym nowym domu'

Jak poinformowano na stronie gminy Ciechanowiec na Facebooku, pani Beata właśnie straciła dach nad głową. Wszystko przez pożar, który całkowicie strawił jej dom. Jak podkreśla burmistrz Ciechanowca, sytuacja rodziny jest teraz bardzo trudna.

Burmistrz Ciechanowca zwraca się z gorącym apelem o pomoc finansową pogorzelcom z naszej gminy. 18 lipca 2020 r. pożar strawił w całości budynek mieszkalny rodziny zamieszkałej w Antoninie. Samotna matka z dwójką dzieci straciła dach nad głową i całe wyposażenie znajdujące się we wnętrzu domu. W 2017 roku dom został wyremontowany w ramach programu Telewizji Polsat "Nasz nowy dom". Spłonęło wszystko, sytuacja rodziny jest bardzo trudna - czytamy w opublikowanym komunikacie.

Jak twierdzi rzecznik prasowy KWP w Białymstoku, zatrzymano już podejrzanego o podpalenie domu pani Beaty. Podinspektor Tomasz Krupa skomentował sprawę w rozmowie z Faktem.

bDaoPfXh

Zatrzymany mężczyzna zostanie doprowadzony do sądu w piątek. Do tej pory usłyszał zarzut podpalenia domu w Antoninie. We wtorek przyznał się do winy. Na tę chwilę mogę tylko dodać, że poszkodowana go znała, ale na informowanie o motywach i okolicznościach podpalenia jest jeszcze za wcześnie - dowiedział się tabloid.

Wraz z informacją o pożarze domu burmistrz Ciechanowca zaapelował też o pomoc finansową dla rodziny.

Pomoc na odbudowę domu można przekazać na specjalne konto założone przy Stowarzyszeniu Rodzina w Ciechanowcu: numer 32 8749 0006 0000 7719 2000 0130 z dopiskiem "Dla Beaty". Informacje dotyczące sytuacji rodziny i wsparcia rzeczowego można uzyskać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Ciechanowcu ul. Mickiewicza 1 (siedziba Urzędu Miejskiego) oraz pod numerem telefonu 86 277 11 45.

bDaoPfXi
bDaoPfXj
bDaoPfXC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(135)
Jaka
2 miesiące temu
To jest przykre , że niektórzy ludzie maja całe życie pod górkę
Utt
2 miesiące temu
Brak słów...
Nieoficjalnie
2 miesiące temu
typek zrobił to z powodu zawodu miłosnego. Był jedną z osób, której Pani Beata pomagała jako pracownica OPS. Jak to faceci, coś sobie ubzdurał...ale generalnie znany był policji z powodu wcześniejszych doniesień na niego o agresywnym usposobieniu i innych próbach podpaleń. Tutaj niestety mu się udało...
bDaoPfXD
Jan
2 miesiące temu
Przecież ubezpieczenia były niezłe reklamowane i wręczane .
Ada
2 miesiące temu
A gdzie ubezpieczyciel?
Najnowsze komentarze (135)
Grażyna Saw.
2 miesiące temu
Wspaniała kobieta
Może
2 miesiące temu
Za darmo to i ocet słodki
Magda
2 miesiące temu
podobno facet pomagał w remontowaniu domu, czy tam sprzątaniu. Masakra.
Joo
2 miesiące temu
Czytam te komentarze i jest mi przykro, że jest tylu nieczułych , głuchych, pustoglowych ludzi przez których przemawia zazdrość , głupota , brak empatii. Ja nie raz oglądając odcinki płakałam i cieszyłam się ze szczęścia obdarowanych. Ludzie wolą ziać jadem niż się cieszyć.Chrytus powiedział, cokolwiek uczyniłeś jednemu z braci moich najmniejszych, mnie uczyniłeś. Niech wszyscy bezduszni egoiści wezmą sobie to do serca , bo dobro powraca w dwójnasób.
Fretka
2 miesiące temu
Co sie dzieje z Polakami? A moze zawsze tacy byli?
STRAŻAK 91
2 miesiące temu
Mam nadzieje że TV pomoże jeszcze raz Tej Rodzinie. Sam jestem Strażakiem i wiem jaki to ból jak dana Rodzina traci dobytek życia. Trzymam kciuki i mam nadzieje że wszystko pójdzie w dobrą stronę. Do Ludzi czynów Piromańskich APELUJE: Zastanów się jaką Tragedie fundujesz Danej Rodzinie i wiele pracy i wysiłku ludziom, którzy mają chęć i siłę ratować dobytek Innych w Czerwonych Samochodach OSP i PSP.
wujek Wania
2 miesiące temu
A co z ubezpieczeniem domu? Zazwyczaj pierwsza polisa była prezentem w programie (tak naprawdę reklamą firmy ubezpieczeniowej), czy była później opłacana?
Ydysye
2 miesiące temu
Co z ludźmi jest nie tak??
bDaoPfXv
Gość
2 miesiące temu
Podpalacz powinien ponieść karę finansową za dokonane szkody, co do złotówki, jak ma dom to sprzedać i zamieszkać w noclegowni, a pieniądze oddać tej kobiecie. Dodatkowo za straty moralne. W Stanach sąd by się nie zastanawiał... A u nas będzie sobie wesoło żył w więzieniu za nasze...a kobietę też mają wesprzeć niewinni.
Lol
2 miesiące temu
Jakim trzeba być człowiekiem żeby zrobić coś takiego. Jak patrzę na kom poniżej to smutek człowieka ogarnia jak ludzie są okrutni I nie mają za grosz empatii. To tak jak z tymi kom po wyborach, nienawiść I tylko nienawiść.
Ulka
2 miesiące temu
Zmiana tematu:powinni zrobic program 'Moje nowe zeby' TO ich. uzebienie to zgroza, ruina z powodu niedbalstwa. Na ciuchy, paznokcie ich stac a na zeby nie.
jak można?
2 miesiące temu
Takich podpalaczy to powinno się dać na jakieś tortury ogniem. Mam nadzieję, że ekipa Nasz nowy dom po raz drugi nie zawiedzie.
gość
2 miesiące temu
Ale to jest dziwne gaszenie pożaru. Na zdjeciach widac jak strażacy zajmują sie domem z całymi murami i 3/4 dachu, dom jest mikroskopijny, jak oni gasili ten pożar, ze efekt jest jaki jest? to chyba jakas nieudolność.
Słupszczanka
2 miesiące temu
Znam taki przypadek ze wsi pod Słupskiem. Robiliśmy zrzutkę i wyremontowaliśmy dom po pożarze. Firmy dały wszystkie materiały i meble. Sąsiedzi z zazdrości / zazdrościli traumy rodziny, która była w domu podczas pożaru 🤔😡/ wypominali im, jak to teraz maja dobrze za darmo. Przestali się do nich odzywać, a dzieci miały przerąbane w szkole. Mama tej rodziny, nie dość, że ratowała dzieci z pożaru i ciężki psychicznie to przeszła, to sąsiedzi ją dobijają.
...
Następna strona
bDaoPfXX