Faustyna Kranda
|

TYLKO NA PUDELKU: Kinga Rusin odpowiada na zarzuty menedżera Małgorzaty Rozenek: "To jest taka bzdura, że nawet nie chce mi się komentować"

727
Podziel się

"Nazwisko tego Pana nie padło na żadnym ze spotkań redakcyjnych w sprawie programu. Jest na to 10 świadków" - zapewnia Kinga.

TYLKO NA PUDELKU: Kinga Rusin odpowiada na zarzuty menedżera Małgorzaty Rozenek: "To jest taka bzdura, że nawet nie chce mi się komentować"
(East News)

To, że Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek nie darzą się wzajemną sympatią, wiadomo nie od dziś. Półtora roku temu dziennikarka i celebrytka wdały się w medialny konflikt, w którym padły mocne słowa. Na przykład Rusin nazwała Rozenek "wypindrzoną lalą", kiedy ta brała udział w kampanii reklamowej marki kosmetycznej, która testuje swoje produkty na zwierzętach.

 

Zobacz: Kinga Rusin MIAŻDŻY Małgorzatę Rozenek: "To sztuczna, WYPINDRZONA LALA!"

 

Ostatnio okazało się, że czas w tym przypadku nie wystarczył, by wyleczyć rany. Małgorzata Rozenek zapowiedziała ponoć, że nie zamierza promować nowego sezonu programu Projekt Lady w śniadaniówce, kiedy na kanapie naprzeciwko zasiadać będzie Kinga Rusin.

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek NADAL żywi urazę do Kingi "rozmawiałam z Adele o butach" Rusin? "Nie przyjdzie do "DDTVN" na jej dyżur I KONIEC"

 

W sobotę jeden z tabloidów opublikował wypowiedź, z której można wywnioskować, że konflikt na linii Kinga Rusin-Małgorzata Rozenek rozrósł się i wyszedł poza same zainteresowane. Menedżer Małgorzaty Rozenek zaatakował w rozmowie z Super Expressem Kingę Rusin, twierdząc, że jego występ w Dzień Dobry TVN został zablokowany z powodu prywatnej niechęci Kingi do Małgosi. Wiktor Krajewski, autor promowanej na antenie TVN książki, uważa, że to ze "względu na jedną z osób, które miały przeprowadzać rozmowę o jego własnej książce, nie jest mile widziany jako gość śniadaniówki".

 

Zobacz: Kinga Rusin zablokowała występ menedżera Małgorzaty Rozenek w "Dzień Dobry TVN"? "Otrzymałem informację, że nie jestem mile widziany"

 

Skontaktowaliśmy się z Kingą Rusin, aby skonfrontować obie wersje wydarzeń. W rozmowie z Pudelkiem dziennikarka odpowiedziała na zarzuty stawiane przez menedżera Rozenek, które wprost nazywa "bzdurą":

 

To jest taka bzdura że nawet nie chce mi się komentować. Nazwisko tego Pana nie padło na żadnym ze spotkań redakcyjnych w sprawie programu. Jest na to 10 świadków. Temat został nam przedstawiony przez wydawcę razem z już umówionym gośćmi. Zapraszanie gości nie leży w kompetencji prowadzących - mówi Kinga.

Myślicie, że to już koniec teorii spiskowych? A może Wiktor "skomentuje komentarz" Kingi?

KOMENTARZE
(727)
DoEdwarda
3 tyg. temu
Panie Edwardzie, czy Pan nadal zarządza TVN czy p. Rusin. Ta Pani działa na wszystkich jak płachta na byka. . P. Rusin, P. Sołtysik, P. Kalczyńska to osoby, które zniechęcają do oglądani TVN
Aaa
3 tyg. temu
Pani Kingo czemu już Pani nie walczy z firmą Avon o jej praktyki? Kolejne gwiazdy występują w kampaniach i to już nie robi na Pani wrażenie. Gdzie Pani bulwersacja i szlachetne idee? Hipokryzja...
Ola
3 tyg. temu
To jest niesamowite. Krasko zdradzal żonę z Rozenek w bezczelny sposób. Biegał z nią po Sopocie, chodzili razem po Warszawie itd. Nic sobie nie robił z tego, że są osobami publicznymi i wszyscy ich widzą. Minęło kilka lat a Kinga i Malina nienawidza Gośki, natomiast z Piotrkiem nadal są najlepszymi przyjaciółmi. Podwojne standardy Kingi są żenujące. Zresztą Marek ją też zdradza, wystarczy się pokrecic po lansiarskich miejscach w weekend i dowodów nie brakuje. Po co bierze udzial w akcjach dot. rownouprawnienia i przeciwdzialaniu nienawisci skoro sama nie jest od tego wolna. Zycie nie jest czarno biale, ale nie nalezy miec wybiorczej moralnosci...
Pizdolla
3 tyg. temu
Autor książki będące jednym z głównych tematów rozmowy, nie jest zaproszony? To faktycznie macie tam głowy na karku w tym tefauenie. Zawistne warszawskie bagienko z ropuchą Rusin jako królową stawu.
pipi
3 tyg. temu
Rusin ,brzydko sie starzeje ,dlczego,nie smarujesz sie swoimi kosmetykami?
Najnowsze komentarze (727)
Karolina
3 tyg. temu
Jakoś mi się to nie klei..
Paula
3 tyg. temu
Nie wiem jaka jest prawda ale wole już Kinge niż tą "perfekcyjna";/
Iza
3 tyg. temu
słodki ten piesio ze zdjęcia z Kingą :P
zalosne
3 tyg. temu
Naprawdę czy są tu ludzie którzy w to wierzą ??
Alicja
3 tyg. temu
Nie ma na to potwierdzonych informacji..
David
3 tyg. temu
Wątpie zeby to było prawdą.. Rusin chyba nie ma aż takicg mocy
hmm
3 tyg. temu
Od kiedy reporterki decydują o tym jacy goście będą w programie ?
ilona
3 tyg. temu
Nie ma co komentowac bo to fejk
Diana
3 tyg. temu
haha ona nie ma co robić tylko się kłócić z rozenek seriooooo
woro
3 tyg. temu
Ma świetny styl!
madzia
3 tyg. temu
Kinga fajna kobitka jest xd
sonia
3 tyg. temu
rusin nie robi takich rzeczy
uff
3 tyg. temu
nie ma co gadać na Rusin, dajcie spokój
anka
3 tyg. temu
dobrze Rusin odpowiedziała
izuu
3 tyg. temu
tak Kinia robi wszystko na złość rozenek hahaha na pewno
ada
3 tyg. temu
już nie ma o czym pisac, tylko wymyślac coś..
Ania
3 tyg. temu
Haha wy tak poważnie?
Beza
3 tyg. temu
Ale bzdety
Jolanta
3 tyg. temu
Czy nikt tu nie wie jak funkcjonuje stacja telewizyjna...
cheeriosyjem
3 tyg. temu
Ten "menedżer" chyba niepoważny jest.
Lola
3 tyg. temu
Zarzuty XDD
Anita
3 tyg. temu
Całej tej sprawy nawet nie było, bujda wymyślona
Andrzej
3 tyg. temu
Kto zrobił z tego newsa?
Andrzej
3 tyg. temu
Kto zrobił z tego newsa?
...
Następna strona