Witek
|
aktualizacja

Kinga Rusin zablokowała występ menedżera Małgorzaty Rozenek w "Dzień Dobry TVN"? "Otrzymałem informację, że nie jestem mile widziany"

911
Podziel się

"Dziwi mnie to, że prezenterka, która za każdym razem podkreśla swój zawodowy profesjonalizm, nie potrafi ukryć swoich prywatnych animozji" - mówił Wiktor Krajewski.

Kinga Rusin zablokowała występ menedżera Małgorzaty Rozenek w "Dzień Dobry TVN"? "Otrzymałem informację, że nie jestem mile widziany"
(East News)

Nie jest tajemnicą, że Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek nie darzą się wzajemną sympatią. Półtora roku temu głośno było o internetowym konflikcie między celebrytkami. Zaangażowana w ochronę środowiska "reporterka bez granic" nazwała wówczas "Perfekcyjną" "wypindrzoną lalą", zarzucając jej współpracę z marką kosmetyczną, testującą swoje produkty na zwierzętach.

Od tamtej pory panie robią, co mogą, by się nie spotkać. Jak donosiliśmy w zeszłym tygodniu, celebrytki do tego stopnia nie są w stanie znieść swojego towarzystwa, że ponoć Rozenek zapowiedziała, iż nie zamierza promować kolejnego sezonu Projektu Lady w śniadaniówce podczas dyżuru Rusin.

Okazuje się, że na sporze zwaśnionych gwiazd TVN-u cierpią też inni. We wtorkowym wydaniu Dzień Dobry TVN gościła 97-letnia tancerka. Nina Novak promowała tam swoją biografię "Taniec na gruzach". W programie miał jej towarzyszyć autor książki Wiktor Krajewski, który na co dzień jest także menedżerem żony Majdana. Niestety, w momencie, gdy okazało się, że śniadaniówkę poprowadzi Rusin, mężczyzna został wykreślony z listy gości.

Rzeczywiście, w którymś momencie omawiania nagrania o "Tańcu na gruzach" otrzymałem informację, że nie jestem mile widziany jako gość rozmowy o własnej książce, ze względu na jedną z osób, które miały ją przeprowadzać - zdradził w rozmowie z Super Expressem Krajewski i dodał:

Dziwi mnie to, że prezenterka, która za każdym razem podkreśla swój zawodowy profesjonalizm, nie potrafi ukryć swoich prywatnych animozji.

Zachowanie godne doświadczonej prezenterki?

KOMENTARZE
(911)
Szymon
3 tyg. temu
Już nie raz pokazała swój „profesjonalizm”. Reporterka bez granic... Bez granic smaku
Gosc
3 tyg. temu
To tylko świadczy o tym , ze Kinia nie radzi sobie ze wszystkim co dotyczy Rozenek , w takiej sytuacji niech Gosia otwiera i powącha szampana
Kassi
3 tyg. temu
Pani Rusin wydaje się nadęta, ważna I niezbyt sympatyczna.
Iop
3 tyg. temu
Rusinowa to gnida to widać od razu z ryja ma się za niewiadomo kogo a to gniot własny mąż otworzył oczy i dla jej psiapsi ja zostawil
Nmmm
3 tyg. temu
Z tych dwóch równie sztucznych Pan,wolę tę,która nie udaje tak intensywnie naturalnej
Najnowsze komentarze (911)
Rzyg
2 tyg. temu
Kim ona jest, że ją tam jeszcze trzymają
Alma
3 tyg. temu
Rusin jest coraz piękniejsza <3
Kasia
3 tyg. temu
nie wierzę w to ani trochę
adela
3 tyg. temu
robicie znowu aferę z niczego, ile tego jeszcze będzie??
HanSolo
3 tyg. temu
coś nie wierzę w te bzdury! Kinga jest super!
daaaaja
3 tyg. temu
Rusin lubię, ale Rozenek to tak średnio już od jakiegoś czasu :/
k8wal
3 tyg. temu
chyba chce się wybić na ich sławie...
loraa
3 tyg. temu
Rusin jest za miła, coś nie wierzę w tę bzdurę
Michał
3 tyg. temu
Typ chyba ściemę wali... Obie panie już zakopały topór wojenny i to dawno
Felka
3 tyg. temu
Jakieś bzdury piszecie i to na niekorzyść Rusin, słabe zagranie
YouMe
3 tyg. temu
jak zwykle nadmuchana afera ehh
Daria
3 tyg. temu
o wiele bardziej wolę Kingę!
Maciek
3 tyg. temu
Ale sie sensacja z tego zrobiła... ludzie jeszcze Rozenek odpowiada na pytanie na wizji.. haha nie macie juz o czym pisać.. przecież to jedna wielka sciema
dziwneee
3 tyg. temu
Myślę, że to plotki.. bo od kiedy dziennikarze mogą decydować o tak istotnej kwestii jak dobór gości?
...
Następna strona