Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|
aktualizacja

Kinga Rusin zablokowała występ menedżera Małgorzaty Rozenek w "Dzień Dobry TVN"? "Otrzymałem informację, że nie jestem mile widziany"

911
Podziel się

"Dziwi mnie to, że prezenterka, która za każdym razem podkreśla swój zawodowy profesjonalizm, nie potrafi ukryć swoich prywatnych animozji" - mówił Wiktor Krajewski.

Kinga Rusin zablokowała występ menedżera Małgorzaty Rozenek w "Dzień Dobry TVN"? "Otrzymałem informację, że nie jestem mile widziany"
(East News)
bDZTZboB

Nie jest tajemnicą, że Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek nie darzą się wzajemną sympatią. Półtora roku temu głośno było o internetowym konflikcie między celebrytkami. Zaangażowana w ochronę środowiska "reporterka bez granic" nazwała wówczas "Perfekcyjną" "wypindrzoną lalą", zarzucając jej współpracę z marką kosmetyczną, testującą swoje produkty na zwierzętach.

Od tamtej pory panie robią, co mogą, by się nie spotkać. Jak donosiliśmy w zeszłym tygodniu, celebrytki do tego stopnia nie są w stanie znieść swojego towarzystwa, że ponoć Rozenek zapowiedziała, iż nie zamierza promować kolejnego sezonu Projektu Lady w śniadaniówce podczas dyżuru Rusin.

bDZTZboD
Zobacz także: Małgorzata Rozenek unika Kingi Rusin? "To byłoby nieprofesjonalne"

Okazuje się, że na sporze zwaśnionych gwiazd TVN-u cierpią też inni. We wtorkowym wydaniu Dzień Dobry TVN gościła 97-letnia tancerka. Nina Novak promowała tam swoją biografię "Taniec na gruzach". W programie miał jej towarzyszyć autor książki Wiktor Krajewski, który na co dzień jest także menedżerem żony Majdana. Niestety, w momencie, gdy okazało się, że śniadaniówkę poprowadzi Rusin, mężczyzna został wykreślony z listy gości.

bDZTZboJ

Rzeczywiście, w którymś momencie omawiania nagrania o "Tańcu na gruzach" otrzymałem informację, że nie jestem mile widziany jako gość rozmowy o własnej książce, ze względu na jedną z osób, które miały ją przeprowadzać - zdradził w rozmowie z Super Expressem Krajewski i dodał:

Dziwi mnie to, że prezenterka, która za każdym razem podkreśla swój zawodowy profesjonalizm, nie potrafi ukryć swoich prywatnych animozji.

Zachowanie godne doświadczonej prezenterki?

bDZTZboK
bDZTZboL
bDZTZbpe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(911)
Szymon
rok temu
Już nie raz pokazała swój „profesjonalizm”. Reporterka bez granic... Bez granic smaku
Gosc
rok temu
To tylko świadczy o tym , ze Kinia nie radzi sobie ze wszystkim co dotyczy Rozenek , w takiej sytuacji niech Gosia otwiera i powącha szampana
Kassi
rok temu
Pani Rusin wydaje się nadęta, ważna I niezbyt sympatyczna.
bDZTZbpf
Iop
rok temu
Rusinowa to gnida to widać od razu z ryja ma się za niewiadomo kogo a to gniot własny mąż otworzył oczy i dla jej psiapsi ja zostawil
Nmmm
rok temu
Z tych dwóch równie sztucznych Pan,wolę tę,która nie udaje tak intensywnie naturalnej
Najnowsze komentarze (911)
Rzyg
rok temu
Kim ona jest, że ją tam jeszcze trzymają
Alma
rok temu
Rusin jest coraz piękniejsza <3
Kasia
rok temu
nie wierzę w to ani trochę
adela
rok temu
robicie znowu aferę z niczego, ile tego jeszcze będzie??
HanSolo
rok temu
coś nie wierzę w te bzdury! Kinga jest super!
daaaaja
rok temu
Rusin lubię, ale Rozenek to tak średnio już od jakiegoś czasu :/
k8wal
rok temu
chyba chce się wybić na ich sławie...
loraa
rok temu
Rusin jest za miła, coś nie wierzę w tę bzdurę
bDZTZboX
Michał
rok temu
Typ chyba ściemę wali... Obie panie już zakopały topór wojenny i to dawno
Felka
rok temu
Jakieś bzdury piszecie i to na niekorzyść Rusin, słabe zagranie
YouMe
rok temu
jak zwykle nadmuchana afera ehh
Daria
rok temu
o wiele bardziej wolę Kingę!
Maciek
rok temu
Ale sie sensacja z tego zrobiła... ludzie jeszcze Rozenek odpowiada na pytanie na wizji.. haha nie macie juz o czym pisać.. przecież to jedna wielka sciema
dziwneee
rok temu
Myślę, że to plotki.. bo od kiedy dziennikarze mogą decydować o tak istotnej kwestii jak dobór gości?
...
Następna strona
bDZTZbpz