Środa 12.09.2018 10:10

Kinga Rusin MIAŻDŻY Małgorzatę Rozenek: "To sztuczna, WYPINDRZONA LALA!"

Kinga Rusin Małgorzata Rozenek-Majdan

Kinga Rusin MIAŻDŻY Małgorzatę Rozenek: "To sztuczna, WYPINDRZONA LALA!"Fot. InstagramKinga Rusin i Małgorzata Rozenek od dawna za sobą nie przepadają. Skomplikowane relacje dwóch gwiazd TVN-u z pewnością nie ulegną w najbliższym czasie poprawie. Wszystko przez nowy kontrakt z firmą Avon, jaki podpisała niedawno Małgonia.

Dla Rusin, od lat zaangażowanej w ochronę środowiska i chwalącej się, że jej własna marka kosmetyczna jest w 100% ekologiczna, był to kolejny powód, by nie lubić konkurentki.

Kinga Rusin stanęła po stronie Krupy w konflikcie z Rozenek: "Brawo Joanna! Trzeba głośno piętnować hipokryzję"

Kinga Rusin ponownie w natarciu: "Zawsze można zrezygnować z reklamy. Tylko wtedy trzeba wybrać: KASA ALBO WIZERUNEK"

Małgonia też robi wiele, by nie polepszyć sytuacji. Ostatnio wprost stwierdziła, że dziennikarka "promuje się" na walce o prawa zwierząt:

Walka o prawa zwierząt jest dla mnie bardzo ważna. Tylko ja nie wykorzystuję jej do promocji swoich kosmetyków, tak jak Kinga Rusin - wypaliła w jednym z wywiadów Rozenek.

To dla Kingi Rusin było już za wiele. Na swoim profilu na Instagramie dziennikarka opublikowała obszerny wpis, na którym miażdży Małgorzatę w sposób, który zaskoczył nawet nas.

No dobra, nie będę udawać że pada deszcz kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! - grzmi Kinga. Właśnie ze względu na prawa zwierząt zrezygnowałam z olbrzymiej kasy w Chinach, nie wchodząc tam z moją marką mimo wielu propozycji z tamtej strony! Czy Rozenek zrezygnowała z reklamy czyli pieniędzy, kiedy dowiedziała się że marka, z którą podpisała kontrakt testuje produkty na rynek chiński na zwierzętach?! Z tego, co widzę, to nie. Jedno mówi, a drugie robi.

Kinia zarzuca też Małgoni bezceromonialną pogoń za zyskiem, bez względu na etykę i dobro środowiska:

Widocznie dla niej nie istnieją wartości wyższe - liczy się kasa. Rozenek, dla wielu właśnie synonim sztuczności i taniości, reklamuje kosmetyki Avon za olbrzymią kasę i dlatego bezpardonowo atakuje konkurencję czyli mnie i Pat&Rub, bo kosmetyki mojej marki odniosły sukces (ponad 16 milionów zł ze sprzedaży za pierwsze 8 mies. 2018 roku!), są skuteczne (tysiące opinii na profilu Pat&Rub na fb), są 100% naturalne (a ludzie wybierają naturalność) i NIE są testowane na zwierzętach. Pat&Rub jest zdrowe, etyczne i ma zasłużony sukces i dlatego ja nie muszę kręcić jak Rozenek - i to ją tak wkurza, stąd ten atak na mnie. Ona REKLAMUJE za pieniądze markę, która wg organizacji międzynarodowej PETA niestety akceptuje okrucieństwo dla zysków. Tego nie przypudruje i tego sobie nie zoperuje.

Czekacie na odpowiedź Małgoni?

Fot. InstagramFot. InstagramFot. Instagram

 

Fot. InstagramFot. Instagram

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (2084)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 2084
Odpowiedz
3658 95
zgłoś
Gość 12.09.2018 10:14
Kupcie popcorn, zapowiada się niezłe widowisko :-)
Odpowiedz
190 97
zgłoś
Gość 12.09.2018 10:14
Kocham
Odpowiedz
275 300
zgłoś
Gość 12.09.2018 10:16
Ha ha ha ha jesteście warte siebie .
Odpowiedz
469 199
zgłoś
Gość 12.09.2018 10:16
Jak ja nie cierpię takich głupich przepychanek, jedna warta drugiej celebrytki od siedmiu boleści
Odpowiedz
1204 78
zgłoś
gość 12.09.2018 10:16
poproszę walkę w kisielu w prime time zamiast masterchefa w niedzielę!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 2084