Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Krzysztof Ibisz o śmierci Krzysztofa Respondka: "Jestem zszokowany. To był OKAZ ZDROWIA"

345
Podziel się:

W rozmowie z Pudelkiem Krzysztof Ibisz nie krył zaskoczenia informacją o śmierci Krzysztofa Respondka. Jak mówi, aktor prowadził bardzo aktywny tryb życia i nigdy nie skarżył się na problemy ze zdrowiem.

TYLKO NA PUDELKU: Krzysztof Ibisz o śmierci Krzysztofa Respondka: "Jestem zszokowany. To był OKAZ ZDROWIA"
Krzysztof Ibisz o śmierci Krzysztofa Respondka (AKPA)

W piątek media obiegła wstrząsająca wiadomość o śmierci Krzysztofa Respondka. Znany aktor i kabareciarz miał zaledwie 54 lata.

Całe środowisko aktorskie jest zszokowane tą informacją. Długoletni przyjaciel Respondka, Krzysztof Hanke, w rozmowie z portalem "Ślązk" ujawnił prawdopodobną przyczynę śmierci 54-latka. Opublikował też pożegnalny wpis na Facebooku.

Jedną z osób, które nie mogą uwierzyć w to, co się stało, jest Krzysztof Ibisz. Poprosiliśmy znanego prezentera o komentarz w tej sprawie.

Jestem zszokowany tą wiadomością. Oczywiście znałem Krzysia i bardzo się lubiliśmy. Pracowaliśmy razem, mijaliśmy się w garderobie przy różnych programach i przy realizacjach występów kabaretowych. Zawsze był taki czas, kiedy mogliśmy porozmawiać, czekając na jakiś występ - mówi nam Ibisz.

Krzysztof Ibisz jest zszokowany śmiercią Krzysztofa Respondka

Prezenter wspomina Respondka jako utalentowanego i ciepłego człowieka.

To był wspaniały chłopak, bardzo zdolny, bardzo życzliwy ludziom i bardzo kreatywny. Ciężko mówić o nim "był"... Był życzliwy ludziom, odpowiedzialny. Zawsze można było na niego liczyć. Był wzorem współpracownika i kolegi. Nie byliśmy zaprzyjaźnieni, ale mieliśmy bardzo dobre relacje - słyszymy.

Krzysztof nie kryje zaskoczenia informacją o śmierci kolegi. Jak mówi, aktor prowadził bardzo zdrowy i aktywny tryb życia.

Ta śmierć jest tak potwornym zaskoczeniem, dlatego że on bardzo dbał o siebie. Prowadził bardzo zdrowy tryb życia, uprawiał sport, nie pił alkoholu, nie palił. Ta wiadomość jest szokująca. Krzysztof nigdy nie skarżył się na zdrowie - był okazem zdrowia.

Ibisz bardzo ubolewa nad odejściem tak zdolnego artysty i wspaniałego człowieka, jakim był Krzysztof Respondek.

To nie miało prawa się wydarzyć. Mam wrażenie, że to zły los wskazał na nieodpowiednią osobę. Krzysztof powinien nas bawić swoją inteligencją, poczuciem humoru, wrażliwością i prawdą, którą miał w sobie jeszcze przez dziesiątki lat... - mówi prezenter w rozmowie z dziennikarką Pudelka.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(345)
Jakaa
4 miesiące temu
Biło od niego niesamowite ciepło. Miał charyzmę, kulturę, czar. I ten cudowny głos. Niech spoczywa w pokoju.
Bimbom
4 miesiące temu
Nie znasz dnia, ani godziny..
Lola
4 miesiące temu
Ciężko w to uwierzyć
Ĝfffgh
4 miesiące temu
Po szprycy jest mnóstwo nadmiarowych zgonów
taka prawda
4 miesiące temu
Dla tych co jeszcze nie znają prawdy, a ślepo i naiwnie wierzą w pandemię choroby . Koronny dowód na to ,że Pandemia covida to ściema i zorganizowana depopulacja. W amerykańskim biurze patentów ten rzekomo naturalny wirus Covid -19 jest ....opatentowany...Coronavirus ( US - Patent 10130701). A jego ....właścicielem jest?.....WHO - Światowa Organizacja Zdrowia odpowiedzialna za zdrowie publiczne. I tu się rodzi naturalnie pytanie. A od kiedy to ...rzekomą chorobę się...patentuje?.
Najnowsze komentarze (345)
Iwa
4 miesiące temu
Jakby był okazem zdrowia, to by żył.
Realista
4 miesiące temu
A ja nie jestem zszokowany. 3x zamarchewkowany, to zmarł. Miał pecha... uwierzył pseudonauce (nawet na scenie o tym żartował) a tak naprawdę złym siłom, którzy wmawiali ludziom, że to jedyne wyjście. To jest wyjście ale w kierunku cmentarza. Osoby, które przyjęły ten syf mają wyjście inne. JEDYNE. Pomaga Koronka do Św. Ran Jezusa Chrystusa oraz Litania do Najdroższej Krwi Pana Jezusa prosząc o oczyszczenie organizmu z tego syfu. Proszę się nimi modlić przez 9 dni 2 x dziennie rano i wieczorem. Takich informacji jest pełno, media milczą. Proszę się o siebie nie martwić, jak czytacie o tych nagłych zgonach. One są i będą. Ale Krew Chrystusa nas odkupiła z naszych grzechów i ma większą moc od tych diabelskich substancji. A odnośnie Pana Krzysztofa to wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...
toja
4 miesiące temu
Dziwne, że okaz zdrowia tak nagle umiera.. Coraz więcej młodych ludzi umiera na zawał serca..
kolo
4 miesiące temu
jak to dobrze że Krzysiu jest nieśmiertelny
Olga
4 miesiące temu
Szpryca zbiera żniwo..
Taka prawda i...
4 miesiące temu
Bo należał do ludzi , którzy nie opowiadają o swoich dolegliwościach wszem i wobec, chociażby to była jakaś duperela i robią z tego epopeje i na tym jadą
cholipa
4 miesiące temu
Podejrzana sprawa
Adam K.
4 miesiące temu
Kto to był ten Respondek? Nie kojarzę nazwiska ani twarzy, a tyle artykułów o nim...
Lekarz
4 miesiące temu
Ciekawe czy brał szczepionki, może to one to zabiły po czasie robiąc spustoszenie w organizmie?
Irena
4 miesiące temu
Szpryca działa
Bbb2022
4 miesiące temu
Ha ha ha dobra spryca
Antek
4 miesiące temu
Tak się chwalił że wzioł 3 dawki a jego przyjaciel mały z kabaretu innych namawiał.i też nie jeden niemyslacy przez niego napewno odszedł.a jak tam czip....
Po co ci to
4 miesiące temu
Naglica i nie ma zmiłuj !
Gość
4 miesiące temu
Od godziny serce mi kołata wstaje to się kręci w głowie wzywać karetkę czy samo przejdzie
...
Następna strona