TYLKO NA PUDELKU. Maciej Stuhr zabrał żonę na randkę. W międzyczasie przerwa na CAŁUSKI. Słodziaki? (ZDJĘCIA)
Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr zostali przyłapani przez paparazzi podczas wspólnego wyjścia. Zakochani najpierw spacerowali ulicami Warszawy, później pozwolili sobie na chwilę czułości, a wieczór zakończyli kolacją w restauracji.
TYLKO NA PUDELKU. Maciej Stuhr zabrał żonę na randkę. W międzyczasie przerwa na CAŁUSKI. Słodziaki? (ZDJĘCIA)
Maciej Stuhr od lat należy do grona najpopularniejszych polskich aktorów, ale w przeciwieństwie do wielu kolegów po fachu rzadko wpuszcza media do swojego życia prywatnego. Od 2015 roku jego żoną jest Katarzyna Błażejewska-Stuhr - dietetyczka kliniczna, autorka książek i propagatorka zdrowego stylu życia. Choć oboje funkcjonują w przestrzeni publicznej, próżno szukać u nich przesadnego epatowania prywatnością.
Ostatnio o Katarzynie zrobiło się głośno za sprawą szczerego wyznania. Żona aktora ujawniła, że choruje na osteoporozę. Nie ukrywała, że diagnoza wywołała u niej sporo obaw. W trudniejszych chwilach może jednak liczyć na wsparcie najbliższych, w tym oczywiście ukochanego męża.
Nieczęsto możemy widywać parę podczas wspólnych wyjść, ale tym razem paparazzi spotkali małżonków na spacerze w mieście. Wszystko wskazywało na to, że zakochani postanowili wygospodarować chwilę tylko dla siebie. Maciej założył jasną koszulę, a Katarzyna wybrała z kolei czerwony komplet przewiązany paskiem.
W pewnym momencie para zatrzymała się przy samochodzie. Małżonkowie wymienili kilka pocałunków i przez chwilę rozmawiali. Po krótkim postoju Maciej i Katarzyna wsiedli do samochodu i odjechali prosto do jednej z warszawskich restauracji. Tam, już z dala od ulicznego zgiełku, mogli spokojnie delektować się wspólnym czasem i pysznym posiłkiem.
Sami zobaczcie.