Emzy
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Magdalena Narożna komentuje pierwszy koncert "Pięknych i Młodych" BEZ BYŁEGO MĘŻA. "Prawda zawsze się obroni"

233
Podziel się

"Nie pozwolę, by szargano moje dobre imię" - powiedziała wokalistka w rozmowie z Pudelkiem.

TYLKO NA PUDELKU: Magdalena Narożna komentuje pierwszy koncert "Pięknych i Młodych" BEZ BYŁEGO MĘŻA. "Prawda zawsze się obroni"
(Instagram.com, Instagram)

Magdalena Narożna i Dawid Narożny już w czerwcu ubiegłego roku poinformowali fanów, że "dawno są po rozwodzie", jednak przez długi czas wydawało się, że nawet po rozstaniu potrafią utrzymywać poprawne relacje i razem pracować. To, że stosunki wokalistów zespołu Piękni i Młodzi są napięte do granic możliwości, wyszło na jaw dopiero przy okazji bójki, która rozegrała się po ostatnim wspólnym koncercie byłych małżonków w Zakopanem.

Po tym przykrym incydencie Magda wydała oświadczenie o odejściu jej byłego męża z zespołu. Narożny z kolei utrzymywał, że nie dostał żadnego pisma, w związku z czym nadal jest członkiem Pięknych i Młodych i zamierza koncertować zgodnie z harmonogramem.

Wszystko jednak wskazuje na to, że Magda postawiła na swoim. W sobotę zespół w nowym, okrojonym składzie bez Dawida Narożnego zagrał koncert w Koszalinie. W rozmowie z Pudelkiem zdradziła, że fani zareagowali na ich występ entuzjastycznie.

"Koncert był bardzo udany, kolega, który debiutował jako nowy wokalista miał lekki stres, ale świetnie sobie poradził. Fani przyjęli nas bardzo ciepło" - stwierdziła.

Narożna odniosła się również do słów Dawida Narożnego, który podkreślał, że nie widzi podstaw do wyrzucenia go z Pięknych i Młodych.

"Rozstanie mojego byłego męża z zespołem było i jest faktem, nawet jeśli on twierdzi inaczej" - zaznaczyła Narożna. "Dawid został poinformowany o zmianach w zespole, wszystko odbyło się zgodnie z prawem. Pisma nie odebrał, bo był na wakacjach w Tajlandii" - dodała.

Wokalistka nie chce już komentować publicznie oskarżeń byłego męża.

"Ja się nie poddaję, nie na tym rzecz polega. Nie pozwolę, żeby ktoś szarpał moje dobre imię. Pracowałam na nie przez wiele lat i ludzie mnie szanują. Żadna osoba z tych, którzy dobrze mnie znają, nie odwróciła się ode mnie. Prawda zawsze się obroni" - tłumaczy w rozmowie z Pudelkiem.

Na razie Narożna skupia się na dalszej pracy, już bez byłego męża w składzie.

"Mamy wiele planów, w tym tygodniu nagrywamy dwa nowe klipy, w weekend kolejny koncert, a za dwa tygodnie wylatujemy do Stanów Zjednoczonych, gdzie czekają nas cztery występy. Ja chcę dalej pracować, a sprawy rodzicielskie będziemy z Dawidem załatwiać między sobą" - podkreśla.

Poprosiliśmy o komentarz pełnomocnika Narożnego, jednak nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Myślicie, że Dawid już pogodził się z wyrzuceniem z zespołu?

KOMENTARZE
(233)
gość
3 miesiące temu
Coś mi się wydaje, że oni oboje mają za uszami. Mąż ma dziewczynę z wyrokiem. Ta laska też jest jakaś taka... patusiarska.
Zol
3 miesiące temu
Niech pani zmieni fryzurę , ta jest oktopna
ziew
3 miesiące temu
Nie znam żadnej innej kobiety, która siedziałaby ze stadem mężczczyn i łoiła wódę bez przepity:) Dla mnie to tak zwana patologia, głośna, wulgarna , opuchnięta z wódki...robiąca pieniądze na głupiej gawiedzi słuchającej disco polo.
Kari
3 miesiące temu
I śmieszno i straszno....
Mililhsh
3 miesiące temu
Jesli faktycznie jest taki agresywny to dlaczego zostaje teraz z dzieckiem? Agresywnych ludzi powinno się od dzieci odsuwać. Zrobili specjalnie zamieszanie, żeby było o nich głośno.
Najnowsze komentarze (233)
wandaR
4 tyg. temu
Ani oni piękni ani młodzi. Ani mądrzy. Zdaję sobie sprawę że komuś to może się podobać. Ale nikt nie ma prawa nazywać tego muzyką a ich muzykami. Co najwyżej muzykantami.
Sandra
miesiąc temu
love me?????????????????????????????????????????
Sandra
miesiąc temu
Magda obroń mnie prosze obronisz mnie?
wanda
2 miesiące temu
moja droga ty sama opinie sobie wystawiłaś ; oglądając filmik z twoim zachowaniem i agresją . szkoda tylko dziecka mając taką matkę która daje przykład rozwiązły
Olllla
2 miesiące temu
Ale przytyła Narożna
Ewela
2 miesiące temu
Nie obwiniajcie Pani Magdy,po cholerę Narożny tam poszedł jak Pani Magda tam siedziała co chciał z niej idiotke zrobić mi wydaje się że sam z Siebie zrobił idiote wstawiajac filmik i pytając gdzie jest jego córka! PANIE Narozny więcej szacunku proponuje dla Madzi jednak to jest Pana była żona po co brudy wyciągać jak już jest po rozwodzie Szacunek corce dac i byłej żonie rowniez.Corka patrzy i kiedyś zrobi to samo co Pan córki z tatusiow zazwyczaj biorą przykład!!!pozdrawiam Ewela London.
piedro
2 miesiące temu
Osobiscie tak naprawde nie znam zadnej z tych osob. Szkoda tylko ze emocje siegaja takich granic gdzie wszystko odbic moze sie na dziecku. Powinni we dwoje usiasc przy stole z jakims profesjonalnym mediatorem i sie rozmowic na neutralnym gruncie znajdujac w ten sposob rozwiazanie pasujace obu stronom. To czy ona sie spila i w jakim towarzystwie, czy to ze on ja atakowac w taki nie inny sposob ... to ma znaczenie przez jakis okres. Pudelek i inne portale wykorzystaja to pod publiczke i cisza. Zapomna goniac za nowym skandalem. A dramat ten zostanie w tym dziecku jak i tej parze. Szkoda zycia. Powinni sie skupic na tym co w zyciu najwazniejsze, bo jak gwiazda przygasnie to cale otoczxenia zniknie z wyjatkiem garstki ludzi dla ktorym jeszcze na nich zalezy ... /pozdr.
Gosc
2 miesiące temu
Okropna ta kobieta a jak tańczy na scenie normalnie patologia jej zachowanie
😂🤣😂🤣
3 miesiące temu
Pa pa Magdaleno, pa pa
constaine
3 miesiące temu
jacy oni są "młodzi i piękni" ?? powinni mieć "patologia i alkoholizm" !! były mąż jej mial prawo się spytać co córką nieletnią się dzieje .. a ona do niego wypier....j ?? takiej to kurator i sąd powinnien się zająć ...
tomili
3 miesiące temu
Teksty piosenek nijak się mają teraz do rzeczywistości. Do tego dochodzi brak dojrzałości by rozstać się w zgodzie na odpowiednim poziomie. Dno i wodorosty...
tomili
3 miesiące temu
Sypnie się ten zespół. To nie będzie to samo. Sami zrozumieją za rok czy dwa. Jak pieniążków zacznie ubywać...
Kata
3 miesiące temu
"Ona jest taka cudowna, niewinna i słodka" XDDDDD
gulinek
3 miesiące temu
ładna kobieta, fryz powinna zmienić, ma okropny
...
Następna strona