Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Paweł Tyburski został SKAZANY za wtargnięcie na posesję kosmetolog! Tłumaczy: "17 maja wyrok STRACIŁ MOC"

200
Podziel się:

W ubiegłym roku znany z "Love Island" Paweł Tyburski oskarżył pewną kosmetolog o oszpecenie jego twarzy. Kobieta zarzucała natomiast celebrycie, że ten wtargnął na jej posesję i domagał się wykonania mu kolejnych zabiegów. Okazuje się, iż sprawa ostatecznie trafiła do sądu, a celebryta usłyszał wyrok. Tyburski mówi, że wyrok już jest nieważny...

TYLKO NA PUDELKU: Paweł Tyburski został SKAZANY za wtargnięcie na posesję kosmetolog! Tłumaczy: "17 maja wyrok STRACIŁ MOC"
Paweł Tyburski skazany za wtargnięcie na posesję kosmetolog! (Instagram)

Paweł Tyburski zaistniał w rodzimym show biznesie dzięki udziałowi w "Love Island", w którym poznał Monikę Kozakiewicz. Niestety ostatecznie związek pary rozpadł się w atmosferze skandalu - na jaw wyszły bowiem zdrada Tyburskiego oraz jego późniejsze poszukiwania "maści na grzyba". W ubiegłym roku o Pawle zrobiło się głośno za sprawą kolejnej afery. Pod koniec lipca celebryta opublikował w sieci serię dramatycznych wpisów, w której oskarżył znajomą kosmetolog o oszpecenie jego oblicza. Tyburski twierdził wówczas, że podczas domowej wizyty niejaka pani Anna nieudolnie wykonała mu serię zabiegów, przez które jego twarz zaczęła się zapadać. Celebryta utrzymywał również, iż kosmetolog mściła się na nim, rozpuszczając na jego temat okrutne plotki.

Pudelek skontaktował się wówczas z oskarżaną przez celebrytę kosmetolog. Pani Anna wystosowała wówczas specjalne oświadczenie, w którym odniosła się do zarzutów Pawła Tyburskiego. Kobieta twierdziła, że po wykonanych przez nią zabiegach były uczestnik "Love Island" nie stosował się do jej zaleceń i bez konsultacji "zaczął działać na własną rękę". W oświadczeniu pani Anna opisała zabiegi, które wykonała Tyburskiemu, podkreślając, że ostrzegła go przed ewentualnymi konsekwencjami wizyty u innego specjalisty. Kobieta otwarcie nazwała celebrytę "osobą uzależnioną od zabiegów", twierdząc również, iż on sam sobie zaszkodził, gdyż "dążył do nieosiągalnego ideału".

To jednak nie wszystko. Pani Anna twierdziła, że Tyburski nękał ją wiadomościami i telefonami, a w końcu... wtargnął na jej posesję. Według kosmetolog celebryta miał przeskoczyć przez płot nieruchomości. Uczestnik "Love Island" miał ponoć zażądać, by pani Anna wykonała mu kolejne zabiegi. Gdy zaś dowiedział się o jej nieobecności, chciał, by procedury przeprowadziła jej nastoletnia córka (!), a następnie zaproponował, że obsłuży się sam. Celebryta dał za wygraną dopiero gdy usłyszał, że na miejsce jest wezwana policja...

W odpowiedzi na oświadczenie kobiety Tyburski stwierdził m.in., że ma ona na sumieniu wiele innych "ofiar" oraz utrzymywał, iż jest w posiadaniu obciążających ją dowodów. Uczestnik "Love Island" podkreślał wówczas, że chce, by kosmetolog odpowiedziała za swoje czyny. Od afery z udziałem Pawła Tyburskiego oraz pani Anny minął już prawie rok i teraz okazuje się, że cała sprawa znalazła swój finał w sądzie.

Pudelkowi udało się dotrzeć do dokumentów sądowych, z których dowiadujemy się, że wtargnięciem Tyburskiego na posesję kosmetolog zajęła się prokuratura. Celebryta został oskarżony na podstawie artykułu 193 kodeksu karnego mówiącego o tzw. naruszeniu miru domowego. Tyburski zdążył już usłyszeć wyrok w sprawie. Celebryta został uznany za winnego zarzucanego mu czynu i skazany na karę sześciu miesięcy ograniczenia wolności w postaci prac społecznych w wymiarze trzydziestu godzin miesięcznie. Ma również pokryć koszty postępowania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mikołaj Jędruszczak pociesza Monikę z "Hotelu Paradise": "Widziały gały, co brały"

Sąd Rejonowy w Piasecznie II Wydział Karny (...) po rozpoznaniu w postępowaniu nakazowym sprawy z oskarżenia Prokuratury Rejonowej w Piasecznie przeciwko Pawłowi Tyburskiemu (...) oskarżonemu o to, że w dniu 24 kwietnia 2021 roku (...) wdarł się na teren ogrodzonej posesji oraz domu jednorodzinnego (...) będącego własnością Anny (...) i miejsca takiego nie opuścił wbrew żądaniu osoby uprawnionej, orzeka - czytamy w sądowym dokumencie.

Oskarżonego Pawła Tyburskiego uznaje za winnego popełnienia zarzucanego mu aktem oskarżenia czynu i za to na podstawie art. 193 kk skazuje go i wymierza mu karę 6 miesięcy ograniczenia wolności polegającą (...) na obowiązku wykonywania nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godzin w stosunku miesięcznym. Zasądza od oskarżonego na rzecz Skarbu Państwa koszty postępowania w kwocie 210 złotych, w tym kwotę 120 złotych tytułem opłaty - dowiadujemy się z treści wyroku.

Okazuje się również, że kosmetolog postanowiła również podjąć specjalne środki, by uchronić się przed kolejnymi oskarżeniami ze strony celebryty. W efekcie były uczestnik "Love Island" otrzymał sądowy zakaz wypowiadania twierdzeń sugerujących, że kosmetolog dopuściła się błędów w swojej sztuce.

Sędzia (...) po rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym (...) sprawy z wniosku Anny (...) z udziałem Pawła Tyburskiego o udzielenie zabezpieczenia postanawia zakazać obowiązanemu Pawłowi Tyburskiemu na czas trwania procesu, jednak nie dłużej niż przez jeden rok od dnia uprawomocnienia się niniejszego postanowienia, publicznego rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie (...) twierdzeń sugerujących jakoby wnioskodawczyni Anna (...) niezgodnie ze sztuką wykonała mu zabieg kosmetologiczny lub oszpecała ludzi - czytamy.

Paweł Tyburski twierdzi zaś, że wyrok, który zapadł, jest "wyrokiem nakazowym", a jego adwokat już zdążył się od niego odwołać. Zagroził nam też... podjęciem kroków prawnych.

Został wydany wyrok nakazowy, co sądy bardzo często robią w przypadkach mało ważnych spraw, żeby je jak najszybciej zamknąć - tłumaczy Paweł na Instagramie. (...) Taki wyrok jest wydawany bez przeprowadzenia rozprawy. Mój adwokat złożył sprzeciw od tego wyroku 26 kwietnia. 17 maja wyrok stracił moc. Czekamy dopiero na wyznaczenie pierwszej rozprawy. (...)

Skontaktowaliśmy się z prawnikiem prowadzącym sprawę kosmetolog Anny M. Joanna Borek, radca prawny i mecenas, twierdzi z kolei, że sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana, niż przedstawia ją Tyburski. Kobieta opisała w rozmowie z nami, że celebryta... nie chciał podać swojego adresu, więc dlatego sądowa korespondencja do niego nie docierała:

Potwierdzam, że postanowienie o udzieleniu zabezpieczenia jest prawomocne. Przez ponad dziewięć miesięcy pan Paweł Tyburski nie chciał podjąć korespondencji z sądu. Musieliśmy skorzystać z prywatnego detektywa oraz z komornika - opisuje Joanna Borek. Pan Paweł Tyburski nie chciał podać swojego adresu, dlatego sąd nie mógł doręczyć korespondencji panu Pawłowi Tyburskiemu, a nawet gdy udało nam się dzięki prywatnemu detektywowi uzyskać ten adres, to i tak musieliśmy zabiegać, żeby pan Tyburski odebrał korespondencję. Sprawa jest z sierpnia 2021 roku, pan Paweł w sposób nieustanny ją naruszał. Za chwilę podjęliśmy dalsze działania, aby uzyskać od pana Pawła zadośćuczynienie i odszkodowanie. Nie mogę zdradzić ile, ono wynosi, bo ta sprawa jest nieprawomocna. Szkoda, którą wykonał pan Tyburski na rzecz pani Anny, jest bardzo dużych rozmiarów. On przez brak odbioru postanowienia tę szkodę dalej powiększał.

Joanna Borek potwierdziła także, że Paweł Tyburski ma na koncie dwie sprawy: cywilną (za naruszenie dóbr osobistych) i karną (za wtargnięcie na posesję kosmetolog).

Faktycznie Paweł Tuburski odwołał się od wyroku i on jest nieprawomocny - ten drugi ze sprawy karnej, natomiast ten ze sprawy cywilnej jest prawomocny i sprawa o zadośćuczynienie i odszkodowanie jest w toku - podsumowała mecenas.

Spodziewaliście się takiego finału sprawy Tyburskiego i kosmetolog? Wyobrażacie sobie ich konfrontację w sądzie i minę przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości, którzy będą słuchać o wymuszaniu zabiegów upiększających?

Zobacz także: Antek Królikowski, kochanka i rodzina vs Joanna Opozda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(200)
Kiwi
2 lata temu
Facet porażka 🤢
👹bbbb….
2 lata temu
Ostatnie zdjęcie-mistrz!😂😂😂😂😂
Pustka
2 lata temu
Straszne to jest co ludzie maja w głowach
Redakcja 🐩
2 lata temu
Komu Sebuś robił 🍦 za pozytywne komentarze?
Wstyd
2 lata temu
🐩 zrobiliście z Maff kozła ofiarnego
Najnowsze komentarze (200)
666
2 lata temu
człowiek-chomik xD
Cokolwiek n…....
2 lata temu
???
132
2 lata temu
Poproszę mnie przerobić na tureckiego wezyra hehehe kobiety kochają facetów, a nie lalusi po kosmetyczce
Bleee...
2 lata temu
Ta uroda lalusia takiej Pawełki Tyburskiej przyprawia mnie o wymioty.
😂😂😂
2 lata temu
Pan 🍄🍄🍄
Dariusz.K
2 lata temu
To w ogóle jest mężczyzna???
Zocha
2 lata temu
Dramat.... Ale zastanawia mnie skąd ten typ ma na to pieniądze?
Arrri
2 lata temu
Opętany, tu będzie już tylko gorzej
123
2 lata temu
Zdrowy to on nie jest.......
Tink!
2 lata temu
Czy jemu sie wydaje, ze jest przystojny??
Ewa
2 lata temu
Czy to ten co baratem zgwałcił dziewczynę?
Vikka
2 lata temu
on juz wyglada jak Igor i Griszka Bogdanow. masakra
alfa
2 lata temu
facet moim zdaniem ma chorobę dwubiegunową , wydaje się nieobliczalny, szkoda że nikt z bliskich tego nie widzi, a ja na zwykłych nagraniach na insta widzę to gołym okiem.Mimo wszystko życzę zmądrzenia i czystości głowy. ;)
Pomożecie?
2 lata temu
Widać, że Pudel przymuszany przez tego Pawła/prawników do kasowania komentarzy. Ciężko się czyta obiektywne opinie ludzi? Może warto wreszcie dopuścić do siebie, że jak 1000 niezależnych osób coś mówi/pisze, to może to oni mają rację a nie JA. Miejmy nadzieję, że zamiast na zabiegi to na terapię teraz wydaje, by zrobić porządek w głowie. To częste, że osoby z takim dzieciństwem starają się szukać własnej wartości w wyglądzie, pieniądzach, stwarzaniu pozorów wspaniałego życia. A prace społeczne każdemu się przydadzą, zwłaszcza lalusiom czy rozpieszczonym mamisynkom bądź innym synkom (tu akurat nie odnosi się bycie mamisynkiem do Pawła rzecz jasna). Żadna praca nie hańbi. Choć ja ostatnio przekonałam się kolejny raz, że powinnam się urodzić księżniczką ;), bo po 2h na słońcu spiekłam kawałek pleców i nic z tym nie robiłam, nie smarowałam, przez co minął mc a mi się coś babrze z tą skórą. Pewnie wielu tu kosmetologów itp, poradzicie coś, proszę? Oprócz łuszczenia, przy dotyku czuć pełno jakichś jakby krostek, białych takich, bo wprawdzie nie udało mi się wcz ująć zdjęciem tego, to teraz widzę u góry pełno czegoś takiego jakby uczulenie, przecież po miesiącu chyba za późno na bąble, co to się za cholestwo zrobiło? czym to posmarować? O mc za późno niestety, no ale lepiej teraz niż wcale. Jednak czasem potrzeba czegoś więcej niż wody i mydła, oraz byle szmaty na grzbiet wychodząc z domu, choć generalnie polecam takie podejście- o ileż łatwiej (I jaka oszczędność!), gdy nie potrzebujemy nie tylko zabiegów, ale i dziesiątek kosmetyków, drogich ciuchów (za każdym razem innych) etc. I nie, nie czuję się niezręcznie obok ładnych facetów, mimo że sama nie wyglądam zadbanie, pięknie i młodo, bo ktoś tu pisał, że niby kobietom niezręcznie. Mnie interesuje co w głowie i sercu, duszy. Jak to w ogóle brzmi - ładny facet z pięknym ciałem? Od razu widać, że komentarz taki pisał gej albo sam Paweł (no chyba że jedno i drugie, w obecnych czasach okazuje się że co drugi facet lubi ładnych panów, więc nigdy niewiadomo co kto ma ukryte w głowie;)) Ech, zaraz skasują komentarz, bo za bardzo się rozpisałam i nie dowiem się co z tymi plecami robić. Nie śledzę od lat rynku kosmetycznego, a teraz jest tyle kosmetyków, także leczniczych, że naprawdę nie sposób wiedzieć co użyć kiedy, a nie chcę wydawać na nietrafiony krem jakiś. Z dawnych czasów pamiętam kilka znanych firm kosmetyków aptecznych, ale na pewno obecnie jest mnóstwo innych produktów, bardziej naturalnych niż z ropy te parafiny, gliceryny itp, gdzie płaci się za markę. Nie wiem czemu nie kupiłam od razu najprostszego chociaż za 20zł balsamu po opalaniu łagodzącego, bo może by pomogło. Przyznam że w szoku jestem że po miesiącu może takie coś być. No ale jak nagle, po latach, nieprzyzwyczajona do słońca hrabioska skóra dostała 2h słońca bez ochrony żadnej, no to zwyczajne poparzenie pewnie :( Oby czegoś gorszego z tego nie było.. Jakieś znachory mówiły żeby nie używać spf i jak widać - głupoty mówią, tak samo ze szczepionkami i dużymi dawkami wit c - jeszcze żadna rada znachora mi na zdrowie nie wyszła.
...
Następna strona