Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

TYLKO NA PUDELKU: Piotr Kędzierski jednak NIE POPROWADZI "DDTVN" z Agnieszką Woźniak-Starak: "Nie wiem, skąd wzięła się ta informacja"

98
Podziel się:

W rozmowie z Pudelkiem Kędzierski stanowczo zaprzeczył doniesieniom, które opublikował niedawno jeden z portali.

TYLKO NA PUDELKU: Piotr Kędzierski jednak NIE POPROWADZI "DDTVN" z Agnieszką Woźniak-Starak: "Nie wiem, skąd wzięła się ta informacja"
Piotr Kędzierski jednak nie poprowadzi "Dzień Dobry TVN" (ONS)
bEDzDjRx

W ostatnim czasie w mediach nie brakuje doniesień o zaskakujących zmianach personalnych w Dzień Dobry TVN. W połowie lipca pojawiła się informacja, że z programem rozstaje się Piotr Kraśko. Ekranowy partner Kingi Rusin zamienił kanapę śniadaniówki na studio Faktów, a nowego angażu gratulowała mu nawet sama prezenterka.

Tuż po odejściu Piotra Kraśko w mediach natomiast błyskawicznie rozpoczęły się spekulacje, kto mógłby partnerować Rusin podczas porannego show. Szybko okazało się, że dalsze losy miłośniczki hollywoodzkich after party w programie są mocno niepewne. Niedługo później w mediach pojawiły się pogłoski, że Kinga Rusin sama postanowiła rozstać się z DDTVN. Jej miejsce już wkrótce ma natomiast zająć powracająca w szeregi stacji Agnieszka Woźniak-Starak.

bEDzDjRz

W obliczu nowego angażu Agnieszki Woźniak-Starak media zaczęły już rzecz jasna zastanawiać się, kto będzie partnerował jej na ekranie. W poniedziałek portal Plotek.pl poinformował, że wraz z prezenterką na kanapie show zasiądzie ponoć jej dobry przyjaciel, Piotr Kędzierski.

Agnieszka i Piotr od jakiegoś czasu okazjonalnie prowadzą razem poranną audycję w newonce.radio. Woźniak-Starak występuje w programie tymczasowo - jej autorska audycja została zawieszona na czas wakacji, ma jednak powrócić w nowej ramówce.

bEDzDjRF

W związku z pogłoskami, że Kędzierski i Woźniak-Starak już zadebiutują jako telewizyjny duet, postanowiliśmy skontaktować się z dziennikarzem i spytać go, czy faktycznie szykuje się na podbój pasma śniadaniowego. Sam zainteresowany otwarcie przyznał jednak, że doniesienia mediów okazały się dla niego sporą niespodzianką - nie otrzymał bowiem od stacji propozycji pracy.

To nieprawda. Nikt do mnie nie dzwonił w tej sprawie, nikt ze mną na ten temat nie rozmawiał. Nie wiem, skąd wzięła się ta informacja - skomentował nieco zaskoczony w rozmowie z Pudelkiem.

Macie pomysł, kto najlepiej sprawdzi się u boku Agnieszki Woźniak-Starak?

bEDzDjRG
bEDzDjRH
bEDzDjSa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(98)
Olka
rok temu
Ten TVN zaczyna sie dziwny robic
Ona
rok temu
Dajcie Janiaka, on się sprawdzi. Bardzo fajnie się go słucha i zawsze ma szacunek do gościa. Nigdy nie przerywa rozmówcy.
Kinga
rok temu
Może stąd że nagle z dnia na dzień Kędzierski zrezygnowała z pracy w Onet rano???
bEDzDjSb
Dona
rok temu
Non stop te same facjaty na TVN. Jak chcą się „kisić we własnym sosie” to ok, ale niech tego oszczedzą widzom. Ileż można oglądać te same twarze 🤦‍♀️ Ruch z Krupińską był ok-wreszcie ktoś nowy, szkoda że tylko ten jeden...
Małgorzata
rok temu
Hładki na tak!!!
Najnowsze komentarze (98)
betty
rok temu
Krupińska i Chajzer to nieciekawe towarzystwo wiec wcale bym sie kindze nie dziwiła
betty
rok temu
Krupińska i Chajzer to nieciekawe towarzystwo wiec wcale bym sie kindze nie dziwiła
regal
rok temu
Słabo że zastępują Kinge.
akwa
rok temu
DD sie zepsuło jak Krasko, odszedł, z odejściem Rusin to będzie klapa
wozniak
rok temu
Ja to jestem ciekawy kogo jej dobiora w parze
Good
rok temu
Dobrze ze Rusin jest aktywna spolecznie
gość
rok temu
Nie przejmuj się Kinga jesteśmy z Tobą
Majka
rok temu
Na jej miejscu bym sie nie martwil
bEDzDjRT
morgan
rok temu
Teraz albo nigdy moim zdaniem!
Bacha
rok temu
szkoda ze odchodzi.
Werka
rok temu
Ja zycze Kindze jak najlepiej
ala
rok temu
Podalibyscie jakies prawdziwe informacje...
Kamilka
rok temu
Czyli to nadal tylko spekulacje?
Patiii 888
rok temu
Jak wybierają takie kiepskie osoby w zastępstwo to niech się nie dziwią.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDzDjSM
bEDzDjSN
bEDzDjSO
bEDzDjSP
bEDzDjSQ
bEDzDjSv