Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

TYLKO NA PUDELKU: Produkcja "The Voice of Poland" NIE CHCE Rafała Brzozowskiego w jury? "On nie ma żadnych osiągnięć"

337
Podziel się:

W mediach pojawiły się liczne doniesienia o zatrudnieniu Rafała Brzozowskiego przy "The Voice of Poland". Jak się okazuje, wcale nie jest to tak pewne. Producenci show martwią się ponoć, jak jego znikomy dorobek artystyczny mógłby odbić się na wizerunku programu.

TYLKO NA PUDELKU: Produkcja "The Voice of Poland" NIE CHCE Rafała Brzozowskiego w jury? "On nie ma żadnych osiągnięć"
Rafał Brzozowski (fot. East News)
bEKsrmHp

Już od kilku tygodni pojawiają się plotki, według których Rafał Brzozowski miałby zostać nowym jurorem The Voice of Poland. Zdobywca 33. miejsca w tegorocznym konkursie Eurowizji miałby zastąpić Michała Szpaka albo Urszulę Dudziak, których nie zobaczymy więcej w fotelach jurorskich. Teraz okazuje się jednak, że jego los wcale nie jest jeszcze przesądzony. W tym przypadku Telewizja Polska nie jest bowiem jedyną stroną decyzyjną i nie może zwyczajnie narzucić swojego kandydata.

Jak dowiadujemy się z rozmowy z naszym informatorem, decyzje w sprawie nowych jurorów The Voice of Poland podejmowane są wspólnie przez trzy podmioty: produkcję, osobę decyzyjną z ramienia Telewizji Polskiej oraz licencjodawcę. Ostateczne zdanie we wszelkich kwestiach ma ten ostatni - w tym przypadku są to akurat Holendrzy, przez których format The Voice został stworzony.

bEKsrmHr
Zobacz także: Rafał Brzozowski – od uczestnika "The Voice" po czołową gwiazdę TVP

W wyniku takiego układu sił wcale nie jest jasne, czy TVP uda się przeforsować Brzozowskiego. Sporo osób z produkcji jest ponoć bardzo sceptycznie nastawionych do jego kandydatury.

Możliwe, że władze stacji będą chciały go tam obsadzić, żeby udowodnić wszystkim, że mimo powszechnej opinii Rafał jest gwiazdą i ma talent - mówi nam członek produkcji The Voice of Poland. - Muszą jakoś potwierdzić w oczach opinii publicznej wybór Brzozowskiego na Eurowizję i przykryć tę kompromitację na arenie międzynarodowej.

bEKsrmHx

Największym problemem przy wyborze Brzozy na nowego jurora jest fakt, że zwyczajnie nie posiada on solidnego dorobku artystycznego. Nie pomógł mu też występ na Eurowizji...

Nie sądzę, żeby licencjodawca zgodził się na kogoś takiego jak Rafał Brzozowski. On nie ma w zasadzie żadnych osiągnięć... Sprzedaż płyt żadna, hity można policzyć na placach jednej ręki i jeszcze ta porażka na Eurowizji - mówi nam osoba z produkcji show. - W jury tego programu na całym świecie zasiadają największe gwiazdy, a nie "ulubieńcy prezesów"... Nie wiem, co musiałaby zrobić TVP, żeby przekonać Holendrów, że Brzozowski jest odpowiednią osobą - słyszymy.

Próbowaliśmy skontaktować się z Telewizją Polską, aby uzyskać komentarz w sprawie obsady jurorskiej show. Do momentu publikacji artykułu nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

bEKsrmHy

Czyżby tu kończyły się właśnie marzenia Rafała Brzozowskiego o "wielkiej sławie"?

bEKsrmHz
bEKsrmHS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(337)
xwszd
5 miesięcy temu
Przyko się patrzy na to wszystko. Taki trochę chłopiec posyłany wiecznie na szkolne olimpiady, wystapienia. Niestety uwierzył, że poziom ze szkolnych apeli/ występów wystarczy i tak sobie występuje w TVP reprezentując wiecznie to samo. Za mało dla większości/ wystarczająco miernie dla garstki. Przykre to jest niestety :(
Mika
5 miesięcy temu
Wystarczy że Kurski go chce . Talent rzecz zbędna .
Gość
5 miesięcy temu
Wreszcie ktos mądry w tym TVP, ale chyba już długo tam nie popracuje po tym co powiedział. 😂
bEKsrmHT
Gosc
5 miesięcy temu
Rafał Żenada jest chyba jedyną "gwiazdą" TVP. No chyba, że przez słowo gwiazda rozumieją coś pokroju Zenka Jakmutam
Aka
5 miesięcy temu
Jeśli Brzozowski będzie trenował uczestników, to kto będzie trenował Brzozowskiego?
Najnowsze komentarze (337)
Zoja
5 miesięcy temu
Trenerem powinna być osoba która naprawdę w muzyce osiągnęła wiele. Oglądając ten program wydaję mi się że tu chodzi o szow bo co niektórzy trenerzy w ogóle się nie nadają.
monia
5 miesięcy temu
Ciemny lud u Kurskiego kupuje wszystko z Brzozowskim może się nie udać i b,dobrze. Że Dudziak nie będzie to super a Szpaka to szkoda .
Oto loto
5 miesięcy temu
Kurski posmaruje i brzozek gdzie chce występuje.
muzykalny dod...
5 miesięcy temu
jak to taki śpiewak nie dostanie etatu w pisowskiej szopce? niemożliwe
Flaming
5 miesięcy temu
Pamiętam jak wsadzili tam no namea Kamila Bednarka, wypromowali jego zamiast uczestników, a później w zamian Kamil wystąpił w spocie PO
Lola
5 miesięcy temu
RAFAL i jego Ego = zenada roku! A dopiero mamy maj
Zośka
5 miesięcy temu
Kupili mu standardową, eurowizyjną, łatwą do zaśpiewania piosenkę, więc miał być sukces, a potem fotel jurora w Voice w ramach zasług.... Skończyło się jak się skończyło, bo on nie jest i nigdy nie był dobrym piosenkarzem, więc Jacuś czasem warto pomyśleć zamiast promować kogoś na siłę...
NICO
5 miesięcy temu
Na szczyt wchodzi się ciężko spada szybko
bEKsrmHL
Koniec
5 miesięcy temu
Nawet szkoda mi go tym występem na Eurowizji popsuł sobie reputację
Gra
5 miesięcy temu
A Hyzy to jakie mial osiagniecia, no ? Chyba jedna piosenka. Wiec stop hejt n'a Rafala, bo to juz jest naprawde obrzydliwe !!!
Bob
5 miesięcy temu
Na siłę promujecie takie beztalencia jak brzozowski, krzan, norbi,...masakra ich się nie da oglądać!!! A tylu młodych utalentowanych czeka na swoje 5 minut.
Michał
5 miesięcy temu
co on z tymi latarkami z decathlonu? reklama jakaś, czy na biwaku jest?
Marta
5 miesięcy temu
Rafał Brzozowski na stanowisku trenera? Proszę mnie nie rozśmieszać, już uczestnicy prędzej mogliby jego trenować. Ten człowiek już pośmiewisko z siebie zrobił, koniec cyrku. Niech wracają poprzedni trenerzy.
Jala
5 miesięcy temu
Dość tego całego Brzozowskiego.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKsrmIE
bEKsrmIF
bEKsrmIG
bEKsrmIH
bEKsrmII
bEKsrmIn