Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

TYLKO NA PUDELKU: Roksana Węgiel ODESZŁA Z WYTWÓRNI. "Nadgodziny przekraczały dopuszczalne normy"

195
Podziel się

15-letnia Roxie Węgiel z wytwórnią związała się po wygranej Eurowizji Junior. Jak się dowiedzieliśmy, ostatnio jej rodzice nie byli zadowoleni z tej współpracy.

TYLKO NA PUDELKU: Roksana Węgiel ODESZŁA Z WYTWÓRNI. "Nadgodziny przekraczały dopuszczalne normy"
Roxie Węgiel zerwała współpracę z wytwórnią (ONS)
bDAsjOqJ

Gdy w 2018 roku Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior, właściwie z miejsca stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych piosenkarek w Polsce. 13-latka musiała nie tylko udźwignąć presję popularności, ale też godzić obowiązki szkolne z wypełnionym po brzegi grafikiem w pracy. Węgiel umacniała swoją pozycję w branży, koncertując i wydając nowe single. Jak wynika z naszych informacji, nastolatka pracowała zdecydowanie ponad swoje siły.

Źródło Pudelka donosi, że rodzice Roksany nie byli zadowoleni ze współpracy córki z wytwórnią Universal i w końcu udało im się ją zakończyć. Nie było to jednak łatwe.

bDAsjOqL

Kontrakty przygotowywane przez duże wytwórnie nigdy nie były bardzo korzystne dla artystów. Nie jest łatwo taką umowę podważyć, a o zerwaniu nie ma mowy. Jednak opiekuni artystki znaleźli sposób. Miało być to możliwe dzięki wielu nadgodzinom, które młoda artystka spędziła na planach sesji i teledysków. Mocno przekraczały one dopuszczalne normy. Najprawdopodobniej rodzice Roxi powiedzieli dość - słyszymy.

Zobacz także: Roksana Węgiel o biletach za 1000 złotych: "Nie ustalam tych cen"

Ponoć wytwórnia nie respektowała poniższych zapisów, które znalazły się w umowie:

bDAsjOqR

"Pracodawca ustala wymiar i rozkład czasu pracy młodocianego zatrudnionego przy lekkiej pracy, uwzględniając tygodniową liczbę godzin nauki wynikającą z programu nauczania, a także z rozkładu zajęć szkolnych młodocianego".

"Wymiar czasu pracy młodocianego w okresie ferii szkolnych nie może przekraczać 7 godzin na dobę i 35 godzin w tygodniu. Dobowy wymiar czasu pracy młodocianego w wieku do 16 lat nie może jednak przekraczać 6 godzin".

Dość podejrzany jest też fakt, że radiostacje nie grają ostatnio piosenek Roxie.

Od około 3 miesięcy, może nieco dłużej, utwory Roxie nie pojawiały się w rozgłośniach radiowych. Do tej pory jej numery obecne były na playlistach czołowych stacji i rotowały w ciągu całego dnia. Jedną z przyczyn może być rozstanie młodej artystki z dotychczasową wytwórnią płytową - dodaje nasze źródło.

bDAsjOqS

Wytwórnia nie nie chce skomentować sprawy mimo naszych telefonów i maili, z kolei manager Roxi zapytany o jej dalsze losy w wytwórni wymownie wykręca się od odpowiedzi.

Nie udzielę odpowiedzi, gdyż wiąże nas umowa i jej warunki są poufne - usłyszeliśmy.

Jak udało się nam ustalić, karierą Roxie pokieruje teraz rodzina. Myślicie, że po rozstaniu z wytwórnią Roksana Węgiel nadal będzie odnosić takie sukcesy?

bDAsjOqT
bDAsjOqU
bDAsjOrm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(195)
Koli
2 miesiące temu
Tak to jest, albo podpiszesz cyrograf i jesteś marionetka wytwórni, albo Cię zniszczą
quo vadis
2 miesiące temu
to właśnie dzięki wytwórniom w radio nie ma dobrej muzyki tylko plastikowy chłam.
Fries
2 miesiące temu
I wszystko jasne, bo już teraz wiadomo dlaczego od wielu miesięcy nie pojawił się żaden nowy teledysk Roksany (ostatni to był "MVP" 15 listopada 2019 roku), a jej popularność na Instagramie stoi w miejscu, lub fani od niech odchodzą. No cóż, coś się zaczyna a coś kończy. Roksanę zastąpiła Viki Gabor, która kręci teledysk za teledyskiem, a już mówi o kolejnych "niespodziankach". Uważam jednak że jakby Roksana nie chciał opuścić wytwórni muzycznej, to by jej nie opuściła. Może czuła się tam jak w więzieniu. Ogólnie to trochę smutne, bo wiele osób (szczególnie jej fani) miało nadzieję że to jednak nie będzie przysłowiowe 5 minut sławy, a niestety okazuje się że jednak tak. Przynajmniej Roksana będzie miała więcej czasu żeby chodzić na msze, bo jak wiadomo jest bardzo wierząca.
bDAsjOrn
Eris
2 miesiące temu
Jeśli chcesz osiągnąć sukces w tej branży, to musisz dużo pracować. Nawet w młodym wieku. Jeśli Roksana stwierdziła że sukces już osiągnęła i jest gwiazdą, to jej wybór i jej decyzja. Zresztą akurat w jej przypadku, to ze szkołą nie ma żadnych problemów bo ma Indywidualny Tok Nauczania. Nie chodzi od ponad roku do szkoły, a nawet obecnie nie musi siedzieć przed komputerem i uczyć się zdalnie jak inne dzieci. Gdy masz indywidualny tok nauczania, to jedynie zdajesz roczne egzaminy ze wszystkim przedmiotów. Jednym słowem ma idealne warunki na rozwój kariery, a tu takie coś. No trudno.
Anka
2 miesiące temu
Dokładnie jest tak jak powiedziała Doda:jak nie płacisz to nie grają twoich piosenek w radiu.Słyszeliście jej piosenki w radiu,a myszę przyznać,że ostatnie piosenki nagranę z orkiestrą są na prawdę fajne.I pewnie to prawda z listą przebojów trójki :/
Najnowsze komentarze (195)
Aaa
2 miesiące temu
Dobrze, że jej rodzice są normalni a nie jak rodzice Britney czy Biebera.
xyyxyx
2 miesiące temu
no ale ona nie ma żadnych piosenek, co ona śpiewa na tych koncertach ? z czego te nadgodziny ?
oki
2 miesiące temu
jest młodziutka jeszcze całe życie przed nią zdąży odnieść sukces
gość
2 miesiące temu
Dajcie spokój z tymi dziećmi ,robicie z nich bustwa ,a szczeże to przeciętne dzieci co powinny się uczyć , więcej pokory , skromności.
Mmn
2 miesiące temu
A cóż to dziewczę sobą reprezentuje? W jej wieku do szkoły się chodzi. Jest niepełnoletnia więc może pracować. Żadna gwiazda i żaden wielki talent. Każdy tylko pieniądze chce na niej zarobić. Z rodzicami włącznie.
dddddd
2 miesiące temu
jak na pudla przystało: "Najprawdopodobniej, ponoć itp" Czyli cokolwiek można napisać i dodać że "podobno"
Marago
2 miesiące temu
Myślę że jej udowodnią że robi błąd.
WAŻNE!!!
2 miesiące temu
Kochani walczymy o lek dla Maciusia z Pszczyny.Zostało mu 0,5 kg żeby otrzymać terapię genową a dopiero połowa kwoty.Ludzie zjednoczmy się i pomóżmy temu cierpiącemu maluchowi!!!!!!
bDAsjOrf
mjv
2 miesiące temu
szczerze jest na topie i powinna sobie na ta wille z samochodem i drogimi ciuchami zarabiać, po co ta cała nauka, po studiach jestem i nic nie mam , za 1600 pln co ja mogę..?płacę rachunki , podatki, paliwo do auta,coś do jedzenia koniec.
Robert
2 miesiące temu
To niech pracuje mniej i trochę odpocznie, na młodą osobe to za dużo
Inn
2 miesiące temu
Cóż, nie jest gwiazdą światowego formatu. Dużo jeszcze musi czasu upłynąć, aby to ona dyktowała warunki wytwórnią muzycznym.
Aaa
2 miesiące temu
Czemu piszecie Roxie a nie Roxi albo Roksi? Przecież to polka.
jiso
2 miesiące temu
Najbardziej mi się podoba Roksana na 3 zdjęciu od dołu. Coś pięknego.
Prawda
2 miesiące temu
To ma być 15-latka? Bez komentarza.
...
Następna strona
bDAsjOrH