Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

TYLKO NA PUDELKU: Rzeczniczka Lewandowskich KOMENTUJE OSKARŻENIA Cezarego Kucharskiego. Chodzi o niespłaconą pożyczkę na 2,5 miliona euro

611
Podziel się:

Cezary Kucharski żąda od najsłynniejszej polskiej "power couple" 39 milionów złotych (!) i twierdzi, że Anna Lewandowska nie oddała mu 2,5 milionów euro... Co jeszcze powie na ten temat?

TYLKO NA PUDELKU: Rzeczniczka Lewandowskich KOMENTUJE OSKARŻENIA Cezarego Kucharskiego. Chodzi o niespłaconą pożyczkę na 2,5 miliona euro
Rzeczniczka Lewej odpowiada na zarzuty Kucharskiego (East News)

Już od ponad roku AnnaRobert Lewandowscy toczą medialny spór z byłym menadżerem Cezarem Kucharskim. Emerytowany piłkarz i poseł na Sejm VII kadencji regularnie atakuje w mediach byłych pracodawców, zarzucając im defraudowanie pieniędzy z firmy, z którą był powiązany, i przeznaczanie ich po kryjomu na różnej maści fanaberie typu loty odrzutowcem czy zakup drogich nieruchomości.

Kucharski żąda od najsłynniejszej polskiej "power couple" 39 milionów złotych (!) odszkodowania i wszystko wskazuje, że tak łatwo im nie odpuści. W niedawnym wywiadzie udzielonym węgierskiemu portalowi 49-latek przypuścił kolejny atak, tym razem na trenerkę fitness, zarzucając Ani, że wciąż nie spłaciła mu pożyczonych 2,5 miliona euro.

Zobacz także: Anna Lewandowska: Posiłki zaczęliśmy jadać razem, bo jesteśmy częściej w domu.

Lewandowscy obstają przy swoim i twierdzą, że Kucharski usiłuje zemścić się na nich za zakończenie współpracy i wymusić od nich pieniądze. W obliczu kolejnej medialnej przepychanki postanowiliśmy poprosić o skomentowanie oskarżeń Kucharskiego rzeczniczkę Roberta, Monikę Bondarowicz. W oświadczeniu wysłanym do Pudelka reprezentantka piłkarza stanowczo zdementowała rewelacje byłego menedżera swojego obecnego pracodawcy.

Nawiązując do Państwa dzisiejszej publikacji na temat wypowiedzi pana Cezarego Kucharskiego, informuję, że Anna Lewandowska nigdy nie pożyczyła pieniędzy od Cezarego Kucharskiego. Oskarżenia tego pana to zwykłe kłamstwo - zapewnia Bondarowicz.

Jak myślicie, ile tajemnic Lewandowskich Cezary Kucharski jest w stanie opisać w mediach?

W Pudelek Podcast ujawnimy, ile Małgorzata Rozenek płaci nam za pochlebne komentarze!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(611)
Yeti
10 miesięcy temu
Tak jak nie kupila dyplomu
Kuki
10 miesięcy temu
Nie robił by sobie problemów informując cała Polskę gdyby to była nieprawda, coś jest na rzeczy
Tru
10 miesięcy temu
Myślicie, że Kucharski nie mając nic w zanadrzu szedłby na otwarty ogień? On ma na nich haki, o których oni sami nie wiedzą, bo są mało inteligentni i pazerni na kasę. Najgorsze połączenie
Ikona
10 miesięcy temu
Afera dyplomowa, teraz Kucharski. Coś nie pykło u Lewych. Mam wrażenie, ze mają co nieco za uszami :)
przemek
10 miesięcy temu
Lewandowscy mając kasę do tej pory skutecznie zamykali wiele ust tak jak próbowano zamknąć usta tej Pani Staśko, ale teraz ten cały ferment zaczyna się wylewać, zaczęło się od dyplomów... sporo tego... ale agencje PR ostro skutecznie pracują
Najnowsze komentarze (611)
Ares
10 miesięcy temu
Napewno nie są tacy kryształowi! Bo żeby być bogatym trzeba być świniowatym!!!
Wiol
10 miesięcy temu
Do tych twierdzących, że skoro Anka ma kasę to przecież nie zaciągnęłaby pożyczki to muszę was zasmucić - jeżeli ktoś operuje ogromnymi pieniędzmi, porozsianymi w różnych firmach (wybranie pieniędzy z firm wiąże się z obowiązkami podatkowymi), żyje w pałacu z basenem i podciera się banknotami, na otwarcie nowego biznesu będzie szukać zewnętrznego finansowania. Pracowałam lata u milionerów - deweloperów (byłam na wysokim stanowisku, więc widziałam bezpośrednio jak działają) i jeżeli trzeba było się dofinansować to NIGDY nie sięgali do własnej kieszeni, chociaż jeden nawet poruszał się helikopterem i względem jego majątku były to drobne. Pożyczki nie były zgłaszane do skarbówki, bo trzeba PCC zapłacić i przy dużych kwotach (dla mnie dużych, bo dla właścicieli nie) umowa pożyczki była "przekształcana" w jakąś umowę o usługę, a wpłacona kwota traktowana była jako zaliczka, po zwrocie środków następnie podpisywali porozumienie o zwrocie zaliczki wskutek niewykonania usługi. Absolutnie nie obrażam tutaj nikogo ale wierzcie mi pudelkowicze - musicie mieć dużo większą wyobraźnie przy tego typu sytuacjach "z grubymi rybami". Istnieją takie "sztuczki" prawno/księgowe, że jak się o nich usłyszy to od razu myślisz, ze to żart i właściwie ciężko jest uwierzyć, że ktoś (zwłaszcza osoba, której nic nie brakuje) dopuścił by się takich czynów. Osobiście jestem przekonana, że Lewandowscy nie rozliczyli się tak jak się pierwotnie umawiali (nie konieczne w wysokości wskazywanej przez Kucharskiego), bo na wojnę z "polskim dobrem narodowym" tylko na podstawie domysłów raczej nikt by się nie porwał.
Gość
10 miesięcy temu
Stara sztuczka, narobić szumu, nadszarpnać opinię i myślac że ktoś pódzie na ugodę coś ugrać. Takich spraw nie załatwia się publicznie !
Gość
10 miesięcy temu
Stara sztuczka, narobić szumu, nadszarpnać opinię i myślac że ktoś pódzie na ugodę coś ugrać. Takich spraw nie załatwia się publicznie !
Wasal
10 miesięcy temu
Wydała na torebki i lewe dyplomy.
Radny pis
10 miesięcy temu
Potrzebne były na dyplomy.
LLL
10 miesięcy temu
Gdzie są wszystkie komentarze???
legia
10 miesięcy temu
Bez zabezpieczenia pożyczyłeś 2.5 min euro Kucharski ja ciebie proszę.
Ghuu
10 miesięcy temu
Niestety bogaci tak maj że nie oddają pożyczek.
cebulak
10 miesięcy temu
Od tego typu informacji nie są media a sądy. Ale poszczekać zawsze można.
Oddaj dyploma
10 miesięcy temu
Prokuratura jest w posiadaniu maili, które wymieniał pewien profesor z klientami chętnymi na kupienie wykształcenia. Jest tam korespondencja z ANN. Rządamy wyjaśnień.
Holy@@@@
10 miesięcy temu
Po 1. Takiej kasy, bez umowy nawet matce się nie pożycza. Po 2. Wszelkie roszczenia dochodzi się w sądzie. Po 3. Panie C. Kucharski daj już Pan spokój. Skoro sam Pan mówi, że sprawa jest w sądzie, to trzeba poczekać, po co szczekać w pudełkach????
Prawy
10 miesięcy temu
Co to dla nich 2,5 mln euro
gosc
10 miesięcy temu
Skąd on mial 39 mil zl.Gdzie US
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie