Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

TYLKO NA PUDELKU: Synów Kory nie było na odsłonięciu muralu z matką! "Mają za złe ojcu, że ma NOWĄ PARTNERKĘ"

297
Podziel się:

Jak udało nam się dowiedzieć, relacje między Kamilem Sipowiczem a jego dziećmi nie są najlepsze. 67-letni wdowiec ma nową, młodszą partnerkę.

TYLKO NA PUDELKU: Synów Kory nie było na odsłonięciu muralu z matką! "Mają za złe ojcu, że ma NOWĄ PARTNERKĘ"
Synowie i nowa partnerka Kamila Sipowicza nie przyszli na odsłonięcie muralu z Korą (AKPA)

Od śmierci Kory Kamil Sipowicz za wszelką cenę stara się utrwalić pamięć po ukochanej w świadomości Polaków. W ostatnich latach artysta zdecydował się opublikować prywatne zapiski legendy muzyki, jak również opowiedzieć o niej w całej serii wywiadów. W rozmowie z Moniką Jaruzelską porównał nawet zmarłą małżonkę do... Jarosława Kaczyńskiego, czym wywołał zresztą powszechne oburzenie.

Kolejnym zdecydowanym krokiem Sipowicza, który spotkał się z chłodnym przyjęciem wielbicieli Kory, było nawiązanie romantycznej relacji ze sporo młodszą kobietą. Krótko po obwieszczeniu szczęśliwej nowiny na Facebooku wdowiec zaczął publicznie pojawiać się z nową ukochaną, niewiele robiąc sobie ze złośliwych komentarzy padających pod ich adresem.

Zobacz także: Kamil Sipowicz wyruszył w podróż śladami Kory

We wtorek z okazji 70. urodziny Kory odsłonięto na Bielanach drugi w Warszawie mural legendarnej wokalistki. Na wydarzeniu obecni byli bliscy i znajomi gwiazdy, w tym między innymi Wojciech Mann, Robert Kozyra, Piotr Metz, Ryszard Kalisz czy siostra wokalistki, Anna Kubczak. Przy odsłanianiu wizerunku artystki na ścianie budynku zabrakło jednak Sylwii (nowej partnerki artysty) oraz Szymona SipowiczaMateusza Jackowskiego, synów Kory. Jak udało nam się dowiedzieć, ci ostatni nie dogadują się z Kamilem.

Gospodarzem uroczystości był Kamil, który potem zaprosił gości do domu na poczęstunek. Byli wszyscy bliscy przyjaciele Kory i jej siostra. Niestety, nie było synów Kory. A to dlatego, że ich stosunki z Kamilem są bardzo oziębłe - dowiadujemy się.

Przyjaciółka Sylwii w rozmowie z nami zdradza, że nowa ukochana Sipowicza nie ma dobrych relacji z jego synami, na co jej się żaliła.

Synowie, również syn Kamila, nie akceptują Sylwii. Mają za złe ojcu, że ma nową partnerkę, ich zdaniem zbyt szybko pocieszył się po śmierci ich matki. Sylwii też nie było z oczywistych względów, uważała, że byłoby nietaktem z jej strony przyjść na tę uroczystość.

Dziwicie się synom Kory, że nie pojawili się na odsłonięciu muralu z matką?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(297)
Życie
2 lata temu
Żal synów zrozumiały. W głębi serca są dziećmi. Jednak czy dorosły człowiek nie ma prawa do spędzenia reszty życia tak jak chce? Czy musi już chodzic tylko na grób i rozpamiętywać zmarłą? Moja mama ma bliską osobę po śmierci ojca - długo się z tym wahała, ale to było też remedium na dalsze życie, bo wdową została bardzo młodo. Z biegiem czasu zwyczajnie odżyła. Grób ojca zawsze odzwiedza i o niego dba. Nowy partner jest złotym człowiekiem.
Jaaaa
2 lata temu
No i dobrze, że kogoś ma. Ma 67 lat i trumna go już goni i ma siedzieć sam? Bo co?
Lola.
2 lata temu
Bardzo ja lubiłam. Niech jej ziemia lekka będzie a każdy zajmie swoim życiem amen
Nynaaas
2 lata temu
Myśle ,ze Kora jak już była chora mówiła mu pewnie żeby sobie kogoś znalazł jak jej nie będzie i był szczęśliwy .
...
2 lata temu
tacy są faceci (mówie o starym)
Najnowsze komentarze (297)
Polka
2 lata temu
Nie wiedziałam że obaj synowie są jego
point
2 lata temu
Nawet Bieniuk miał tyle honoru, że nie ożenił się Przybylską gdy zachorowała, Sipowicz natomiast kierował się własnym interesem, synowie Kory mieli rację, że go zbojkotowali. Skapcaniał i zabrnął w ślepą uliczkę. Powinien zwrócić synom Kory pieniądze ze spadku po niej i wtedy mógłby robić, co zechce. Ale wtedy młoda go zostawi i on o tym wie.
kasia
2 lata temu
Przeciez ślubujemy sobie milość do śmierci a potem układamy sobie resztę życia z kim innym.Człowiek dziczeje w samotności ,to dobrze że facet ma nową partnerkę.
toja
2 lata temu
Usprawiedliwiacie Kamila, w każdym innym przypadku rozumiem. Ale znając go potępiam bo to trujący bluszcz i wieczny Piotruś Pan poza rzeczuwistością. Szkoda że Kora tak ulokowała swoje uczucia ale kochali się ona dawała on brał i miał dolce vita
Fryderyk Niet...
2 lata temu
Wikipedia. Kamil Piotr Sipowicz -polski historyk filozofii , pisarz , poeta ,dziennikarz ,rzeźbiarz ,malarz,doktor nauk humanistycznych .Absolwent Uniwersytetu kard.Stefana Wyszyńskiego . Niebiosa obdarzyły pana Kamila wieloma uzdolnieniami . Nie znamy motywu podjęcia studiów filozoficznych .Może to było wynikiem niepokoju duszy . Może impuls , doradztwo bliskich . Wydawać by się mogło,że filozofowie , humaniści , etycy, to ludzie obdarzeni trzecim zmysłem . Tym , który wyróżnia ich spośród przeciętnych osób swą wrażliwością serca , dbałością o najwyższe wartości . Tego zawsze od nich oczekuje nie tylko ich środowisko ,ale i pozostałe społeczeństwo . Ktoś, kto w jego odczuciu widzi niemoralne zachowanie pana Kamila ,może się czuć oszukany . Czy niewdzięczność za dary losu była do przewidzenia ? Nie , absolutnie . I teraz ad rem . Świat nieustannie ewoluuje . Zmieniają się obyczaje . Coraz trudniej określić ramy norm i patologii . Czy norma jako brzemię człowieka musi nam ciążyć do końca świata? Na pewno powinno się dbać o wartości , kulturę narodu , dobre obyczaje . Człowiek jest w stanie tego wszystkiego dochować poprzez ustanawianie zasad sprzyjających życiu poprzez ustawy , przepisy . Ustalajmy je na nowo , jeśli taka jest wola społeczeństwa i wtedy krytykujmy innych , może nawet karzmy ich . Ale warunkiem tego jest zainteresowanie się tą problematyką instytucji państwa , które obecnie kładzie największy nacisk na zwalczanie wroga , czyli opozycji . To jest tak samo ważna sfera życia społeczeństwa , jak gospodarka , kultura, bezpieczeństwo . Bądźmy przykładem nowoczesnego kraju dla reszty świata , bo brniemy w ślad za zachodem bez opamiętania . Wychowanie bez stresu , poprawność polityczna ,nietykalność zdemoralizowanego Kościoła . To tylko ułamek spraw czekających do poprawki . Żyjmy tak , jakbyśmy żyli w ciągłym konkursie przyzwoitości . Zdrowia każdemu życzę !
Klm
2 lata temu
W niedawno udzielonym wywiadzie mówił „ oglądanie się za młodymi kobietami mam już za sobą „ a młoda d..a przedłuża życie 70 latkom .
ada
2 lata temu
Zignorowanie czyjejś inicjatywny nie jest konfliktem, raczej wymownym milczeniem.
babcia
2 lata temu
rozumiem żal synów , ale do czego i do kogo ???? do losu , do Pana Boga , przecież to dorośli ludzie , raczej powinni się cieszyć , mam szczerą nadzieję że nie chodzi o pieniądze !!
Polak
2 lata temu
Synowie macie 100 % racji, poza tym, wczesniej mógł znaleźć sobie wolną kobietę, skoro nie chciał byc samotny. Cwaniaczek.
Wilk
2 lata temu
Zgadzam się z synami Kory, nie dość, że wczepił się w jej małżeństwo z Markiem Jackowskim, podrzucili mu dziecko do wychowywania, sami lekko się bujali, potem oskubali go wykorzystujac jego naiwność i słabość, Marek długo leczył się z depresji, ale nie prał publicznie brudów, wyjechał do słonecznej Italii i tam odnalazł się. Kora odcinała kupony od jego kompozycji, w Sipowicz jej w tym wtórował, lansował się, jako "opiniotwórczy". Długo żyli bez ślubu, ale wystarczyło, że zachorowała to szybko się z nią ożenił. Tego nawet Bieniuk nie zrobił, jest jaki jest (pies na baby), ale Sipowiczowi daleko do niego, cwaniaczek i trafił na taka samą cwaniarę, jak on.
Mania
2 lata temu
Hahaha, ślub z piosenkarką na łożu śmierci. Czysty zysk na lata. Oto cała filozofia pamięci.
Miro
2 lata temu
Już po roku związał się z młódką. Wysysa z tej „pamięci” ile się da. To nie pamięć, to chęć zysku. Wszystko na sprzedaż. Żałosne.
adam
2 lata temu
Sipowicz mógł wcześniej zakręcić sie koło młodej panienki, ale on uczepił się bogatej i znanej mężatki i realizował swój plan.
Grzesiek
2 lata temu
czy całe życie ma nosić żałobę, czy nie wolno mu mieć życia po śmierci poprzedniej partnerki? w końcu musi zacząć żyć , a nie tylko wspominać. Dajcie mu spokój!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie