TYLKO NA PUDELKU: To koniec znajomości Macieja Peli i Izabeli Płóciennik. "Prosiłam, by się ze mną już więcej NIE KONTAKTOWAŁ"
Wygląda na to, że Maciej Pela i Iza Płóciennik, po zakończeniu trzymiesięcznej "romantycznej relacji", nie będą nawet przyjaciółmi. Jak wyznała nam uczestniczka "The Voice of Poland", nie mają ze sobą kontaktu - co było jej inicjatywą.
W oczekiwaniu na rozwód z Agnieszką Kaczorowską, Maciej Pela zaczął spotykać się z Izabelą Płóciennik, która próbowała swoich sił w "The Voice of Poland". Para bawiła się razem na urodzinach Vogule Poland w połowie marca, a jak później zdradziła wokalistka, przez trzy miesiące łączyła ich "romantyczna relacja". W tym czasie mogła liczyć na wsparcie tancerza, który pod jej postami na Instagramie zostawiał wymowne reakcje.
Zaczęliśmy spotykać się w grudniu ubiegłego roku. Rozstaliśmy się 2 kwietnia. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu dłużej kontynuować tej relacji - tłumaczyła później Płóciennik w rozmowie z Jastrząb Post.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Maciej Pela o odejściu Agnieszki Kaczorowskiej, plotkach, że jest gejem i byłej narzeczonej
Co ciekawe, 1 kwietnia Maciej Pela, po jednej z branżowych imprez, spędzał czas z Paulą Wicherską - uczestniczką pierwszej edycji "Love Never Lies". Zdjęcia z ich "romantycznej schadzki" lotem błyskawicy obiegły internet. Po ich publikacji tancerz zdecydował się wydać oświadczenie, w którym przeprosił za to, co zobaczyli jego fani.
Uważam, że należą Wam się wyjaśnienia. Popełniłem błąd, którego w żaden sposób nie chcę usprawiedliwiać. Nie chcę również tłumaczyć tego sytuacją, w której jestem, ani trudnościami, które są ze mną każdego dnia. Zachowałem się niedojrzale i nieodpowiedzialnie. Wiele osób poczuło się zawiedzionych - i te osoby mają do tego prawo. Przepraszam. Zawiodłem, bo nie radzę sobie z nową sytuacją życiową. Nie szukam słów wsparcia, bo chcę dźwigać wszystko na barkach samodzielnie. Trzymajcie się - mogliśmy przeczytać.
ZOBACZ: Maciej Pela jest załamany publikacją jego frywolnych zdjęć z imprezowej nocy: "NIE RADZĘ SOBIE"
Skontaktowaliśmy się z Płóciennik, by zapytać, jak dziś wyglądają jej relacje z Pelą i czy mieli okazję porozmawiać w ostatnim czasie. Odpowiedź wokalistki nie pozostawia złudzeń - nie ma mowy nie tylko o miłości, ale i o przyjaźni.
Nie, prosiłam, by się ze mną już więcej nie kontaktował. Myślę, że tu nie ma już żadnych relacji - odpowiedziała krótko.
Żałujecie?