Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

TYLKO NA PUDELKU: TVP organizuje w Opolu koncert ku pamięci Krzysztofa Krawczyka!

416
Podziel się

Koncert, na którym będzie można usłyszeć największe przeboje Krzysztofa Krawczyka, odbędzie się już 30 maja w opolskim amfiteatrze. Do współpracy Telewizja Polska zaprosiła znanych polskich wykonawców.

TYLKO NA PUDELKU: TVP organizuje w Opolu koncert ku pamięci Krzysztofa Krawczyka!
Krzysztof Krawczyk (AKPA)
bEgNRNLp

Wciąż ważą się losy 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, który miał się odbyć na początku czerwca. W obliczu pandemii organizatorzy zdecydowali się przenieść imprezę na koniec sierpnia lub początek września. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

Tymczasem, jak udało się ustalić Pudelkowi, TVP szykuje inne duże wydarzenie, które odbędzie się w opolskim amfiteatrze. 30 maja Telewizja Polska organizuje tam uroczysty koncert dla uczczenia pamięci Krzysztofa Krawczyka.

bEgNRNLr
Zobacz także: Marian Lichtman wspomina Krzysztofa Krawczyka: "Nie wiem, ile jeszcze będę płakał"

Telewizja Polska zaprosiła do współpracy gwiazdy polskiej estrady. Każdy wykonawca wykona utwór zmarłego piosenkarza. Jak donosi nasze źródło, w koncercie udział wezmą m.in. Edyta GórniakRafał Brzozowski.

bEgNRNLx

Swój udział w imprezie potwierdził też Ryszard Rynkowski, który wykona jeden z ostatnich przebojów Krawczyka "Chciałem być".

Wiadomo, że koncert odbędzie się z udziałem publiczności, od 15 maja jest to dopuszczalne przy zajęciu 50 procent miejsc - donosi nasze źródło.

Organizatorzy postanowili zaprosić do udziału w imprezie bliskich Krzysztofa Krawczyka. Swój udział potwierdził wieloletni przyjaciel i menadżer artysty, Andrzej Kosmala. Nie wiadomo, czy w Opolu pojawi się Ewa Krawczyk.

Sądzicie, że w obliczu ostatnich doniesień o zatargach z pasierbem byłoby jej niezręcznie?

bEgNRNLy
bEgNRNLz
bEgNRNLS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(416)
Maakjdjd majs...
4 tyg. temu
Syn powinien zaśpiewać coś z jego repertuaru!!!!
O co chodzi
4 tyg. temu
Krzysztof nie żyje i cały czas ma menedżera ?
Aaaaaaa
4 tyg. temu
Ta Ewa jest koszmarna
bEgNRNLT
Non
4 tyg. temu
Za to jakim ojcem byl nie powinno sie robic mu zadnych koncertow ku pamieci
mag
4 tyg. temu
Syn niech cos zaspiewa, bo na pogrzebie nawet nie mógł go pożegnać!!
Najnowsze komentarze (416)
aaaa
3 tyg. temu
Syn zapewne nie zaproszony?!
rozwaga
3 tyg. temu
Odwołać koncert KK dopóki nie rozstrzygnie się sprawa w sądzie. TVP Kurskiego pakuje pieniądzepodatników do kieszeni laluni i kosmatego, Wstyd i skandal
skandal
3 tyg. temu
TVP wydaje pieniądze publiczne to kieszeni laluni ???? zamiast wspomóż syna
wstyd !!!
3 tyg. temu
Kurski nie ma na co wydawać pieniędzy. Niech da skrzywdzonemu przez ojca synowi. Dostał 2 mld zł i rozdaje takim pazernym , bez empatii ludziom
Sax
4 tyg. temu
Nie wyobrażam sobie tego koncertu bez Trubadurów, gdzie Krawczyk dostał pierwsze szlify jako wokalista i muzyk!
Baar
4 tyg. temu
Nie wierzę! Chciał syna ubezwlqsnowonic, pozwalał nad nim się pastwic swojej laluni, pozbawił go majątku, zsmykal do zakładów psychiatrycznych PRYWATNYCH, gdzie jedyny syn jest na skraju biedy....I ktoś taki ma być wzorem? Ogarnijcie się!
Kobieta
4 tyg. temu
Pierwsza żona Krawczyka pani Grażyna zdradzona przez Krzysztofa seniora,zabrała głos w sprawie juniora.,Prosiła,żeby pomóż temu Krzysiowi,bo jest on w ciężkiej sytuacji.To dobra kobieta nigdyby go nie skrzywdziła tak jak Ewa.Szkoda,że nie wrócił do pani Grażyny.Ona traktowała by go jak swojego syna.Teraz pierwsza żona patrzy i widzi jak senior pod wplywem zaborczej trzeciej żony krzywdził syna.Pani Grażynka nawet nie komentuje i nie ocenia Krzysztofa Seniora.
Jest radość!
4 tyg. temu
Wsparcie dla Juniora już przynosi owoce! Zaczął się uśmiechać, nabrał pewności siebie i wizualnie odmieniony, w Łodzi na ulicy Piotrkowskiej zaśpiewał piosenki taty:"Parostatek" i "Jak minął dzień"! Jak widać, dając wsparcie zaszczutemu człowiekowi, można mu podarować drugie życie. Brawo p. Lichtman, brawo p.Cwynar, brawo wszyscy przyjaciele i ci sympatyczni ludzie, którzy stoją murem za Juniorem!
bEgNRNLL
Adam
4 tyg. temu
Moi drodzy najłatwiej jest osądzać. Dlaczego czepiliście się żony Krawczyka oni się kochali. Przy niej zmienił swoje życie bo wcześniej był utracjuszem i mimo sławy nic nie miał. To dzięki niej wyszedł na prostą. Synowi pomagał płacił na wnuka, pomagał pierwszej żonie. Mówił że z synem miał trudne relacje. Nie zawsze wychodzi tak jak by się chciało i nie znacie szczegółów to nie oceniajcie. Syn chciał tylko pieniędzy podał schorowanego ojca do sądu. KK nie mówił o tym. Z rodziną żony miał dobry kontakt. Dlaczego matka jego syna HŻ nie zostawiła mu żadnego majątku i dlaczego nie wychowywała go zastanówcie się. Wyrwała go pierwszej żonie a po_niej zdradziła i zostawiła dziecko.
Ssssssddd
4 tyg. temu
Umyje sedes. Wypoore skarpety. Posprzątam balkon. Większy pożytek z tego niż oglądanie powtórek z archiwum tv typu Sopot 76 i Opole 82.
Starszy pan
4 tyg. temu
Czy to będzie koncert połączony z beatyfikacją.....tak tylko pytam.
Asiulek 32
4 tyg. temu
A czy Krzysztof Igor Krawczyk też tam będzie?
Dana
4 tyg. temu
Największą gwiazdą byłby jego jedyny syn, a te pozostałe gwiazdy to już chyba spadają. Syn może w ten sposób zarobić na mieszkanie bo spadek ogarnęła płaczka udawaczka.
Emeryt
4 tyg. temu
Ja tylko pytam,po co ta trumna skoro Go skremowała,czy ktoś może mi odpowiedzieć na to pytanie,pozdrawiam.
...
Następna strona
bEgNRNMn