Ivy
|

TYLKO NA PUDELKU: Uczestników "Big Brothera" odwiedzą UCHODŹCY. Internauci: "OBURZAJĄCE"

160
Podziel się

Jak udało nam się dowiedzieć, w ramach "tygodnia dobroczynności" uczestnicy zasiądą dziś z cudzoziemcami przy wspólnym stole, by zjeść uroczystą kolację. Dobry pomysł?

TYLKO NA PUDELKU: Uczestników "Big Brothera" odwiedzą UCHODŹCY. Internauci: "OBURZAJĄCE"
(Facebook/Big Brother TVN7)

Nie da się ukryć, że druga edycja wznowionego po latach programu Big Brother jest znacznie ciekawsza niż pierwsza. Widać, że uczestnicy "odrobili lekcje" i weszli do domu Wielkiego Brata z zamiarem zrobienia show. Widzowie mogli oglądać już liczne romanse (w tym lesbijskie), kłótnie, bójki oraz nagłe zwroty akcji.

Produkcja dba o to, aby cotygodniowe zadania dostarczały uczestnikom i widzom jak najwięcej emocji. Był już m.in. "tydzień apokalipsy" i badania wariografem. Aktualnie trwa "tydzień dobroczynności" związany z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Okazuje się, że do domu Wielkiego Brata postanowiono zaprosić... uchodźców, którzy zjedzą z uczestnikami uroczystą kolację.

Jedna z fundacji działających na rzecz cudzoziemców mieszkających w Polsce ujawniła na Facebooku, że proponowano jej w związku z tym "współpracę".

"Słuchajcie, jest sprawucha! Otóż dostaliśmy dziś maila od producenta Znanego Reality Show emitowanego w Dużej Stacji Telewizyjnej. Znany Reality Show polega na tym, że grupę ludzi zamyka się w jednym domu i ich ogląda. No i ten producent chciałby, żebyśmy mu podesłali paru uchodźców (cytujemy "przebywających w rejonie Warszawy w województwie mazowieckim" pisownia oryginalna), żeby w tym domu jutro zjedli kolację (uroczystą zresztą). Kochane, Kochani, co myślicie? Iść? Nie iść? P.S. Producent nie przewiduje dla uchodźców wynagrodzenia (i słusznie, przecież się najedzą na uroczystej kolacji). P.S. 2 TO NIE FEJK. P.S. 3 Drogie osoby, uspokajamy: pytanie było retoryczne. Nawet przez myśl nam nie przeszło, żeby komukolwiek proponować udział w tego typu programie. Cieszymy się, że wiele i wielu z Was myśli podobnie" - napisano na stronie Fundacji Ocalenie.

Jak udało nam się dowiedzieć, producenci rzeczywiście znaleźli uchodźców chętnych do odwiedzenia dziś domu Wielkiego Brata.

"W ramach Tygodnia Dobroczynności dzisiaj będzie zorganizowana wizyta gości w BB. Będzie to najprawdopodobniej trójka uchodźców, którzy zjedzą kolację w domu Wielkiego Brata" - potwierdza w rozmowie z Pudelkiem osoba z produkcji Big Brothera.

W komentarzach pod postem Fundacji Ocelenie internauci nie zostawiają jednak na producentach suchej nitki.

"Ręce opadają. Na takie propozycje nawet nie należy odpowiadać, ale zrobić z tego duży artykuł, ujawniając oczywiście znanego producenta od znanego reality. Oburzające. Naprawdę", "Jeśli uchodźcy mieliby pooglądać z bliska zamkniętych w klatce producentów tego programu, jedząc przy tym kolację, to tak. W każdym innym przypadku zdecydowane nie", "NIE IŚĆ, zbojkotować i wyśmiać bezczelność. Co za świat, oni nabiją sobie kasy, a uchodźcom rzucą ochłapy jedzenia plus zrobią z nich debili i jeszcze bardziej nakręcą nienawiść"- piszą zniesmaczeni internauci.

Zgadzacie się, że kolacja z uchodźcami w reality show to kiepski pomysł?

KOMENTARZE
(160)
Ot co
4 miesiące temu
Goooowno nas obchodzą ludzie z big brothera, love island i innych goooowien z telewizora.
gość
4 miesiące temu
Czy ktoś jeszcze to w ogóle ogląda?
Ja to ja
4 miesiące temu
Oglądalność spada, to kombinują jak koń pod górę. Słabe!
ane
4 miesiące temu
Oni sami wyglądają jak uchodźcy
Ioio
4 miesiące temu
A czemu nie odwiedzą np Seniorów? Weteranów? To już nie jest tefałenowskie, niestety
Najnowsze komentarze (160)
mniam
4 miesiące temu
Kamil niejednokrotnie upokarzał Martynę od d..ili .nawet zamknął ją w bagażniku.Kamil chce przekazać auto Ewie, chce jej kupic za tę kasę drogą bizuterię pod choinkę i podruże do Szkocji i Mekstyku .Auto nalezy się Martynie ale kto wie może wygrać nawet Wiktor byle nie Kamil człowiek przekroczył wszelkie granice .Dobrze że Martyna szybko usiadła od strony kierowcy aby pokazać :Kamil to jeszcze nie twoje auto stary dziadku Jamesie(ksywka od Wiktora dla Kamila).Kamil to celebryta bogaty gość jak mówił spał już na forsie.Bryluje na salonach i czerwonych dywanach ma kasy i 18 stek 19 tek jak lodu ma swoje studio foto gdzie rozbiera się do rosolu czasem ma mięso na g..liach lub nie .Powiedział Bartkowi:mialem wiele młodych hah hah .Kmail ma znajomości w tv
yesss
4 miesiące temu
trzymam kciuki za Martynę i Wiktora
yesss
4 miesiące temu
Trzymam kciuki za Martynę i Wiktora .
Big Brother
4 miesiące temu
Ta pol wietnamka co tam robi?
Oliwia495
4 miesiące temu
Pomysł wprost idiotyczny. Bo czemu to miało służyć?
widz
4 miesiące temu
a ja ogladam. Moze nie regularnie ale po przyjsciu z pracy bb to dla mnie mozgowy detoks. I nic mnie w tym programie nie zaskakuje tak jak postawa dziewczyn. Wszystkie , oprocz Martyny, tula sie do facetow, prowokuja, caluja. Plotkuja, sa dwulicowe, obrabiaja tylki - prym w tym wiedzie Malwina- najbardziej zaklamana osoba w programie. Wiec jak sobie obejrze bb to moje ego wzrasta a samoocena osiaga pulap doskonalosci
bigfather
4 miesiące temu
Myślałem że tego już nie puszczają heh ogląda to ktoś ?
Richard z USA
4 miesiące temu
Niech sie integruja z niminw ich domach, z ich dziecmi i zonami. Tyle.
313
4 miesiące temu
No przecież w Polsce niby nie ma uchodźców....tak nam wciskają ciemnotę. Niech zaproszą, może wzrośnie oglądalność jak odpalą jakąś bombkę świąteczną
Krzysiu
4 miesiące temu
Patologia i tylko tvn taką patologie kręci.
lag
4 miesiące temu
Kamil wyglada jak uchodzca po co zapraszac innych
Lolo
4 miesiące temu
Tego się nie da oglądać poraszka wiadomo kto wygra
Reality
4 miesiące temu
A może tak spotkacie się z osobami niepełnosprawnymi np z zespołem Downa i poświecicie im swój weekend, może z nieuleczalnie chorymi itd. ...
667
4 miesiące temu
Oburzajace bo wyszlo na jaw, ze to tez ludzie
...
Następna strona