Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

TYLKO NA PUDELKU: Wiemy, jaki serial ZASTĄPI "Rodzinkę.pl"! "Jedną z głównych ról zagra Wiktoria Gąsiewska"

116
Podziel się

Produkcja ze względu na pandemię koronawirusa tworzona jest na razie w dość niecodzienny sposób. Myślicie, że będzie godnym zastępcą uwielbianego serialu?

TYLKO NA PUDELKU: Wiemy, jaki serial ZASTĄPI "Rodzinkę.pl"! "Jedną z głównych ról zagra Wiktoria Gąsiewska"
(ONS)
bCxbjLtx

Pod koniec lutego do mediów przedostała się informacja odnośnie anulowania emitowanej od prawie dekady Rodzinki.pl. Decyzja stacji nie była zaskoczeniem jedynie dla fanów serialu o perypetiach rodziny Boskich, lecz również dla jego gwiazd, które nie spodziewały się utraty posady. Upust swojemu rozgoryczeniu dali wówczas między innymi Tomasz Karolak czy Julia Wieniawa, twierdząc, że pierwotnie w planie był jeszcze jeden sezon Rodzinki.pl.

bCxbjLtz

Swojego rozgoryczenia decyzją władz TVP nie kryła też Małgorzata Kożuchowska, która twierdzi, że raptowny koniec produkcji nie pozwolił scenarzystom przygotować finału na odpowiednim poziomie.

Niestety, humoru Małgosi nie poprawią z pewnością informacje, do których dotarł Pudelek. Jak udało nam się bowiem ustalić, miejsce Rodzinki.pl ma zająć emitowany od niedawna internetowy serial Będzie dobrze, kochanie. Telewizja Polska postanowiła wykorzystać trudną sytuację na rynku spowodowaną pandemią korornawirusa i ruszyć z oryginalnym formatem, którego produkcja nie wymaga zaangażowania dużej ekipy technicznej. Produkcja, w której w główne role wcielają się Wiktoria Gąsiewska (do niedawna samej grająca w Rodzince) i Filip Gurłacz, to pierwszy w Polsce serial nagrywany bez klasycznych planów zdjęciowych, do którego zdjęcia realizowane są w domach aktorów.

Na razie aktorzy nagrywają się w swoich domach, ale jak osłabnie epidemia, zdjęcia będą kręcone normalnie, z ekipą na planie. To jeszcze nieoficjalne, ale serial zastąpi w ramówce "Rodzinkę.pl" - zdradza w rozmowie z Pudelkiem jedna z osób pracujących przy produkcji.

bCxbjLtF

Okazuje się, że producenci mają pewną wizję. Opierają się na tym, by w serialu grali aktorzy kojarzeni z produkcjami, które w przeszłości odnosiły już sukcesy, jak np. serial Ranczo, dlatego w obsadzie jest kilka osób z tej produkcji: Dorota Chotecka czy Ilona Ostrowska. Niebawem w Będzie dobrze, kochanie ma pojawić się kolejna rozpoznawalna postać:

Do naszej obsady dołącza Bartek Kasprzykowski. Możliwe, że pojawi się jeszcze jeden aktor z "Rancza" - twierdzi informator.

Myślicie, że Będzie dobrze, kochanie to godny zastępca Rodzinki.pl?

bCxbjLtG
bCxbjLtH
bCxbjLua
KOMENTARZE
(116)
No cóż...
3 tyg. temu
Wiktoria jest w porządku. Tego nowego serialu nie widziałam, więc trudno ocenić. Rodzinki wcześniejsze serie też fajne, ale ostatnie odcinki, to rozwrzeszczana histerycznie Kożuchowska, była irytująca i przełączałam
gaucho
3 tyg. temu
Prawda jest taka że Ci co się zasiedzieli w rodzince zarabiali tam podejrzewam krocie i teraz cierpią bo im żal. Film przestał śmieszyć i ciekawić widzów więc nic dziwnego że go zdjęli i zastąpili czymś nowym świeżym - duży plus za to.
baba jaga
3 tyg. temu
Rodzinka mnie przerażała,szczególnie wydzierająca się Kożuchowska,dobrze ze odeszli w niebyt.
bCxbjLub
ranczolub
3 tyg. temu
Oprócz Ilony Ostrowskiej i Doroty Choteckiej w ,,Ranczu" grali także Tomasz Sapryk (jako Myćko) i Jacek Lenartowicz (tylko w jednym odcinku jako Holender degustujący sery). W serialu ,,Będzie dobrze, kochanie" jeden gra męża Lilki, a drugi męża Elżbiety.
Grażyna
2 tyg. temu
Bez Kożuchowskiej to już połowa sukcesu.
Najnowsze komentarze (116)
maga
2 tyg. temu
najpierw niech idzie do okulisty bo jej oko ucieka
nosiema
2 tyg. temu
NIE
Ewa
2 tyg. temu
Ty pisowska aktorko idzie do Kurskiego TO ci pomze
LupekRadom
2 tyg. temu
Rodzinka była już słaba od 3 sezonów. Tego nowego serialu jeszcze nie widziałem ale odpalę sobię na vod bo ponoć tam jest
Yglo12
2 tyg. temu
Gąsiewska jest the best wśród całej grającej młodzieży
Tytus
2 tyg. temu
Ten nowy serial jest fajny. Milo się go ogląda
Jacek
2 tyg. temu
Duduś medal odpali.bedzie dobrze.
123
2 tyg. temu
Oglądałam kilka odcinków i nie podoba mi się. Wolałam rodzinkę.
bCxbjLtT
XXX
2 tyg. temu
Czyżby Wiktoria miała ZEZA?!!!
Jaro
2 tyg. temu
Nie dziwię się te wrzaski Kożuchowskiej były nie do zniesienia. SUPER, że koniec!!!!!
Ala
2 tyg. temu
Tego nie da się oglądać. Dlaczego ta Kożuchowska się tak WYDZIERA?????? Nie znam ani nie słyszałam by matka rodziny choć w połowie tak WRZESZCZALA.
telewidz
2 tyg. temu
Czy Pani Kożuchowska nie widzi, że RODZINKA zeszła na psy ? Wieczna nerwówka i kłótnie. To nie to samo co na początku !!!!! Wiem, że to nie jej wina a scenarzystki, która nie ma pomysłu na serial.
renia
2 tyg. temu
serial był super tylko zakończenie nijakie
Zima
2 tyg. temu
Chyba "następca", a nie "zastępca".
...
Następna strona
bCxbjLuv