Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Wiemy, kiedy Cichopek powiedziała Hakielowi o Kurzajewskim. "Kasia na pewno nie zdradzała Marcina od lat"

838
Podziel się:

Niedawno Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel się rozwiedli, a teraz aktorka potwierdziła związek z Maciejem Kurzajewskim. Wielu jednak nurtuje, kiedy Kasia poinformowała męża o tym, że kocha innego. "Ich małżeństwo od dłuższego czasu przechodziło poważny kryzys" - potwierdza nasze źródło.

TYLKO NA PUDELKU: Wiemy, kiedy Cichopek powiedziała Hakielowi o Kurzajewskim. "Kasia na pewno nie zdradzała Marcina od lat"
Wiemy, kiedy Katarzyna Cichopek przekazała mężowi prawdę o kiełkującym uczuciu z Maciejem Kurzajewskim (AKPA)

W piątek nieoczekiwanie Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie ujawnili się jako para. Zakochani przebywają obecnie w Izraelu i pokazali się nawet w "Pytaniu na śniadanie" poprzez łączenie wideo. Decyzji o "coming outcie" miał pomóc głośny komentarz Pauliny Smaszcz, byłej żony dziennikarza, która zdradziła, że Katarzyna swoje 40. urodziny świętuje w Izraelu właśnie z Maciejem.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są razem. Przestali się ukrywać

Dość intrygującą kwestią w całej układance jest kolejny wywód Pauliny Smaszcz, która publicznie pochwaliła wcześniejsze działania Marcina Hakiela i ujawniła, jakoby jej były mąż i eksżona tancerza mieli nawiązać romans jeszcze w 2019 roku, podczas kręcenia programu "Czar par". Wtedy Kasia pojawiła się na kanapie z Marcinem, a rozmawiał z nimi właśnie Maciej.

Do tej pory sami zainteresowani nie zdecydowali się zabrać głosu w sprawie, tak więc na razie nie potwierdzono tej wersji. Faktem jest natomiast, że w październiku 2019 roku Kurzajewscy ogłosili, że rozstają się w przyjaźni po 23 latach małżeństwa. Nie ujawniono, jakie były powody tej decyzji, natomiast obie strony zapewniały, że nie ma między nimi złej krwi i rozwód przebiegł bez komplikacji.

Kiedy Kasia Cichopek powiedziała mężowi o romansie?

W sprawie wciąż jest sporo niejasności. Spotęgowały je zresztą późniejsze słowa Marcina Hakiela, który publicznie rozprawiał o "wolności, która miała imię" i żywił nadzieję, żeby dla dobra Kasi "prawda nie wyszła na jaw". Co miał na myśli? Tego nie zdradził, pozostawiając mediom dowolność interpretacji.

Faktem jest natomiast, że prędzej czy później musiał nadejść moment, w którym Katarzyna Cichopek poinformowała męża o kiełkującym uczuciu do Macieja Kurzajewskiego. Wieści o rozwodzie Cichopek i Hakiela pojawiły się w marcu tego roku, więc media próbowały wydedukować, na jak długo przed tą decyzją Kasia poinformowała męża o tym, że w jej życiu jest ktoś jeszcze. Wątpliwości rozwiewa nasz informator, który twierdzi, że celebrytka nie zwlekała z trudną rozmową z ówczesnym mężem.

Kasia na pewno nie zdradzała Marcina od lat, jak twierdzi była żona Macieja. Jak tylko pojawiło się uczucie między Cichopek a Kurzajewskim, Marcin został od razu o tym poinformowany - zapewnia bliski znajomy Kasi z TVP.

Źródło Pudelka ujawnia też, kiedy Kasia powiedziała Marcinowi wprost o tym, że chce układać sobie życie z kimś innym. Wcześniej para miała zmagać się z poważnym kryzysem.

Kasia powiedziała, że nie chce go oszukiwać i nie potrafi żyć w kłamstwie. To było w styczniu tego roku. Ich małżeństwo od dłuższego czasu przechodziło poważny kryzys - dowiadujemy się.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Szokujące wyznanie Anny Wendzikowskiej i "afera suplementowa" Sandry Kubickiej

Katarzyna Cichopek oficjalnie w nowym związku. Jakie ma teraz relacje z Marcinem?

Co więcej, choć był taki moment, że Hakiel wyraźnie odreagowywał smutne wieści, to eksżona jest mu ponoć wdzięczna, że nie komplikował sprawy. W poprawie relacji miała też podobno swój udział nowa dziewczyna Marcina.

Kasia jest wdzięczna Marcinowi, że zachowuje klasę w tej sytuacji. Co ciekawe, dużą zasługę ma w tym jego nowa dziewczyna. Zależy jej na spokoju i unikaniu burd medialnych. Jest w dobrym kontakcie z Kasią. W końcu zdarza się, że opiekuje się jej dziećmi - mówi nasze źródło.

Warto wspomnieć, że Cichopek wiele razy dziękowała Hakielowi za pomoc przy opiece nad dziećmi, a pod koniec sierpnia było już po wszystkim i para rozwiodła się po pierwszej rozprawie. Można więc wnioskować, że utrzymują poprawne relacje z uwagi na pociechy, które - jak sami twierdzili w wywiadach - są dla nich najważniejsze.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(838)
Księgowa
2 miesiące temu
Ale którego stycznia? Ja muszę mieć porządek w papierach.
Mira
2 miesiące temu
Nie ma takiej opcji, żeby z tej sytuacji wyjść z klasą i żeby nie zranić drugiej osoby. Tego nie mamy piętnować. Ale ten ekshibicjonizm z nowym związkiem jest po prostu strasznie niesmaczny
Chyba
2 miesiące temu
I dlatego zablokowali publikację taśm, bo tam były tylko platoniczne wyznania i rozmowy o uczciwości w związku?
GabiM
2 miesiące temu
Małżeństwo przechodziło kryzys bo była zakochana w innym. Typowy schemat zdradzaczy, a potem wina zwalana jest na partnera że się nie układało. W trójkącie nigdy nie będzie się układało.
NIedziela
2 miesiące temu
Oho ratowanie wizerunku 3...2...1....JUŻ!
Najnowsze komentarze (838)
MYŚLĘ
3 tyg. temu
Zakładam się żw Kurze Cichopki nie wytrzymają dłużej niż 2 lata ale sadzę ze prdzej>
gosc
2 miesiące temu
no a tak na niej tu psy wieszalliscie w komentarzach wierzac bylesj zonie kurzaja
kris
2 miesiące temu
To jest okropne, jak ludzie teraz są nieodpowiedzialni i egoistyczni i pyszni! Rodzina - dzieci i małżeństwo sakramentalne tak naprawdę są dla nich nie ważni! Odrzuca się współmałżonka dla narcyza który nie uszanował swojej żony, matki swoich synów! dlaczego? bo pięknie się uśmiecha, w pracy pomaga i niczego nie wymaga! A małżeństwo i Rodzina, to obowiązki, problemy, radości i smutki, spięcia i godzenie się, uśmiech i łzy.....miłość!
Ojojoj
2 miesiące temu
Wiecie jak długo Kurzajewski spijał nektar Hakiela od Cichopek ?
Ann
2 miesiące temu
Kaśka plackiem leżała na ołtarzu w Izraelu, to w intencji żalu za grzechy czy błagała o kolejne dziecko ?
jezooosicku
2 miesiące temu
eeee, nieee, no co to nie! przecież słodka kasia pyzunia okrągła nie jest taka.... no chyba nie przypuszczacie, że chędożyłaby kolegę po hotelach za podatnika hajs, balowała zapominając o mężu spod ołtarza i dzieciach rodzonych... no przecie kasieńka to słodycz sama i bozia w oku
Klara
2 miesiące temu
Hakiela poinformowała w styczniu, że już go nie kocha, ale Kurzaja rok wcześniej, że się w nim zakochała. Ot blahostka. Kto by się tam czepiał szczegółów
haha
2 miesiące temu
yhy, jasne, a plotki o nich krążyły od lat tak z sufitu...
Anna
2 miesiące temu
Wspaniała para! Bardzo do siebie pasują. Gdyby nie "terapeutka" od siedmiu boleści żyli by w spokoju..... i tego im życzę.
Niki
2 miesiące temu
Cichopek przetrwała w show-biznesie tylko z jednego powodu - bo była lubiana tj. utożsamiana z jej filmową rolą w "M jak miłość". Po tym co się teraz stało mam pytanie: Kiedy Cichopek zniknie ze wspomnianego serialu??? Wzorem wiernej żony już nie jest.
illa
2 miesiące temu
Tak akurat, Kasia niedawno wyznała ze dwa lata temu wróciła do intensywnych treningów, więcej nic nie trzeba.
Vero
2 miesiące temu
Bogobojnisia co zdradzała meża aż do ziemi Świętej poleciała aby za konkubenta dziekować na kolanach !!!!!! Szczyt żenady !!!!!!
Kkkkkkk
2 miesiące temu
Myślę że każdy powinien się zajść sobie. Bo u każdego z nas są syfy i gówna o których się nie chce mówić. Dajcie im żyć w spokoju.
Leon
2 miesiące temu
Spojrzcie na mema na 'Vogole Poland' na Facebook. Beka roku XD
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie