Dymek
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Znamy dwie kolejne uczestniczki "Tańca z Gwiazdami". Zatańczą żona polskiego piłkarza i młoda gwiazda "Przyjaciółek"

50 reakcji
0
0
50
Podziel się

Myślicie, że panie zagrożą Julii Wieniawie w pędzie po Kryształową Kulę?

TYLKO NA PUDELKU: Znamy dwie kolejne uczestniczki "Tańca z Gwiazdami". Zatańczą żona polskiego piłkarza i młoda gwiazda "Przyjaciółek"
(eastnews, eastnews)

Kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Choć mogłoby się wydawać, że lista gwiazd, a może bardziej celebrytów chcących zabłysnąć w polsatowskim show, już dawno się skończyła, to uwaga, bo wręcz przeciwnie. W zbliżającej się edycji znów nie zabraknie głośnych nazwisk, z Julią Wieniawą na czele. Pudelek jako pierwszy poinformował, że na parkiecie obok 21-latki pojawią się również Karolina Gilon i Ronnie Ferrari.

Jak udało nam się ustalić, konkurencja o Kryształową Kulę może być naprawdę zacięta. Do grona uczestników dołączyła bowiem Edyta Zając, modelka, która dała się poznać przede wszystkim z bycia żoną Jakuba Rzeźniczaka. O tym, jak na tę chwilę wyglądają ich relacje, trudno jednak mówić...

Edyta ma już doświadczenie w programach rozrywkowych, gdyż jej śledczy umysł widzowie mogli ocenić w "Agencie", gdzie Zając nie doszła niestety do finału. Czy tym razem będzie inaczej? To okaże się już lada moment.

Ale to nie wszystko. "Super Express" dowiedział się również, że na parkiecie pojawi się także Nicole Bogdanowicz, 22-letnia aspirująca aktorka znana z serialu "Przyjaciółki". Być może więc udział w "Tańcu z Gwiazdami" wykreuje z niej nową celebrytkę. Tych bowiem jakoś nigdy nie jest za mało...

Cieszy Was takie grono uczestników? Myślicie, że dziewczyny będą konkurencją dla typowanej już na zwyciężczynię Julii Wieniawy?

Oglądaj tv online za darmo w WP Pilot. Kliknij tutaj!

50
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(50)
Ewka
1 tyg. temu
Nie wiem czym się ta p. Edyta zajmuje poza byciem byłą żoną kogoś tam, ale moim zdaniem jest śliczną kobietą. Zdecydowanie ładniejszą od tych naszych, podobnych do siebie jak krople wody celebrytek.
kazia
1 tyg. temu
znowu tancerze będą większymi gwiazdami niż "gwiazdy"
phi
1 tyg. temu
Fajny seter na zdjęciu. "Tańca z nieznanymi" jednakże nie oglądam.
Ania i.
1 tyg. temu
Nicole jest śliczna
Jdjs
1 tyg. temu
Czy ten news jest tak samo zmyślony jak ten o Sarze Boruc?
Najnowsze komentarze (50)
Mrx
1 tyg. temu
Gdzie te gwiazdy? Może pora na zmianę nazwy tego "show"
Dunia
1 tyg. temu
Nie znam ani jednej
kropka
1 tyg. temu
Taniec z Gwiazdami? Raczej Taniec z ludźmi, którzy mieli swoje 3 minuty w show-bizie i szukają czegokolwiek, żeby jeszcze trochę zabłysnąć.
MenTor!
1 tyg. temu
Ok, ale drodzy producenci, przede wszystkim dla znacznej poprawy ogladalności, trezba zaprosić obie Panie Domu! Zarówno Perfekcyjną jak i Niegrzeczną. Małgosia na razie pauzuje, ale Magdalenę powinno się zaprosić koniecznie. I nie mylić z ich głupiutkimi siostrami. Magda była najlepsza. No i oczywiscie Tomaszewską, która jest najwiekszym sukcesem swojego ojca.
nik
1 tyg. temu
Boże uchowaj nas przed takimi gwiazdami
Xxxx
1 tyg. temu
A to które to są gwiazdy, bo jakoś ich nie mogę dostrzec
Ziut
1 tyg. temu
Gilon kojarzę, Wieniawy nie!
Michał
1 tyg. temu
Kto to jest ta Julia Wieniawa?
Pantiktak
1 tyg. temu
Taka Wieniawa mogla by co najwyzej Pawlowicz buty zimowe wyczyścić w studio przed każdym z programów A prowadzącemu laskę zrobić bo wary ma niezłe.
Jagna
1 tyg. temu
Silikonowe celebrytki ??? Aaaa A...no i wiwenjawa zarobi na dubaj
gosc
1 tyg. temu
ta zajac jak anorektyczka ale twarz wypelniona
Wela
1 tyg. temu
Nie przesadzajmy jaka gwiazda z Wieniawy?? Gwiazdom to ona do pięt nie dorasta!!
Gazlea
1 tyg. temu
Rany, nikogo nie kojarzę, lol...
anna
1 tyg. temu
co to za program, gdzie gwiazd nie widać