Trwa ładowanie...
Megi
Megi
|
aktualizacja

U Censori bez zmian. Ukochana Westa odsłania NAGIE ciało odziane w same siateczki (+18)

338
Podziel się:
338
Podziel się:

Bianca Censori ponownie zaprezentowała się nago na Instagramie. Ukochana rapera stara się podtrzymywać zainteresowanie, paradując w skąpych stylizacjach, które nie pozostawiają pola dla wyobraźni. Zobaczcie najnowsze zdjęcia.

1
 / 6
U Censori bez zmian. Ukochana Westa odsłoniła NAGIE ciało odziane w same siateczki
Bianca Censori znów odsłoniła NAGIE ciało
Bianca Censori znów odsłoniła NAGIE ciało (Getty Images, Instagram)
0
0

Jeszcze kilka lat temu Kanye West był mężem Kim Kardashian, z którą wychowywał czwórkę dzieci. Mimo że raper od zawsze był postacią dość kontrowersyjną, to wówczas jego nazwisko nie pojawiało się w mediach tylko w kontekście bzdur, które zdarza mu się wygadywać. Wszystko zmieniło się, gdy wyszło na jaw, że muzyk i celebrytka mają problemy w małżeństwie. "Różnice niemożliwe do pogodzenia" sprawiły, że w 2021 roku Kim złożyła pozew rozwodowy, a w 2022 roku para oficjalnie przestała być małżeństwem.

West nie rozpaczał jednak zbyt długo, bo w tym samym roku stanął na ślubnym kobiercu u boku Censori. Od tego czasu można mieć wrażenie, że naczelną misją Westa i jego wybranki jest wywoływanie skandali w show-biznesie. Zaczęło się od incydentu w gondoli, a każde kolejne wyjście pary kończyło się niemniejszą sensacją. Wszystko za sprawą dość skromnych stylizacji kobiety. Bianca lubuje się bowiem w ekshibicjonistycznych krojach, które więcej odkrywają, niż zakrywają. Głośnym echem odbiła się jej kreacja na Grammy, na której to wystąpiła nago.

Ostatnio po raz kolejny Bianca postanowiła zaprezentować światu swoje wdzięki, paradując w Hiszpanii w siateczkowym topie, który całkowicie odsłaniał biust. Lubująca się w rajstopach celebrytka zaskoczyła również podczas sesji zdjęciowej. Upodabniająca się do Kim Kardashian Censori pokazała się bowiem w samych rajstopach i siateczce, która miała imitować top. "Look" został uzupełniony ciemnymi okularami przeciwsłonecznymi i szpilkami.

Czy taki widok jeszcze was szokuje?

2
 / 6
Bianca Censori
3
 / 6
Bianca Censori
4
 / 6
Bianca Censori
5
 / 6
Bianca Censori i Kanye West
6
 / 6
Bianca Censori i Kanye West
KOMENTARZE
(338)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Qwerty
5 miesięcy temu
Ładna kobieta, ale jaką sieczkę musi mieć w głowie.
hcse
5 miesięcy temu
Czy są jakieś zdjęcia bez tej całej censori?
mahuss
5 miesięcy temu
W te trudne dni też tak?
Lady G.
5 miesięcy temu
Takie mamy czasy,sami sobie jestesmy winni,aczkolwiek mamy jeszcze mozliwosc tego by nie reagowac,omijac,nie wywolywac reakcji wtedy przestaja pisac,pokazywac
???
5 miesięcy temu
biedna kobieta.....
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
121515151
5 miesięcy temu
po co wy o tym piszecie przestaniecie pisać to zacznie się ubierać
Torebka
5 miesięcy temu
Nie rozumiem tej kobiety. Tak dac sie zmanipulowac czarnemu plecakowi z oczami haha
Tetryk z PRL
5 miesięcy temu
Dwoje chorych na głowę ludzi pragnących za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. Przykra sprawa..
Zxz
5 miesięcy temu
W sumie to nie wiem po co wogole się ubiera. Strata pieniędzy na te siateczki
gdybalski
5 miesięcy temu
A może on chce ją opylić na jakiejś aukcji i teraz prezentuje jej walory?
NAJNOWSZE KOMENTARZE (338)
Hanys
4 miesiące temu
Kolega Karola Nawrockiego!!!!
ona 39
5 miesięcy temu
ona ma ekshibicjonizm we krwi
Egon5555
5 miesięcy temu
Biała spija z kija czekoladowego.... To się w głowie nie mieści
Zdziwiona
5 miesięcy temu
Ja to się zastanawiam , czemu do tej pory nie została aresztowana
rosa
5 miesięcy temu
Ta kobieta i jej mąż powinni trafić do "strzeżonej rezydencji"
Big
5 miesięcy temu
Czemu ona to robi:((
Anonim42
5 miesięcy temu
Ona woła o pomoc społeczeństwo, lecz nie wie jak to zrobić normalnie, niektórzy to wykorzystują i robią z tego kasę, tutaj psychiatryk potrzebny, nie długo będzie to samo w Polsce
Naleśniki
5 miesięcy temu
Zainspirowała mnie do zrobienia dziś PLACKÓW na obiad.
Anhe
5 miesięcy temu
Ona jest jakaś zaburzona
Xxxx
5 miesięcy temu
Aż taki ma problem i kompleksy, że tylko takie eksponowanie ją uzdrawia? Szok!!! Ale na nas to już nie działa. Może całkiem nago się pokazywać.
Tomek
5 miesięcy temu
Niech ją Nawrocki weźmie pod swoje skrzydła. Jeszcze na tym zarobi!
Empatyczna
5 miesięcy temu
Co ten chlop jej zrobil? I dlaczego? Niech ktos jej pomoze.
Benny Hill
5 miesięcy temu
Broszka na wierzchu, super. Lubié.
Mag
5 miesięcy temu
Ja myślę, że on ją do tego zmusza.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

36-letnia Agnieszka Radwańska pochwaliła się kadrami z hiszpańskich wakacji. Emerytura jej służy?

Agnieszka Radwańska chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Tym razem 36-letnia tenisistka-emerytka pochwaliła się serią zdjęć z wczasów w Hiszpanii. Internauci nie szczędzili jej komplementów.
9.

Znani na gali rozdania nagród Konkursu Chopinowskiego: Omenaa Mensah z córką Vanessą, Kinga Rusin z Markiem, Julia Pietrucha

Na gali rozdania nagród i koncercie laureatów Konkursu Chopinowskiego pojawiło się kilka znanych twarzy. W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej obecna była m.in. Kinga Rusin. Wpadła też Omenaa Mensah z córką.
8.

ZATRZĘSIENIE gwiazd na gali Kobieta Roku Glamour 2025: Doda "na biało", Julia Wieniawa w prześwitującej kreacji, Joanna Koroniewska

We wtorkowy wieczór uwaga rodzimych celebrytów skupiła się na gali Kobieta Roku Glamour. Wydarzenie uświetniły swoją obecnością m.in. Doda, Julia Wieniawa i Joanna Koroniewska. Kto jeszcze wpadł?
7.

Elegancka Jolanta Kwaśniewska buszuje w butiku znanego projektanta. Z zakupów wyszła z bukietem kwiatów

Paparazzi przyłapali Jolantę Kwaśniewską podczas buszowania w butiku Łukasza Jemioła. Z zakupów była pierwsza dama wyszła z bukietem kwiatów, a obładowani torbami asystenci zapakowali je sumiennie do auta. Jesteście ciekawi, co sobie zafundowała na jesień?
6.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
5.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
4.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
3.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.
2.

Marcelina Zawadzka już urządziła się w Dubaju. Ładnie?

Marcelina Zawadzka na początku października obwieściła światu, że wyprowadza się do Dubaju. Celebrytka relacjonuje swoją nową codzienność w mediach społecznościowych. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała niektóre pomieszczenia w apartamencie, w którym obecnie mieszka. Ładnie się urządziła?
1.

Alessandra Ambrosio zabrała na ściankę 17-letnią córkę. Podobna do mamy?

Alessandra Ambrosio pojawiła się na premierze filmu "Tajny agent" w towarzystwie swojej 17-letniej córki, Anji Ambrosio Mazur. Dostrzegacie podobieństwo?