Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Ugodzony strzałą amora "Baruś" rozpływa się nad "Blanią", przygrywając jej na gitarze i zachęca: "Zapraszam cię do swojego azylu" (FOTO)

458
Podziel się:

Z okazji Wielkanocy "Baruś" pochwalił się ich wspólnym zdjęciem, natomiast "pisarka" piała z zachwytu nad oryginalnymi pisankami, które gitarzysta samodzielnie przyozdobił. Ma talent?

Ugodzony strzałą amora "Baruś" rozpływa się nad "Blanią", przygrywając jej na gitarze i zachęca: "Zapraszam cię do swojego azylu" (FOTO)
Blanka Lipińska, Baron (East News, East News)
bESDaRtx

Początkowo skrywana relacja Blanki Lipińskiej i Aleksandra Barona rozwija się z dnia na dzień na naszych oczach. Za sprawą pandemii koronawirusa zakochani spędzają ze sobą każdą chwilę, czym ochoczo dzielą się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Autorka 365 dni regularnie relacjonuje kolejne dni izolacji w towarzystwie byłego chłopaka Julii Wieniawy. W efekcie byliśmy już świadkami popisów kulinarnych 35-latki, domowego koncertu "Barusia" oraz ich skrzętnie dokumentowanej randki.

Zobacz także: Rozżalona Blanka Lipińska ubolewa na Instagramie
bESDaRtz

Choć gitarzysta i "pisarka" nie mogą poszczycić się zbyt długim stażem, zaliczyli już pierwsze wspólne święta. Zastawionym jajkami stołem nie omieszkał pochwalić się coraz aktywniejszy w sieci Baron:

W tym roku święta są specyficzne… Bez naszych rodzin, ale dzięki temu możemy tworzyć własne tradycje - napisał optymistycznie, dając do zrozumienia, że ma co do partnerki dalekosiężne plany.

Gitarzysta podzielił się także wspólnym zdjęciem z ukochaną, które opatrzył "romantycznym" wpisem:

bESDaRtF

To pierwsze święta, które spędzam w swoim domu w Warszawie. Jestem wdzięczny wszechświatowi, że Blania pojawiła się w moim życiu i nie muszę spędzać samotnie dzisiejszego dnia, ani każdego kolejnego... W tym magicznym czasie wysyłam Ci dużo miłości, ciepła, zdrowia i radości! Zapraszam cię do mojego domu, mojej przestrzeni, azylu. Rozgość się wygodnie na kanapie, tylko nie ruszaj gitar! - czytamy.

Na świątecznym stole pary nie zabrakło pisanek, którymi zajął się Alek. Efektem jego pracy przy jajkach podzieliła się dumna celebrytka:

Tematyczne pisanki by Baron - napisała zachwycona Lipińska pod zdjęciem przyozdobionych między innymi rysunkiem gitary i książki 365 dni jaj.

Ma talent?

bESDaRtG
bESDaRtH
bESDaRua
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(458)
Gość
2 lata temu
Musicie nas gwałcić tymi opłaconymi artykułami o tej prymitywnej parce?
...
2 lata temu
Nie mogę już o niej czytać. Opanujcie się!
123
2 lata temu
to wygląda jak ustawka
bESDaRub
Jaa
2 lata temu
Gdyby tekst był napisany mniej kąśliwym językiem okazałoby się że w sumie są nudni i nie byłoby takiego hejtu ma nich
Stig
2 lata temu
Robi mu na fi..cie kokardę to się chłopak zakochał. Za 2-3 miesiące mu przejdzie.
Najnowsze komentarze (458)
Szok
2 lata temu
Możecie nam dać żyć, nie chcemy ich oglądać ani rozenkow bo nie mają nic sobą do zaprezentowania
senior
2 lata temu
Widać ze laska nie miała jeszcze prawdziwego Chłopa w zadku bo nogami przebiera a niw włóczy.
goda
2 lata temu
jaka ona sztuczna, nie mówiąc że nienaturalna i nadmuchana.
Prawda
2 lata temu
Następna z wycietym mózgiem podczas operacji plastycznych
gburek
2 lata temu
a kto robił tą focię jak baron grał na gitarze?
alibaba
2 lata temu
widać dobrze ciągnie jak odkurzacz
CKM
2 lata temu
DLACZEGO PROMUJECIE TE PSEUDO GWIAZDY PUSTYCH PRÓŻNYCH LUDZI
Basanti
2 lata temu
Ciekawe jak długo będą sobie tak spijać z dziubków ??? 😎🤣
bESDaRtT
gosc
2 lata temu
zycze im jak najlepiej ale nie widze was jako małzenstwo nie pasujecie do siebie
Eeh
2 lata temu
Pierdziele, nie czytam. Ludzie dajcie już spokój. Ile można czytać o Blance i Baronie. A jak już piszecie to może minimum neutralności dziennikarskiej by się przydało spełnić? tytuł jasno pokazuje wydźwiek całego " artykułu. "
khg
2 lata temu
To zdjęcie zostało zrobione pod reklamę sofy;)
akcje
2 lata temu
Dobrze, że nie pozuje z tą pokraką Wieniawą, której po rozstaniu z Królikowskim akcje na rynku ruchomości bardzo spadły, ale Blanka, cóż, to tylko pocieszenie po porażce od pięknej, zdolnej i mądrej Alicji Szemplińskiej. Blanka, szykuj się do wyjścia ...
J23
2 lata temu
Dobrana z nich para, ona specjalistka od seksu, on seksoholik, uzupełniają się świetnie i o to przecież chodzi. Niestety, taki kolekcjoner kobiet jak Baron nie posiedzi zbyt długo w jednym gniazdku, więc pani Blanka niech już zacznie pomału się odkochiwać.
Nick
2 lata temu
Baron, a co to kogo obchodzi? Nie możesz się zająć czymś ważnym i potrzebnym, tylko puszczasz w eter same dyrdymały? Czy faktycznie koronawirus "zamglił" naszą "jelitę kulturową" i sprowadził do upojnych wyznań o wspaniałości Blanci. Dzielenie się ze światem swoim szczęściem, to powinny być słowa dla wszystkich, bo tylko takie uszczęśliwiają, a nie wiwisekcja. Jeśli zaczynasz publicznie sprzedawać własne szczęście, to tylko mogę współczuć.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESDaRuM
bESDaRuN
bESDaRuO
bESDaRuP
bESDaRuQ
bESDaRuv