Trwa ładowanie...
Przejdź na

Urszula Dudziak: "Wszyscy mi zazdroszczą Bogusia, to mężczyzna marzeń!"

130
Podziel się

"Jestem księżniczką, kocham go. Dopłynął do portu przeznaczenia, tak mi mówi. On nie spotkał takiej kobiety jak ja".

bCHcQpOt

Życie uczuciowe Urszuli Dudziak przez lata naznaczone było nieszczęściem. Jej pierwszy mąż, Michał Urbaniak, rzucił ją dla młodszej, a drugi popełnił samobójstwo. Nieudane małżeństwo z Urbaniakiem było dla Dudziak prawdziwym ciosem. Wokalistka ponoć zwątpiła wtedy w miłość i szansę na szczęście:

Kilka lat temu do 73-letniej piosenkarki uśmiechnęło się szczęście. Dudziak poznała o 9 lat młodszego od siebie emerytowanego oficera żeglugi morskiej. Artystka pieszczotliwie nazywa go Bogusiem i wylicza jego zalety:

bCHcQpOv

Jestem zakochana. Mam cudownego narzeczonego. Wszyscy mi zazdroszczą Bogusia. To mężczyzna marzeń, wszystko ma. Jest kapitanem żeglugi wielkiej, dopłynął do portu przeznaczenia, tak mi mówi. On nie spotkał takiej kobiety jak ja. Jest oczytany, bardzo inteligentny, gra w brydża, świetnie gotuje, jest taki lekki, radosny, uczynny. Ja nie jestem do tego przyzwyczajona, miałam zawsze artystów w domu, dwie lewe ręce. A teraz ja jestem księżniczką. Kocham go. Koleżanki mi mówią: nie chwal go tak, bo jakaś kobieta ci go sprzątnie sprzed nosa. Nie! za bardzo się kochamy, niczego się nie boję.

Źródło: WideoPortal/x-news

bCHcQpOW
KOMENTARZE
(130)
gość
4 lata temu
Szczęścia życzę , też bym chciała się zakochać szczęsliwie
gość
4 lata temu
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO p.Ulu oby trwało do grobowej deski !
gość
4 lata temu
Kurcze sadzac po tej wypiwiedzi swiata poza nim nie widzi. Super!
bCHcQpOX
gość
4 lata temu
Oooo zbytek pewności nie popłaca. Lepiej nie zapeszać i zbytnio się nie chwalić, bo los bywa przewrotny o czym sama p.Dudziak się już niejednokrotnie przekonała. Życzę jej jak najlepiej, bo to pozytywna osoba
Polka patriot...
4 lata temu
Moja idiolka od lat dziecinnych czyli połowy lat '70, gdy pierwszy raz usłyszałam w PR ''Papaye'' ! Oby szczescie i zdrowie pani nie opuszczało. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla takiej pary !
Najnowsze komentarze (130)
marynarzowa
7 miesięcy temu
osiadl na ladzie ,,,czy na mielixznie,,, nie wierze
NiT35n xbdcw...
3 lata temu
NiT35n xbdcwstfbgtm, [url=http://gijtdzhkifpt.com/]gijtdzhkifpt[/url], [link=http://igalacfvefhy.com/]igalacfvefhy[/link], http://xxripdtdhxjh.com/
gość
4 lata temu
Nie lubie jej,ale mam nadzieje,ze jest szczesliwa:)
gość
4 lata temu
No nie wszystkie zazdroszcza , bo ja nie.
ae
4 lata temu
Pijana?
gość
4 lata temu
chyba się upiła bo gada jak potłuczona
gość
4 lata temu
Poznać kogoś dobrego i zakochać się ze wzajemnością to PIĘKNE!!!! Tak bym chciała, ale jest trudno jak podchodzi się to tego poważnie, niestety!!!!!
gość
4 lata temu
Powodzenia! Gdyby jeszcze tylko udalo sie pisowcow pogonic to masz szanse pozyc w spokoju. Kaczka to wstretny dyktator, ktory zrujnuje Polske, zeby zdechnac jako wladca i wpieprzyc sie na Wawel.
bCHcQpOP
gość
4 lata temu
A ja nie zazdroszczę Bogusia.
olga
4 lata temu
Pani nigdy nie będzie szczęśliwa okazując tak uczucie dlatego życie prywatne nie bardzo się układało....
gość
4 lata temu
To piekne:) zycze wszystkiego najlepszego :*
gość
4 lata temu
tez chciałabym spotkać kogoś takiego.
kasia
4 lata temu
a ja bede cale zycie kochala mojego bylego meza niestety to byla jedyna prawdziwa milosc i bede cale zycie nieszczesliwa bez niego
Mx4
4 lata temu
ja też tak miałam 8 lat temu, niebo się nade mną otworzyło i .........się posrało !!!! .........ale to nic, przecież mam dopiero 63 lata ...........jak widać po Dudziak, ja jeszcze mam dużo czasu......... a może i mnie się uda ??????
...
Następna strona
bCHcQpPr