Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Uzbrojona w maseczkę i rękawiczki Agata Duda przemawia na gali Lodołamacze 2020. Zadała szyku? (ZDJĘCIA)

200
Podziel się

Ubrana w czerwony komplet pierwsza dama zaszczyciła swoją obecnością konkurs adresowany do pracodawców, którzy wyróżniają się wrażliwością społeczną.

Uzbrojona w maseczkę i rękawiczki Agata Duda przemawia na gali Lodołamacze 2020. Zadała szyku? (ZDJĘCIA)
Agata Duda na Gali Lodołamacze (FORUM)
bEhhkMhx

W sierpniu o żonie Andrzeja Dudy zrobiło się głośno za sprawą informacji, jakoby pierwsza dama miałaby być wynagradzana za swoją działalność. Niestety, nie wszystkim spodobał się pomysł rządu, wedle którego Agata Duda dostawałaby miesięczną pensję.

Swoje niezadowolenie postanowiły wyrazić wówczas między innymi dwie żony byłych prezydentów. To, że uchodząca za wyjątkowo "milczącą" pierwszą damę ma być wynagradzana, skrytykowały powątpiewająca w zasługi następczyni Jolanta Kwaśniewska oraz Danuta Wałęsa. Ta druga przypomniała, jak sytuacja wyglądała za jej "kadencji" i dała do zrozumienia, że kilkanaście tysięcy złotych to zdecydowanie za duża kwota.

bEhhkMhz
Zobacz także: Maja Sablewska ocenia styl Agaty Dudy

Żona głowy państwa najwyraźniej wzięła sobie słowa starszych koleżanek do serca, bowiem stara się, jak może, by sprawiać wrażenie angażującej się w życie kraju prezydentowej. Ostatnio zaszczyciła swoją obecnością Galę Lodołamacze, podczas której nagrodzono instytucje, firmy oraz osoby, które jako cel działalności stawiają sobie eliminowanie barier społecznych, z jakimi na co dzień spotykają się osoby z niepełnosprawnościami.

Na gali Agata pojawiła się bez męża, prezentując się w czerwonym garniturze z przepasanym w talii paskiem. Stylizację mamy Kingi uzupełniła czarna maseczka, którą zdjęła podczas przemowy i eleganckie rękawiczki, które także prezydentowa raz zakładała, raz zdejmowała z dłoni. Tego dnia ukochana głowy państwa dodatkowo upiększyła się odważnym makijażem oczu.

bEhhkMhF

Klasa?

bEhhkMhG
bEhhkMia
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(200)
Igg
8 miesięcy temu
Nie dziwię się, że nie chce zbierać głosu. Melania zabiera, a też po niej cisną, chyba nawet bardziej niż gdyby nie zabierała głosu. Nie każdy ma na to zdrowie i "kupę serducha" do takich rzeczy. Posłuchajcie jej ostatniego wywiadu i taśm, na co narzeka.
Gosc
8 miesięcy temu
Powinni jej zmienić stylistę i fryzjera. Tylko ją postarzają
Olo
8 miesięcy temu
1. Fryz na hełm, mejkap jak od osiedlowej kosmetyczki i ta mimika. Makabra.
bEhhkMib
Ania
8 miesięcy temu
Czy, pierwsza dama stanie w obronie Polek po słowach pseudo ministra edukacji...? Przecież, sama urodziła tylko jedno dziecko, skończyła studia i wiele lat pracowała zawodowo, jej córka też nastawia się na karierę, chociaż wg radykałów powinna pewnie mieć już 2 dzieci. Oczywiście, że nie! Taka z niej nowoczesna kobieta, która boi się prezesa i biskupów..., śmiechu warte...
Kasia
8 miesięcy temu
Jedna z najlepszych naszych Prezydentowych. Czy Pani Komorowska i Pani Wałęsa były takie medialne ??? Pani Agata moze nie udziela sie w telewizji. Ale caly czas spotyka sie i rozmawia z ludzmi w różnych placówkach.
Najnowsze komentarze (200)
Gość
8 miesięcy temu
Nie zeby ublizac ale ona jest z nienachalnej urody i to jest prawda
Gość
8 miesięcy temu
Z nienachalnej urody i niemowa
Jsnf
8 miesięcy temu
Nie moge na nią patrzeć a te miny 🤭
Gość
8 miesięcy temu
Denerwuje mnie nauczycielka języka niemieckiego 🤥
Sewer
8 miesięcy temu
Kobito idź kup sobie nową sukienkę (do tego tylko się nadajesz) i przestań bredzić ,gdzie byłaś jak Twój mąż napluł w twarz wszystkim chorym i przekazał 2 miliardy na swoją teraz już prywatną stację telewizyjną?
Milena
8 miesięcy temu
Bardzo podobają mi się damskie garnitury. Sama niedawno postanowiłam sobie uszyć w Vratelli i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania - wygląda fenomenalnie.
Joob.
8 miesięcy temu
Szkoda czasu !!!!!! I atłasu !!!!!!!
olo
8 miesięcy temu
a w jakiej firmie ona sprzata
bEhhkMhT
9867
8 miesięcy temu
to ona mówi??????
Gośka
8 miesięcy temu
Pisiaki co tu pisza- tak wasza prezydentowa jest bardzo elegancka INACZEJ!!! Tragedia!!!! Stara matrona!!!
Ggggd
8 miesięcy temu
Fajna wykształcona kobieta.
acer
8 miesięcy temu
Co ona w ogóle ma do powiedzenia??? To chyba jakieś jaja!
Gość
8 miesięcy temu
Tak kobieta to jedna wielka żenada.
A11
8 miesięcy temu
Nie wiem skąd tyle złośliwości w zdjęciach chyba można uszanować żonę prezydenta nie musi się jej lubić
...
Następna strona
bEhhkMiv