Kokosimo
|
aktualizacja

Viki Gabor sprzedaje maski ochronne sygnowane własnym nazwiskiem za 30 złotych! PRZESADA?

1199
Podziel się

W rozmowie z Pudelkiem agent 12-latki wyjaśnił, że "maska nie chroni przed żadnymi wirusami i jest jedynie zwykłym modowym gadżetem fanowskim". Odpowiedni czas na zarabianie na tego typu "gadżetach"?

Viki Gabor sprzedaje maski ochronne sygnowane własnym nazwiskiem za 30 złotych! PRZESADA?
Viki Gabor (East News, East News)

Koronawirus dotarł już do niemal każdego zakątku globu. W związku z szalejącą pandemią, która w samej Polsce zdążyła pozbawić życia już osiem osób, nasz rząd zmuszony był podjąć radykalne działania. Wprowadzono stan epidemii, zamknięto szkoły, kina, restauracje i galerie handlowe, a także przywrócono granice.

Jako że z dnia na dzień liczba zakażonych wzrasta w zastraszającym tempie, akcesoria ochronne stały się towarem deficytowym. Zespół Viki Gabor wpadł najwyraźniej na pomysł, aby dorobić się na zbiorowej histerii Polaków. W poniedziałek na profilu instagramowym zwyciężczyni zeszłorocznej Eurowizji Junior pojawiła się reklama masek z logo piosenkarki, za którą 12-latka (a raczej jej team) życzy sobie 30 złotych. Jak wyczytaliśmy na stronie internetowej gwiazdki, "luksusowe" maski składają się w 95% z poliestru i 5% z bawełny.

Postanowiliśmy skontaktować się z managementem Viki i poprosić o komentarz w sprawie, która naszym zdaniem budzi pewne wątpliwości natury moralnej. W odpowiedzi agent Gabor zapewnił nas, iż maski pojawiły się w sprzedaży na długo przed pandemią, oraz że absolutnie nie miały służyć do ochrony przed koronawirusem, a jedynie za "modny gadżet".

Maseczki z logo Viki Gabor pojawiły się w jej sklepie internetowym na długo przed pandemią, bo na początku tego roku, podobnie jak i inne modowe gadżety typu plecaki czy bluzy - zapewnił. Gadżet ten nie jest maseczką antywirusową, nie chroni przed żadnymi wirusami, jest jedynie zwykłym modowym gadżetem fanowskim i nigdzie nie informujemy o tym, iż maseczka ta jest w jakikolwiek sposób zabezpieczeniem antywirusowym - powiedział nam menedżer Gabor, wskazując, że podobne "modowe maseczki" w swojej ofercie ma na przykład Ariana Grande.

Co ciekawe, po rozmowie z menadżerem Viki rzeczone maski błyskawicznie zniknęły ze sklepu internetowego wokalistki, podobnie jak reklama z dziewczynką na jej Instagramie.

Przesada?

KOMENTARZE
(1199)
Ziomkeks
1 tyg. temu
Wzbogacanie się (w ten sposób) w tej ciężkiej sytuacji to PATOLOGA!!!!
Zal
1 tyg. temu
Żenada
papa smerf
1 tyg. temu
Ten Swiat juz nie jest normalny !
boszz
1 tyg. temu
Czy ten agent ma mózg? Epidemia się skończy ale ludzie takiej siary nie zapomną. Szkoda dziewczyny.
Hriso
1 tyg. temu
Mnie najbardziej wkurza w tej sprawie TCHÓRZOSTWO. Jeśli już były te maski wcześniej, to mogły zostać, a nie od razu usuwać, bo media o tym napisały. Ten 12 letni dzieciak i jego team, to jakaś porażka, a do tego niesamowici tchórze. Maski były już przed wirusem, ale niepotrzebnie w poniedziałek je ponownie zareklamowała na instagramie. To wszystko bezmyślne, podobnie jak ta cała akcja zostań w domu, która sugeruje mniej inteligentnym jednostkom, że nie mogą nigdzie wychodzić.
Najnowsze komentarze (1199)
fan
4 dni temu
już jej nie lubię
Esteban
4 dni temu
Żenua co tego dziecka zrobili.
JJJ
4 dni temu
cena dobra ale towar SZAJS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hhhh
4 dni temu
NIEWARTE ZŁOTÓWKI
Zula
4 dni temu
Może za te zarobione pieniądze kupi respirator dla chorych. To nie jest obecnie fajny sposób na zarabianie pieniędzy, ale ja mówi przysłowie " jednemu wojna, drugiemu krowa dojna".
JBB
6 dni temu
Masakra 😒
Nauuuuu
6 dni temu
Hahahah,tak jasne 😂😂
Well
6 dni temu
Ładna mi dziewczynka! A żerowanie na pandemii to obrzydliwe. Właśnie takie to są dzisiaj pseudo gwiazdy,jak to o nich mówią.
Toja
6 dni temu
Niesmaczne...
Mimi
6 dni temu
BTW... Gówniara ma 12 lat. W tym wieku jest się jeszcze w podstawówce (8 klas dla obecnego systemu nauczania) i ma full makijaż i zrobione pazury? No jak to jest normalne to każdego nauczyciela czy rodzica który zwróci uwagę swojemu dziecku w tym wieku na to, że to chyba za wczas niech piekło pochłonie... (oczywiście to sarkazm).
Ppp
6 dni temu
Podczas gdy piszę ten komentarz wyskakuje mi informacja "STOP HEJT! Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych"... Okej... Zgadzam się. Ale na Boga czy to co robi team tej dziewuchy z nią na czele to normalne? Nie rani innych? Ludzie umierają, panuje totalna pandemia a ktoś robi na tym biznes. To powinno być karane. Wirus nie bez powodu nazywa się 2019 bo pojawił się w tamtym roku i patrząc na szybkość rozprzestrzeniania się choroby było wiadomo, że wirus dotrze i do Polski. Wobec czego tak perfidne kłamstwa menadżer to może sobie co najwyżej w buty wsadzić. Człowiek bez krzty honoru i ani tyle co brudu za paznokciem godności. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd! Czego to człowiek nie zrobi dla kasy. Gardze i nie szanuje...
Spankus
6 dni temu
No tak teraz moda maseczek, jest to na rękę brzydulą.
Raum
6 dni temu
Nie widzę tutaj sensacji. Sam napisałem do kilku firm robiących maseczki czy wykonają dla mnie unikalną z moim nadrukiem. Niektórzy są bezpieczni i nie muszą wychodzić na ulicę a chcieliby mieć fajną maseczkę. Gwiazdy dają kasę na walkę z virusem. To też forma reklamy. Prawdziwy darczyńca nie szuka rozgłosu.
Kristel
6 dni temu
Dno, dna. Po prostu marzę o tym żeby zdobyć maseczkę z autografem takiej gwiazdy wielkiego formatu
...
Następna strona