Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

W nowym serialu HBO Jan Paweł II objawia się w kosmicznej CHMURZE ODCHODÓW. "Widzę świecące g***o!"

214
Podziel się

"Avenue 5" ma być komediowym hitem platformy. Zabawne?

W nowym serialu HBO Jan Paweł II objawia się w kosmicznej CHMURZE ODCHODÓW. "Widzę świecące g***o!"
bDIDJxQl

Wraz z pojawieniem się platform typu "wideo na żądanie”, jak grzybów po deszczu zaczęło przybywać nowych seriali, których "nałogowe" oglądanie stało się jedną z ulubionych rozrywek współczesnych ludzi. Wśród tego typu produkcji są prawdziwe perełki z gwiazdorską obsadą, ale też mniej udane serie, które nudzą po kilku odcinkach.

Wydaje się, że oddzielną kategorię stanowią skandalizujące seriale komediowe, w których przekraczane są granice tego, z czego wypada się śmiać. Ostatnio głośno było o "świątecznej" produkcji Netfliksa, w której Jezus został przedstawiony jako gej, a Bóg próbował namówić Marię na seks za stajenką i prosił ją, by uciekła od męża.

Serial wywołał falę protestów, ale cel jego twórców został osiągnięty, bo większość widzów chciała go zobaczyć choćby z ciekawości.

bDIDJxQn

Wydaje się, że podobny "sukces" postanowili osiągnąć twórcy najnowszej produkcji HBO. Serial Avenue 5 ma być nowym komediowym hitem platformy. W jednej z głównych ról występuje Hugh Laurie znany z serialu Dr House. Serial opowiada o przygodach grupy bogaczy, którzy wyruszyli w kosmiczny rejs.

Motywem przewodnim jednego z odcinków jest Jan Paweł II, a konkretnie jego twarz, która ukazuje się bohaterom w... chmurze ich własnych fekaliów, które wydostały się na zewnątrz.

Widzę jedynie świecące g***o - mówi jeden z pasażerów statku, po czym odkrywa, że kał przypomina papieża Polaka. Był nieomylny i przepraszał za błędy Kościoła z przeszłości. Spoko koleś, w młodości nie flirtował z nazizmem.

bDIDJxQt

Przez cały odcinek pasażerowie kontemplują to zjawisko i wierzą, że podziwianie wizerunku Jana Pawła II objawionego w chmurze "g***a" może np. wyleczyć ich z bezsenności.

Wygląda na to, że twórca serialu - szkocki satyryk Armando Iannucci uznał, iż połączenie wizerunku głowy Kościoła i chmury odchodów rozbawi widzów HBO.

Myślicie, że serial spodoba się Polakom?

Zobacz także: Avenue 5 (2019): Official Trailer | HBO
bDIDJxQu
bDIDJxQv
bDIDJxQO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(214)
Bezczel
11 miesięcy temu
Tylko zadajmy sobie 1 pytanie. Czy Amerykanue wiedzą kto to jest Jan.PawełII ? Przecież onie nie wiedzą gdzie na mapie leży Polska hahahahaha.... na YT są filmiki gdzie mówią że polska leży w Rosji hahahahahaha... tacy mądrzy
Sdgen
12 miesięcy temu
Nawet nie wiadomo jak to skomentować. Osoba która to wymyśliła i aktorzy którzy czytając scenariusz zgodzili się na takie barbarzyństwo nie mają żadnych zasad, nie szanują katolików a już tym bardziej nie szanują ludzi! Brak słów. I dziwić się ze tak się dzieje na świecie, emidemie i cała reszta. Jak się ludzie nie opamiętają to sami się wyniszczymy!!!
Ghy
12 miesięcy temu
Ceksm na Mahometa w g...
bDIDJxQP
briok
12 miesięcy temu
Niestety ludziom się w doopach przewraca i wszelkie granice już nie obowiązują. Dziwne czasy nadchodzą, zasady, to brak zasad.
aaswedaa
12 miesięcy temu
niech i uj strzeli i każdego, kto obraża Boga, malo jest innych rzeczy i ludzi z których można się śmiać? Boga niech lepiej zostawia w spokoju, bo zdechną jak psy
Jabba
12 miesięcy temu
Odpowienie miejsce dla niego.
Adam
12 miesięcy temu
Czekam na film ośmieszający pedałów, lesby i muzułmanów.
Kryslc
12 miesięcy temu
Tyle guana co zrobił ten człowiek na świecie pod płaszczykiem czary mary to mało kto zrobił. Dla gwalconych dzieci i chorych na hiv JPII to właśnie guano.
Pacc
12 miesięcy temu
Chętnie obejrze
Natan
12 miesięcy temu
To tam powinien dotrzeć ten wirus
Haha
12 miesięcy temu
Hju lori facet który sam wygląda jak g......o
mimi
12 miesięcy temu
JP2GMD
Autorr
12 miesięcy temu
Dodam, czy Hbo czy Netflix nie ma znaczenia -powtórki, potworki produkcyjne.
bDIDJxQH
Autorr
12 miesięcy temu
Czy bluźnierstwo może być śmieszne? To raczej żałosna próba przyciagnięcia widza o chorej ciekawości. Mnie takie rzeczy utwierdzają tylko w przekonaniu, że nie warto wydawać pieniędzy na Netflixa. Nawet "Wiedźminek" - jak ostatnio pewna pani w Biedronce określiła swój ulubiony serial - tego nie zmieni.
...
Następna strona
bDIDJxRj