Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Weronika Rosati dostała SĄDOWY ZAKAZ wypowiadania się na temat przemocy ze strony Roberta Śmigielskiego

208
Podziel się

Warszawski sąd uznał, że medialne wyznania celebrytki znacznie utrudniają ortopedzie karierę zawodową.

Weronika Rosati dostała SĄDOWY ZAKAZ wypowiadania się na temat przemocy ze strony Roberta Śmigielskiego
Weronika Rosati z sądowym zakazem wypowiadania się o Robercie Śmigielskim (ONS)
bCPFOXmJ

Kilka miesięcy temu Weronika Rosati udzieliła głośnego wywiadu, w którym przyznała, że były partner Robert Śmigielski znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Od momentu szokującego wyznania, celebrytka najczęściej pojawia się w mediach właśnie w kontekście burzliwej relacji z ojcem małej Elizabeth.

Jak relacjonowała Weronika Rosati, Śmigielski po raz pierwszy miał podnieść na nią rękę w 2016 roku, tuż przed jedną z ważnych branżowych imprez. Aktorka przez długi czas bała się odejść od partnera, w końcu zdecydowała się jednak zakończyć toksyczną relację. Od tamtej pory celebrytka i jej były spotykają się właściwie jedynie podczas kolejnych rozpraw.

bCPFOXmL

Sądowa batalia Rosati i Śmigielskiego trwa już długie miesiące. Najbardziej zacięta walka toczy się natomiast o prawa do opieki nad małą Elizabeth. W grudniu ubiegłego roku ortopeda gwiazd usłyszał zarzuty znęcania się nad aktorką. Niedługo później były partner Weroniki domagał się za to sądowego zabezpieczenia jego kontaktów z córką.

Niedawno byli kochankowie spotkali się na kolejnym posiedzeniu sądu. Tym razem przedmiotem rozprawy w warszawskim Sądzie Apelacyjnym było zażalenie Roberta Śmigielskiego na medialne wypowiedzi Weroniki Rosati na temat ich związku.

bCPFOXmR

Wszystko wskazuje na to, że celebrytka nie opuściła raczej sali rozpraw w najlepszym nastoju. Sąd zdecydował bowiem o nałożeniu na Weronikę Rosati zakazu publicznego wypowiadania się na temat stosowania przemocy jej przez byłego partnera.

Zdaniem warszawskiego Sądu Apelacyjnego medialne wyznania Rosati utrudniają Śmigielskiemu nie tylko życie codzienne, lecz również aktywność zawodową. Dzięki postanowieniu będzie on więc mógł w spokoju zajmować się obowiązkami ulubionego celebryckiego ortopedy.

bCPFOXmS
bCPFOXnm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(208)
hbkhv
2 miesiące temu
czy ofiary zawsze musza byc poszkodowane ja sie pytam ???
mka
2 miesiące temu
Nasze sady...
Mpp
2 miesiące temu
Było nie bić!
bCPFOXnn
Ela
2 miesiące temu
Prawdopodobnie ortopedia nie jest bez winy, ale o Weronice byli partnerzy zawsze wypowiadaja sie odrazajaco. Te zdjecia z Weinsteinem..... Widocznie cos jest na rzeczy. Moze manipuluje nimi i traktuje jak portfele, a nikt tego nie lubi.
Kitty
2 miesiące temu
Typowa polska: "nie mówmy źle o sprawcy przemocy, bo nie może wieść spokojnego życia i rozwijać karier". Co za ABSURD?! Dlaczego w tym kraju prawie zawsze ma się w du.pie życie i uczucia ofiary, zwłaszcza jeśli jest to kobieta? CHORY KRAJ!!!
Najnowsze komentarze (208)
xxxx
miesiąc temu
tak na logikę to z jakiegoś powodu jemu związki nie wychodziły,w Polsce kary są za niskie,a broni się często sprawcę,pewnie w naszym kraju będzie nietykalny bo lekarz
mirek
2 miesiące temu
Zawsze są dwie strony medalu
sąd
2 miesiące temu
Brawo sąd !!! Widocznie ma twarde dowody ma kłamstwa modliszki, a wszystkim oburzonym polecam film TATO z B.Lindą.
KONIEC CYRKU
2 miesiące temu
Wreszcie ktoś rozsądny przeciął ten cyrk i lans w mediach jako ofiara przemocy. Przypominam że sprawa się toczy, badan są dowody obu stron jak zapadnie wyrok twedy nich lata po sniadaniówkach. Kobieta któw z znikim nie potrafi sie rozstac normalnie.
Gość
2 miesiące temu
Ciekawa jestem , co będzie , jak się okaże, że ona kłamie. Obraca się w show biznesie , więc wie o tych ludziach bardzo dużo a mimo to wciąż gustuje facetach ,, dziwnych'' i wieku jej ojca. Czy to jest normalne.?
Kania
2 miesiące temu
Nareszcie przestanie biegać po mediach
ANNA
2 miesiące temu
W USA ZOSTALBY ZA PRZEMOC UKARANY (JESLI JA STOSOWAL). W PL ZAKAZ WYPOWIADANIA SIE W TYM TEMACIE. CZY PL JEST PANSTWEM DEMOKRATYCZNYM I PRAWNYM ????
Nikita
2 miesiące temu
Tak piekna kobieta zawsze wybierala zle co pamoetam o miala starszych od siebie partnerow. .moim zdaniem Pani Weronika powinna moec prawo mowic o tym co ja spotkalo zeby tylko swiat nie krecil sie w tym ze przemoc wobec kobiety jest tam gdzie alkohol 500+ i bieda. Ze w kregach wyzszych sfer i ludzi szolbiznesu tez wystepuje patologia i przemoc
bCPFOXnf
Xymena
2 miesiące temu
Czy sąd moze znał małżonka? No to jest jedna z pierwszych pań celebrytek,której sąd zamknął buzię by nie mówiła głośno. Głosujcie na komunistyczne sądy i opozycję. Tak tak.
Toldi78
2 miesiące temu
Nie wiem o jakiej sprawiedliwości wszyscy komentujący mówią bo facet nie jest jeszcze skazany wyrokiem sądu czyli w domniemaniu jest niewinny. Wszelkie opinie na jego temat bazują na jej wypowiedziach w mediach - więc moim zdaniem sąd słusznie zakazał jej publicznych wypowiedzi w tym zakresie. Komentujący nie mają dostępu do akt sprawy i dowodów. P.S. Jeżeli rzeczywiście się znęcał to zasługuje na jak najsurowszą karę ale o tym orzeknie sąd na podstawie dowodów w sprawie a nie rapid na podstawie wypowiedzi jednej ze stron.
Kora
2 miesiące temu
Trudno uwierzyć ze to cały wyrok, może zapomnieliście napisać co bylo po przecinku.
Kora
2 miesiące temu
Trudno uwierzyć ze to cały wyrok, może zapomnieliście napisać co bylo po przecinku.
ola
2 miesiące temu
......nie bronię doktora ale ileż można mówić o tym i pisać w mediach? Nie jest aż tak samotną i bezbronną kobietą, której jest trudno związać koniec z końcem. Rodzice są majętni i jej sytuacja nie jest aż tak trudna, lata to LA kiedy chce.....a co mają powiedzieć kobiety, które otrzymują 1000 zł alimentów, nie mają własnego mieszkania, majętnych rodziców i nie stać ich nawet na wczasy pod gruszą? Przemoc jest przemocą i to z całą stanowczością potępiam ale celebrytka już się wypowiedziała na temat swojej sytuacji w mediach. Wszyscy prawie już wiedzą. Jak długo jeszcze będzie o tym mówić?
uuuu
2 miesiące temu
Nie moge zrozumiec wyroku sadu zakazujacy opowiadania Pani Weroniki o znecaniu sie nad nia ortopedzie. Uwazam ten wyrok za bardzo niepoprawny. Kobieta ma prawo wyjawic swiatu o zlym traktowaniu przez mezczyzne aby uchronic inne kobiety przed sadysta.A co ma do tego zawod wykonywany przez bylego partnera chyba ze odstrasza mlode dziewczyny , ktore mogly by tez zakochac sie w nim.I dobrze zostaja inni starsi do leczenia.
...
Następna strona
bCPFOXnH