Trwa ładowanie...
Przejdź na

Robert Śmigielski USŁYSZAŁ ZARZUTY "fizycznego i psychicznego znęcania się" nad Weroniką Rosati. Grozi mu 5 lat więzienia

197
Podziel się:

Ortopeda nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Jego pełnomocnik oskarżył natomiast aktorkę o składanie fałszywych zeznań.

Robert Śmigielski USŁYSZAŁ ZARZUTY "fizycznego i psychicznego znęcania się" nad Weroniką Rosati. Grozi mu 5 lat więzienia
(ons)
bEUSOdHF

Minęło kilka miesięcy od głośnego wywiadu Weroniki Rosati dla "Wysokich Obcasów", w którym to aktorka wyznała, że jej były partner Robert Śmigielski stosował wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną. Niedawno aktorka zdecydowała się ponownie opowiedzieć na łamach pisma o kulisach swojej relacji z ulubionym ortopedą gwiazd. Okazało się, że Śmigielski po raz pierwszy podniósł na nią rękę w 2016 roku, tuż przed jedną z ważnych branżowych imprez.

Chociaż Rosati przez długi czas bała się odejść od swojego oprawcy, ostatecznie zdecydowała się na zakończenie toksycznej relacji. Od tamtej pory byli partnerzy spotykają się głównie na kolejnych rozprawach, podczas których toczą zaciętą walkę o dobre imię oraz przyszłość małej Elizabeth. Jeszcze do niedawna wydawało się, że sądowa batalia Rosati i ojca jej dziecka raczej nie zakończy się w najbliższym czasie. Okazuje się jednak, że właśnie nastąpił przełom w sprawie.

bEUSOdHH

Jak donosi "Fakt", w piątek po sześciogodzinnym przesłuchaniu Robert Śmigielski usłyszał zarzuty.

"Prokurator ogłosił Robertowi Ś. zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad pokrzywdzoną. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności. Podejrzany nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i przedstawił własną wersję przebiegu relacji z pokrzywdzoną. Będzie kontynuował składanie wyjaśnień na kolejnym wyznaczonym terminie przesłuchania - powiedział dziennikowi rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Łukasz Łapczyński.

Jak relacjonuje dalej "Fakt", po rozprawie Śmigielski odmówił komentarza na temat postawionych zarzutów. Wyraził jednak zgodę na publikowanie wizerunku oraz posługiwania się w mediach jego pełnym nazwiskiem. Do sytuacji ortopedy postanowił za to odnieść się jego prawnik, Jacek Dubois. Mecenas otwarcie zarzucił Weronice Rosati kłamstwo, a tym samym składanie fałszywych zeznań.

bEUSOdHN

"Przez panią Rosati zostały podane nieprawdziwe informacje. W czasie najbliższych planowanych czynności wykażemy, że wszystkie zarzuty stawiane są bezpodstawnie. Mam nadzieję, że doprowadzimy ją do odpowiedzialności za złożenie nieprawdziwych zeznań w prokuraturze."

W odpowiedzi pełnomocnik aktorki, Tymon Kulczycki, wytknął prawnikowi brak znajomości materiału dowodowego.

"Wypowiedź pełnomocnika pana Śmigielskiego można uznać co najwyżej za pochopną i wynikającą z braku wiedzy dotyczącej zebranego materiału dowodowego. Przypominam, że prokuratura podejmuje decyzje o wszczęciu postępowania, a następnie przedstawieniu zarzutów w oparciu o własną ocenę tych dowodów - powiedział "Faktowi" Kulczycki.

bEUSOdHO

Myślicie, że Weronika Rosati zdecyduje się skomentować sprawę?

bEUSOdHP
bEUSOdIi
KOMENTARZE
(197)
Jmo3
2 lata temu
Byłam dokładnie w takiej samej sytuacji jak Weronika. Na szczęście nie mam z nim dziecka, tylko rozwód. Kto nigdy nie był w przemocowym związku nie zrozumie Weroniki i będzie krytykował. Oprawcy to najwięksi manipulatorzy. Najpierw rozkochają, odizolują od świata a jak już mają ofiarę tylko dla siebie, używają sobie jak tylko mogą. Też byłam na policji. Ale wycofałam zeznania bo mi groził. Na moją prośbę umorzyli dochodzenie. Chociaż było tyle materiałów, że na pewno by siedział. Wspieram każdą kobietę, która tego doświadcza. Trzeba być silnym i jak najszybciej uwolnić się od oprawcy.
Yyy
2 lata temu
Bardzo dobrze! Jeśli ją bił, to niech idzie siedzieć. Lekarze to specyficzba grupa - jest wśród nich sporo psychopatów i ludzi o Narcystycznym Zaburzeniu Osobowości, które charakteryzuje się brakiem empatii i skłonnością do manipulacji
Kiki
2 lata temu
Prokuratura nie przedstawiałaby zarzutu wyłącznie w oparciu o zeznania... Gość kłamie.
bEUSOdIj
Nina
2 lata temu
Każdy facet który bił tak mówi
Ona
2 lata temu
Wyglada na psyhola
Najnowsze komentarze (197)
Madzia
2 lata temu
Ja jestem ofiarą przemocy psychicznej i wiem jak ciężko się uwolnić. Próbuje od lat. Dlatego zazdroszczę odwagi.
baba jaga
2 lata temu
Wcale mi go nie szkoda,choć za Weroniką nie przepadam.To zemsta za te wszystkie poprzednie głupie baby,które dały się zapłodnić ortopedzie i zostały same z potomstwem.Chodzący bank nasienia z dowozem do klientki.
kobieta
2 lata temu
standard gdy kobieta już nie wie jak ugryźć faceta. Znęcanie... 90% rozwodów ma taką kartę gdy kobieta próbuje coś jeszcze ugrać....nie muszą być dowody. wystarczy że tak zezna i sprawa od razu jest na wokandzie. W trakcie jej trwania osoba posądzona o to musi się bronić. Jeśli nie było niebieskiej karty, wezwanej policji, awantur przy sąsiadach to można się obronić, ale jest to standard jeśli chodzi o kobiety. Zawsze robią z siebie ofiary... i zawsze chodzi o kasę... :)
Gosc
2 lata temu
Niech idzie dla przykladu.
leo
2 lata temu
rozumialabym ta cala sytuacje gdyby dotyczyla zwyklej, niezamoznej kobiety, bez wsparcia ,z dziecmi bez mozliwosci zarobkowych i bez srodkow na wynajecie nowego mieszkania i odciecie sie od toksycznego partnera. Bo wszystko kosztuje-prawnik, dzieci, nowe zuycie... ale tutaj- cala rodzin a wrecz sr...a kasa, najlepsi prawnicy na pstrykniecie palcem i tu wersja ze ona bala sie od niego odejsc???? moze i jest damskim bokserem ale pani Rosati najwyrazniej to odpowiadalo. inaczej to sie kupy nie trzyma...
Gosc
2 lata temu
K.Figura to inna sprawa. Sama święta nigdy nie byla i problemy alkoholowe. Maz i jego adwokat ma o co przyczepić. Rzucenie butem to też brzmi dość groteskowe, czy innych przykładów przemocy nie miała?
Piekna
2 lata temu
Iga, teraz jestem ladna, a kiedys bylam piekna, a jednak tez wierze, bo sama przez to przeszlam i uroda, czy jej beak nie ma nic z tym wspólnego.
1243
2 lata temu
to Ona ma coś nie teges....każdy związek jest dla Niej traumatyczny... to bardzo dziwne?
bEUSOdIb
Lena
2 lata temu
Kobieto,wyhamuj,nie niszcz wszystkiego wkoło siebie.
Divi
2 lata temu
Oprocz zeznan ta kobieta musi miec dowody... a ma je na pewno skoro sad tak zdecydowal.... z reszta widac to.w.oczach smigielskiegi... to damski boxer.....i cham....
Mnt
2 lata temu
Cos chyba jest na rzeczy.
Study
2 lata temu
Brawo , chociaż nie lubię jej, gratuluję charakteru...trzeba mieć dużo siły , żeby uciec,a jeszcze więcej, żeby z oprawcą walczyć.Brawo
Sorry
2 lata temu
Nic jej tak w życiu nie wyszło, jak oczernianie swoich byłych.
Ola
2 lata temu
"Esterka" ma tak ogromne parcie na szkło, że niedługo jej zabraknie pomysłów, żeby zaistnieć. Ten ortopeda miał niefart, że zrobiła mu dzieciaka, tak, nie on jej, to wyrachowana rozpuszczona wieczna "podfruwajka", której kolejnym scenariuszem powinno być oskarżenie ojca swojej córki o molestowanie dziecka. Każdemu z jej byłych się oberwało, nie darowała nawet "papieżowi".
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUSOdIU
bEUSOdIV
bEUSOdIW
bEUSOdIX
bEUSOdIY
bEUSOdID