Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Weronika Rosati radzi smutnym w Walentynki: "Pomyślcie o mnie!"

143
Podziel się

Aktorka spędziła święto zakochanych w sądzie, ale i tak uraczyła fanki optymistycznym wpisem, w którym stawia siebie jako wzór i inspirację dla tych, którzy nie mają szczęścia w miłości.

Weronika Rosati radzi smutnym w Walentynki: "Pomyślcie o mnie!"
Rosati (Instagram, Instagram)
bCNYsFyt

Weronika Rosati przechodzi trudny okres w swoim życiu. Odkąd zdradziła kulisy związku ze znanym warszawskim ortopedą, funkcjonuje w mediach głównie w kontekście tej burzliwej relacji. Celebrytka wyznała, że według niej była ofiarą przemocy domowej ze strony Roberta Śmigielskiego i wywołała tym spore zamieszanie.

Teresa Rosati bardzo pomaga Weronice. Poświęciła dla niej karierę

bCNYsFyv

Pomimo zakończenia związku z lekarzem, aktorka wciąż uwikłana jest w sądowe przepychanki i publiczne "pranie brudów". Byli partnerzy wciąż toczą zaciekłą walkę o podział praw rodzicielskich. Być może stres związany z medialną wojną jest powodem, dla którego Rosati pozwala sobie na "buszka" w obecności dziecka.

Nic więc dziwnego, że gwiazda stara odciąć się od byłego partnera w każdy możliwy sposób. Postanowiła nawet zmienić imię i nazwisko córki z Elizabeth Weroniki Śmigielskiej na Elizabeth Valentinę Rosati. Prawnicy ortopedy nie zamierzają jej na to pozwolić - jak podał "Super Express" kolejna rozprawa w tej sprawie odbyła się w piątek, w Walentynki.


Weronika postanowiła podsumować ten niewesoły dla niej dzień na Instagramie (zachowujemy oryginalną pisownię):

Wczoraj mimo innych przeciwności losu ( nie można mieć w życiu wszystkiego prawda?) moje Walentynki były takie jakie bym chciała by by były i w takim towarzystwie w jakim najbardziej bym chciała żeby były - napisała wyraźnie przygnębiona aktorka.

bCNYsFyB

Przyznała też, że wiele razy tego dnia miała złamane serce, była nieszczęśliwa w związku lub samotna. Teraz jednak stawia się za wzór i inspirację dla osób, które nie mają szczęścia w miłości i przestały w nią wierzyć.

Walentynki to dla mnie prywatne święto, ale wrzucam zdjęcie z moją Walentynką, by życzyć wam dużo miłości i w szczególności myślami jestem z tymi, dla których z różnych powodów ten dzień był smutny. Pomyślcie o mnie - jestem żywym dowodem co można przeżyć, ale się podnieść i zacząć od nowa, znaleźć miłość. Jak to zawsze powtarzała mi moja mama, "nie martw sie, jutro jest nowy dzień". Miała racje - i jestem wdzięczna, że moje Walentynki w tym roku były pełne miłości. Tego wam życze każdego dnia - banalnie: miłości - zakończyła optymistycznym akcentem aktorka.

Współczujecie Weronice konieczności spędzenia tego święta w mało nastrojowych okolicznościach?

bCNYsFyC
bCNYsFyW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(143)
Ktosssssa
6 miesięcy temu
Wydaje się być toksyczna osoba bez miłości do samej siebie, stąd pewnie ten pech do facetów. Jako facet nie chciałbym takiej kobiety, czuć od niej negatywna energię.
ada
6 miesięcy temu
błagam trochę pokory Kobieto..dla mnie inspiracją i wzorem moze byc samotna Matka ,ktora nie ma twoich pieniedzy czy tam twoich rodzicow,jest sama ,zapracowana i zmęczona..i walczy np o 800 zł alimentow zamiast tych 400 zl co dostaje ..takie Kobiety podziwiam.no ,ale skąd taka Werka możr wiedzieć jak wygląda prawdziwe życie bez pieniedzy i protekcji bogatych rodziców. Nie -noe zazdroszcze ,po prostu wkurza brak pokory i stawianie siebie za wzor pokrzywdzonych kobiet -żalosne
Yum
6 miesięcy temu
Marna z niej aktorka, nie potrafi niestety zakamuflować swojej fałszywości wypisanej na twarzy.
bCNYsFyX
khali
6 miesięcy temu
Albo ja jestem jakaś dziwna,albo może może..Nie rozumiem dlaczego niektóre kobiety nie potrafią zyc bez jakiegos gacha przy boku?!!
Mommo
6 miesięcy temu
Nigdy nie byłam fanką tej przeciętnie utalentowanej pani, ale od jakiegoś czasu wręcz jej nie znoszę. Jakim prawem stawia siebie za wzór innym kobietom i pozuje na przedstawiecielkę uciemiężonych? Co ona wie o byciu samotną matką i ofiarą przemocy domowej, mając pieniądze i wsparcie rodziny? Ośmielam się stwierdzić, że niewiele. Nie mówię, że Śmigielski się nad nią nie znęcał (ani że się znęcał), ale Rosati mogła po prostu wyjść z dzieckiem na rękach, bo nie była w żaden sposób zależna od partnera. Nawet alimenty od ojca jej córki to nie są czymś niezbędnym. Tak naprawdę robi niedźwiedzią przysługę polskim kobietom, więc niech sobie nie wyciera nimi gęby ani nie prowadzi ich kosztem krucjaty przeciwko byłemu.
Najnowsze komentarze (143)
hahaha
5 miesięcy temu
ZAZWYCZAJ MAM NOSA DO LUDZI. DLACZEGO ROSATI ROBI WRAŻENIE JAK AMBER HEARD ? zazwyczaj, bo raz mój nos mnie totalnie zawiódł.
Obiektywny
6 miesięcy temu
Biedna weronka i mówi to osoba którą rżneło pół Hollywood
koszmar
6 miesięcy temu
Twarz wyretuszowana, że trudno poznać, ale o strasznie pomarszczonych rękach już zapomniała !!!
Hcfyhgt
6 miesięcy temu
Oj jaką ona biedna.....było się nie spotykać z dzieciorobem i damskim bokserem..... sama sobie winna
Aaaa
6 miesięcy temu
Okropne jest to co piszecie. Trochę współczucia i tolerancji nawet jeśli nie ma dowodów na to że mąż się nad nią znęcał to jnie nie znaczy, że kłamie. Uważacie , że skoro ma pieniądze to ma lepiej ale w czym pieniądze jej pomogly? Ciała przed ciosami nie ochroniły! Mówicie mogła odejść łatwo jest powiedzieć trudniej zrobić. Wiele osób jej nie lubi ale dlaczego ja obrazacie jest kobietą którą przeszła w życiu sporo więc czemu ja obrazacie bo ma pieniądze??? W tym wypadku wielu z was niczym sie nie różni od oprawców którzy się znęcają nad swoimi ofiarami.
szerszeń
6 miesięcy temu
Od lat twierdzę że ta kobieta jest ...żałosna,gdy była młoda brylowała wśród facetów dojrzałych ,gdy Andrzej Żuławski napisał o tym środowisku to wywołał lawinę hejtu.To jest przykład na to że kasa dla zarozumiałej dziewczyny i niańczenie przez rodziców szkodzi ,marna aktorka która zawsze chciała się dobrze ustawić nawet kosztem tego że prowadzała się z .... tatusiami .Każdy może dokonać złego wyboru,ale ciągłe procesy ,nagłaśnianie swoich traum raczej oznacza brak ....taktu i kultury ,klęski mogą wzmocnić każdego człowieka ,ale nagłaśnianie niepowodzeń wzbudza niechęć .Zresztą dyskrecja obowiązuje partnerów w równym stopniu,a z przecieków można wywnioskować że Weronika ma dużo za paznokciami i ....nie tylko, od lat byłą dosyć znana ze swoich podbojów ,zarówno zagranicznych jak i krajowych.
E 57
6 miesięcy temu
"Jeżeli w Walentynki nie jesteś zakochana, nie przejmuj się. We Wszystkich Świętych też nie musisz być martwa." 😉😂
WeneraR
6 miesięcy temu
Mama mowila, nie Martw sie jutro jest nowy dzień, a starych dziadkow nigdy Nie zabraknie...🤣
bCNYsFyP
Olga
6 miesięcy temu
Takie osoby nie powinny mieć dzieci, ma problemy z mężem to niech nie pogrywa dzieckiem, bezduszna egoistka.
Generalnie
6 miesięcy temu
Fanka starych żonatych pryków. I po co jej te dziady. I teraz płaczę ze jest sama i nieszczęśliwa.
ewa
6 miesięcy temu
Destrukcyjna,roszczeniowa osoba.
nick
6 miesięcy temu
A to foto w todze to niby co ? Że redachtor nie ma matury ?
Gosc
6 miesięcy temu
Ta zacięta twarz, jak można takie coś pokochać?
Ettelika
6 miesięcy temu
Czy ta kobieta jest normalna, to coś nie tak z jej psycha
...
Następna strona
bCNYsFzr