Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Wiadomości" TVP znów pomstują na celebrytów. Tym razem na... Katarzynę Warnke: "PSEUDOELITA ATAKUJE POLSKICH BOHATERÓW"

335
Podziel się:

"Wiadomości" TVP ponownie wzięły na celownik rodzime gwiazdy. Tym razem, oprócz Barbary Kurdej-Szatan, bohaterką materiału stała się Katarzyna Warnke, która sytuację na granicy polsko-białoruskiej nazwała "ludobójstwem". Podobnie jak niegdyś Kinga Rusin, panie zostały utytułowane "pseudoelitą".

"Wiadomości" TVP znów pomstują na celebrytów. Tym razem na... Katarzynę Warnke: "PSEUDOELITA ATAKUJE POLSKICH BOHATERÓW"
Katarzyna Warnke pod ostrzałem "Wiadomości" TVP ("Wiadomości", TVP, AKPA)

Od kilku dni tematem numer jeden w rodzimych mediach jest kryzys na granicy polsko-białoruskiej. Jak to zwykle bywa, w komentowanie sprawy zaangażowali się nie tylko politycy i publicyści, lecz także rodzimi celebryci. Niektórzy, tak jak w przypadku Barbary Kurdej-Szatan, wyrażali swoje zdanie w sposób wyjątkowo emocjonalny.

Niedawne słowa celebrytki wywołały w mediach lawinę krytyki. Jedni próbowali tłumaczyć jej wulgarny wpis, inni natomiast krytykowali sposób, w jaki wyraziła swoje zdanie. Wieści o kontrowersyjnym poście dotarły aż na Woronicza, a Jacek Kurski publicznie zapewnił, że Basia nie ma już czego szukać w jego stacji.

Zgodnie z oczekiwaniami, temat podłapały już "Wiadomości" TVP, w których wypowiedzi niezgodne z linią rządu PiS-u są natychmiast krytykowane. Tym razem wyprodukowano reportaż, który Danuta Holecka zapowiadała przy akompaniamencie paska "Pseudoelita atakuje polskich bohaterów". Dotyczył on oczywiście rodzimych celebrytów, głównie - tu bez zaskoczeń - Barbary Kurdej-Szatan.

Ohydne i bardzo krzywdzące określenia ze strony niektórych celebrytów kierowane są w stronę polskich żołnierzy i funkcjonariuszy strzegących naszej granicy. Wulgarnie obrażani są ci, którzy pilnują naszego bezpieczeństwa - mówiła z grobową miną.

Zobacz także: Kryzys na granicy polsko-białoruskiej. „To wojna na migrantów”

Co ciekawe, Basia nie była jego jedyną bohaterką, a kolejnym obiektem ulicznych sond i miażdżącej krytyki została Katarzyna Warnke. Wynikało to z jej wypowiedzi dla portalu Pomponik, któremu udzieliła komentarza na temat bieżących wydarzeń na granicy. Aktorka nie ukrywała, że sytuacja jest dramatyczna, a to, co się tam dzieje, określiła mianem "ludobójstwa".

Jako mama dwuletniego dziecka współodczuwam z kobietami, które są w tym lesie. Jest dla mnie szokujące, że Europa się na to godzi, że Polska się na to godzi. (...) Jak sobie siebie wyobrażę w tym lesie, to trudno mi nie płakać. (...) Nie mogę tego inaczej nazwać, jak ludobójstwem - mówiła.

Ta wypowiedź wystarczyła, aby utytułować ją "pseudoelitą", jednak ona i Kurdej-Szatan nie są pierwszymi celebrytkami, które otrzymały od TVP to miano. Wcześniej tak samo nazwano Kingę Rusin, którą nieudolnie parodiowano w reportażu piskliwym głosem. Dziennikarka zapowiadała już, że podejmie kroki prawne w tej sprawie, a pracowników Telewizji Polskiej nazwała "żałosnymi, kłamliwymi kreaturami".

Jesteście tym jeszcze zaskoczeni?

W Pudelek Podcast ujawniamy, ile Małgorzata Rozenek płaci nam za pochlebne komentarze!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(335)
Admina
rok temu
Co jak co, ale wiadomości tutaj serio mają rację bo nasi celebryci prezentują nisko poziom
Ugs
rok temu
Jakie one wszystkie mądre w teorii...
Gorzała
rok temu
Problem pojawia sie wtedy ,kiedy aktor-celebryta zaczyna sie uzewnetrzniac,gdyby jeszcze byly kompetencje,wyksztalcenie itd w tym przypadku na temat prawa granicznego, granicznych kryzysow miedzynarodowych,wedrowek ludow itp. Ktos kiedys dobrze napisal, robcie swoje i tyle! Niech kazdy robi swoje!
Miś aktualny
rok temu
Do wszystkich celebrytów, aktorów i innych znanych z różnych powodów, oderwanych od życia: jeżeli powiodło ci się bardziej niż innym, to zbuduj dłuższy stół, a nie wyższy płot i chronione osiedle. Wolność słowa nie zwalnia od kultury osobistej i szacunku do drugiego człowieka.
Xyz
rok temu
Celebryci sami dają argumenty do tego aby ich krytykowano za czystą głupotę.
Najnowsze komentarze (335)
Pracujący
rok temu
Poszukiwany celebryta. Wykształcony (no, nie musi wiedzieć jak obliczyć pole pod krzywą, ale chociaż matura...), nieszpanujący drogimi brykami, torebkami, hotelami itc., zwyczajnie grzeczny, potrafiący przewidzieć o jeden krok więcej, niż przyczyna i jej bezpośredni skutek. Propozycje?
Pracujący
rok temu
Nic tak nie wnerwia pracującego Polaka, jak szpanowanie kasą i pogarda tzw. celebrytów wypromowanych za jego pieniądze. Więc nie liczcie gwiazdeczki na współczucie. Albo będzie nas szanować, albo Wasze upadki będą bardzo bolesne.
Prawnik
rok temu
Ludobójstwo? Ta pani o czymś wie, co jest prawnie ścigane,więc powinna złożyć zawiadomienie do prokuratury wskazując konkretną osobę (sprawcę i ofiarę). W innym przypadku to tylko gołosłowie, teatralna maniera albo pomówienie. Co bardziej ohydne?
Anrzej
rok temu
Ci którzy mówią o sobie ze są celebrytami nie są nawt ludźmi to tylko zmechanizowania zdrajcy, skór są ta zdeterminowani pomocą dla migrantów na co jeszcze czekają niech zabiorą że sba cała opyzcje i osobiście idą na drugą stronę granicy a tam celebrytami na pewno zrobią karierę. Kto i dlaczego blokuję ekstradycję tych zdrajców na banicję a może ktoś za to zbiera krocie jak za testy, wyniki testów oraz za zgony z tytułu pandemia.
Patriotka
rok temu
Przez te wystrojone, mało inteligentne Panie ludzie w Polsce i na świecie dostają sygnał "Co Ci Polacy wyrabiają,znęcają się,zabijają"(skoro użyła celebrytka Warnke słowa ludobójstwo).Czy one pracują w obcych wywiadach????
zaz
rok temu
Niestety tym aktoreczkom został tYlko do zatrudnienia TVN. Bojkot.
Zdegustowana
rok temu
Pseudotelewizja, pseudowiadomosci...
Bolo
rok temu
Wiadomości mają rację. Łatwo pleść co ślina na język przyniesie, chodzić na ścianki, pozować na wrażliwą. Matki, żony i dzieci tych na granicy bardziej potrzebują wsparcia niż nachodźcy. Opamiętajcie się!!!
Uuu
rok temu
To są patocelebryci działają na szkodę Polski
olaf
rok temu
Może za chwile ktoś zaatakuje, grubą, zakłamaną, pachnącą wazeliną, p. Holecką ??? Bardzo by jej się przydało spotkanie z rzeczywistością !!! Bo jak narazie reżimówka zafałszowuje rzeczywistość !! Ale karma wróci do i do reżimówki !!!
Nelcia
rok temu
No tak, przecież elitą jest Pan Jakimowicz, on nadaje standardy🙉
Bbb
rok temu
A kto to wogule jest ta jedna i druga bo nie wiem???
Ica
rok temu
Bardzo rodzime te gwiazdy... bardziej wolały by słuchać Niemców niż bronić Polskich granic. Wolałyby narzucać na wszystkich nakazy szczepień niż dać rodakom wolny wybór... bardzo to rodzime.
nora
rok temu
A od kiedy to Wiadomości zajmują się celebrytami a nie pokazują istotnych wiadomości z kraju i ze Świata? Od celebrytow są brukowce
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie