Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

"Wiadomości" TVP znów pomstują na celebrytów. Tym razem na... Katarzynę Warnke: "PSEUDOELITA ATAKUJE POLSKICH BOHATERÓW"

335
Podziel się:

"Wiadomości" TVP ponownie wzięły na celownik rodzime gwiazdy. Tym razem, oprócz Barbary Kurdej-Szatan, bohaterką materiału stała się Katarzyna Warnke, która sytuację na granicy polsko-białoruskiej nazwała "ludobójstwem". Podobnie jak niegdyś Kinga Rusin, panie zostały utytułowane "pseudoelitą".

"Wiadomości" TVP znów pomstują na celebrytów. Tym razem na... Katarzynę Warnke: "PSEUDOELITA ATAKUJE POLSKICH BOHATERÓW"
Katarzyna Warnke pod ostrzałem "Wiadomości" TVP ("Wiadomości", TVP, AKPA)

Od kilku dni tematem numer jeden w rodzimych mediach jest kryzys na granicy polsko-białoruskiej. Jak to zwykle bywa, w komentowanie sprawy zaangażowali się nie tylko politycy i publicyści, lecz także rodzimi celebryci. Niektórzy, tak jak w przypadku Barbary Kurdej-Szatan, wyrażali swoje zdanie w sposób wyjątkowo emocjonalny.

Niedawne słowa celebrytki wywołały w mediach lawinę krytyki. Jedni próbowali tłumaczyć jej wulgarny wpis, inni natomiast krytykowali sposób, w jaki wyraziła swoje zdanie. Wieści o kontrowersyjnym poście dotarły aż na Woronicza, a Jacek Kurski publicznie zapewnił, że Basia nie ma już czego szukać w jego stacji.

Zgodnie z oczekiwaniami, temat podłapały już "Wiadomości" TVP, w których wypowiedzi niezgodne z linią rządu PiS-u są natychmiast krytykowane. Tym razem wyprodukowano reportaż, który Danuta Holecka zapowiadała przy akompaniamencie paska "Pseudoelita atakuje polskich bohaterów". Dotyczył on oczywiście rodzimych celebrytów, głównie - tu bez zaskoczeń - Barbary Kurdej-Szatan.

Ohydne i bardzo krzywdzące określenia ze strony niektórych celebrytów kierowane są w stronę polskich żołnierzy i funkcjonariuszy strzegących naszej granicy. Wulgarnie obrażani są ci, którzy pilnują naszego bezpieczeństwa - mówiła z grobową miną.

Zobacz także: Kryzys na granicy polsko-białoruskiej. „To wojna na migrantów”

Co ciekawe, Basia nie była jego jedyną bohaterką, a kolejnym obiektem ulicznych sond i miażdżącej krytyki została Katarzyna Warnke. Wynikało to z jej wypowiedzi dla portalu Pomponik, któremu udzieliła komentarza na temat bieżących wydarzeń na granicy. Aktorka nie ukrywała, że sytuacja jest dramatyczna, a to, co się tam dzieje, określiła mianem "ludobójstwa".

Jako mama dwuletniego dziecka współodczuwam z kobietami, które są w tym lesie. Jest dla mnie szokujące, że Europa się na to godzi, że Polska się na to godzi. (...) Jak sobie siebie wyobrażę w tym lesie, to trudno mi nie płakać. (...) Nie mogę tego inaczej nazwać, jak ludobójstwem - mówiła.

Ta wypowiedź wystarczyła, aby utytułować ją "pseudoelitą", jednak ona i Kurdej-Szatan nie są pierwszymi celebrytkami, które otrzymały od TVP to miano. Wcześniej tak samo nazwano Kingę Rusin, którą nieudolnie parodiowano w reportażu piskliwym głosem. Dziennikarka zapowiadała już, że podejmie kroki prawne w tej sprawie, a pracowników Telewizji Polskiej nazwała "żałosnymi, kłamliwymi kreaturami".

Jesteście tym jeszcze zaskoczeni?

W Pudelek Podcast ujawniamy, ile Małgorzata Rozenek płaci nam za pochlebne komentarze!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(335)
Admina
3 lata temu
Co jak co, ale wiadomości tutaj serio mają rację bo nasi celebryci prezentują nisko poziom
Ugs
3 lata temu
Jakie one wszystkie mądre w teorii...
Gorzała
3 lata temu
Problem pojawia sie wtedy ,kiedy aktor-celebryta zaczyna sie uzewnetrzniac,gdyby jeszcze byly kompetencje,wyksztalcenie itd w tym przypadku na temat prawa granicznego, granicznych kryzysow miedzynarodowych,wedrowek ludow itp. Ktos kiedys dobrze napisal, robcie swoje i tyle! Niech kazdy robi swoje!
Miś aktualny
3 lata temu
Do wszystkich celebrytów, aktorów i innych znanych z różnych powodów, oderwanych od życia: jeżeli powiodło ci się bardziej niż innym, to zbuduj dłuższy stół, a nie wyższy płot i chronione osiedle. Wolność słowa nie zwalnia od kultury osobistej i szacunku do drugiego człowieka.
Xyz
3 lata temu
Celebryci sami dają argumenty do tego aby ich krytykowano za czystą głupotę.
Najnowsze komentarze (335)
Pracujący
3 lata temu
Poszukiwany celebryta. Wykształcony (no, nie musi wiedzieć jak obliczyć pole pod krzywą, ale chociaż matura...), nieszpanujący drogimi brykami, torebkami, hotelami itc., zwyczajnie grzeczny, potrafiący przewidzieć o jeden krok więcej, niż przyczyna i jej bezpośredni skutek. Propozycje?
Pracujący
3 lata temu
Nic tak nie wnerwia pracującego Polaka, jak szpanowanie kasą i pogarda tzw. celebrytów wypromowanych za jego pieniądze. Więc nie liczcie gwiazdeczki na współczucie. Albo będzie nas szanować, albo Wasze upadki będą bardzo bolesne.
Prawnik
3 lata temu
Ludobójstwo? Ta pani o czymś wie, co jest prawnie ścigane,więc powinna złożyć zawiadomienie do prokuratury wskazując konkretną osobę (sprawcę i ofiarę). W innym przypadku to tylko gołosłowie, teatralna maniera albo pomówienie. Co bardziej ohydne?
Anrzej
3 lata temu
Ci którzy mówią o sobie ze są celebrytami nie są nawt ludźmi to tylko zmechanizowania zdrajcy, skór są ta zdeterminowani pomocą dla migrantów na co jeszcze czekają niech zabiorą że sba cała opyzcje i osobiście idą na drugą stronę granicy a tam celebrytami na pewno zrobią karierę. Kto i dlaczego blokuję ekstradycję tych zdrajców na banicję a może ktoś za to zbiera krocie jak za testy, wyniki testów oraz za zgony z tytułu pandemia.
Patriotka
3 lata temu
Przez te wystrojone, mało inteligentne Panie ludzie w Polsce i na świecie dostają sygnał "Co Ci Polacy wyrabiają,znęcają się,zabijają"(skoro użyła celebrytka Warnke słowa ludobójstwo).Czy one pracują w obcych wywiadach????
zaz
3 lata temu
Niestety tym aktoreczkom został tYlko do zatrudnienia TVN. Bojkot.
Zdegustowana
3 lata temu
Pseudotelewizja, pseudowiadomosci...
Bolo
3 lata temu
Wiadomości mają rację. Łatwo pleść co ślina na język przyniesie, chodzić na ścianki, pozować na wrażliwą. Matki, żony i dzieci tych na granicy bardziej potrzebują wsparcia niż nachodźcy. Opamiętajcie się!!!
Uuu
3 lata temu
To są patocelebryci działają na szkodę Polski
olaf
3 lata temu
Może za chwile ktoś zaatakuje, grubą, zakłamaną, pachnącą wazeliną, p. Holecką ??? Bardzo by jej się przydało spotkanie z rzeczywistością !!! Bo jak narazie reżimówka zafałszowuje rzeczywistość !! Ale karma wróci do i do reżimówki !!!
Nelcia
3 lata temu
No tak, przecież elitą jest Pan Jakimowicz, on nadaje standardy🙉
Bbb
3 lata temu
A kto to wogule jest ta jedna i druga bo nie wiem???
Ica
3 lata temu
Bardzo rodzime te gwiazdy... bardziej wolały by słuchać Niemców niż bronić Polskich granic. Wolałyby narzucać na wszystkich nakazy szczepień niż dać rodakom wolny wybór... bardzo to rodzime.
nora
3 lata temu
A od kiedy to Wiadomości zajmują się celebrytami a nie pokazują istotnych wiadomości z kraju i ze Świata? Od celebrytow są brukowce
...
Następna strona