Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Wiekopomna chwila w życiu córki Madonny - Lourdes Leon ZAŁOŻYŁA INSTAGRAM!

70
Podziel się

Córce Madonny, 24-letniej Lourdes Leon, przez zaskakująco długi czas udawało się funkcjonować bez popularnej aplikacji. Jak można się domyślać, na świeżo założonym profilu Loli już pojawiło się odważne zdjęcie.

Wiekopomna chwila w życiu córki Madonny - Lourdes Leon ZAŁOŻYŁA INSTAGRAM!
Lourdes Leon założyła Instagram (East News)
bDIfBWBN

Lourdes Leon, jak to w przypadku dzieci wielkich gwiazd bywa, już od pierwszych dni życia cieszyła się zainteresowaniem ze strony mediów. Dodatkowo, pierworodna Madonny jest nieodrodną córką swojej matki, a co za tym idzie, w jej żyłach płynie słabość do wzbudzania kontrowersji.

24-latka, w odróżnieniu od większości pociech znanych twarzy, przez lata nie próbowała podążać śladami mamy. Lourdes znalazła sobie nawet "normalną" pracę w sklepie z odzieżą.

bDIfBWBP

Ostatnio jednak coś w podejściu córki królowej muzyki pop zaczęło się zmieniać. Leon najwyraźniej na poważnie zdecydowała się wziąć za robienie kariery w show biznesie. We wrześniu minionego roku wzięła udziału w kolejnej już kampanii domu mody założonego przez Stellę McCartney i wszystko wskazuje na to, że ma w planie dalszą współpracę z koleżanką mamy.

Lourdes nie tylko została twarzą najnowszej kampanii projektantki, ale i zdecydowała się... założyć profil na Instagramie. Choć może trudno w to uwierzyć, dotychczas 24-latce udawało się funkcjonować bez konta w popularnym serwisie. Przynajmniej oficjalnie - mogła korzystać z Instagrama jako zupełnie ktoś inny.

bDIfBWBV

Jak można się domyślać, jeden z dwóch wpisów, które ukazały się na profilu, przedstawia wideo promujące nową kolekcję McCartney. Druga publikacja to także naszprycowana oznaczeniami, jak przystało na prawdziwą instagramerkę, odważna fotka w samej bieliźnie. Widzimy na niej, jak wystylizowana 24-latka uwodzicielsko spogląda w obiektyw.

Myślicie, że mimo sporych zaległości szybko wdroży się w tajniki Instagrama?

bDIfBWBW
bDIfBWBX
bDIfBWCq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(70)
Jajo
miesiąc temu
Dobre szty.
Juzek
miesiąc temu
Założyła Instagram? Teraz wystarczy wrzucać dowolne zdjęcia, stworzyć głupie historyjki a grupa równie głupich fanów wygeneruje miliony dolarów zysku. Bez żadnego powodu stała się bogatą celebrytką.
Lobo
miesiąc temu
La is la PUTAAAAANA
bDIfBWCr
Edu
miesiąc temu
Ciekawe, czy skończyła jakieś studia.
Dosia
miesiąc temu
Instagram vs rzeczywistość 🤔
Asia
miesiąc temu
Wielkie mi mecyje... Wiekopomna chwila, bo założyła Instagrama. Ja też go nie mam i normalnie funkcjonuję w społeczeństwie. Mam 40-tkę na karku i tylko konto na fejsie, od kilku lat, z którego i tak sporadycznie korzystam.
Karola
miesiąc temu
Takie bogate a w dziurawych rajstopach chodzą....
ewa
miesiąc temu
Corka Madonny jest podobna do Mai Hyży
dora
miesiąc temu
piekna
👤👤👤
miesiąc temu
A ja nie mam nawet FB 🤣 nie istnieję😜 wolę wejść na pudelka i poczytać komentarze 🤭
Anna
miesiąc temu
Myslalam, że to Mają Hyzy z Madonna :D
Ton
miesiąc temu
Jaka matka , taka córka . Nic dodać nic ująć 🥴
Mar
miesiąc temu
Żeby ludzie z taką chęcią publikowali swoje osiągnięcia intelektualne jak prezentują ciało.
bDIfBWCj
Ona
miesiąc temu
Na pewno miała konto prywatne na insta, nie wierzę że wcale nie miała
...
Następna strona
bDIfBWCL