Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Wiemy, kto ZASTĄPIŁ Marzenę Rogalską w "Pytaniu na śniadanie"!

367
Podziel się

We wtorek Marzena Rogalska niespodziewanie poinformowała o zakończeniu trwającej 12 lat współpracy z Telewizją Polską. W środowym wydaniu śniadaniówki Tomasz Kammel przedstawił nową koleżankę, u której boku odtąd będziemy go oglądać w programie.

Wiemy, kto ZASTĄPIŁ Marzenę Rogalską w "Pytaniu na śniadanie"!
Tomasz Kammel przedstawił nową współprowadzącą "Pytanie na śniadanie" (AKPA)
bDJdHNOZ

We wtorek nieoczekiwanie okazało się, że do grona byłych dziennikarzy związanych z TVP dołączyła Marzena Rogalska. 50-latka o zakończeniu trwającej ponad dekadę przygody poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej [...] - napisała prezenterka.

bDJdHNPb

Z dnia na dzień Pytanie na śniadanie zostało więc bez lubianej przez widzów gospodyni, a Tomasza Kammela pozbawiono partnerki, z którą od wielu lat mogliśmy oglądać go na ekranie.

Zobacz także: 22-letnia Izabella Krzan poprowadzi sylwestrową imprezę

Jak się okazuje, Telewizji Polskiej błyskawicznie udało się zorganizować zastępstwo. W efekcie już w środę u boku Tomka pojawiła się nowa prowadząca.

bDJdHNPh

Jak państwo pewnie wiedzą, musimy się dzisiaj obejść bez Marzeny Rogalskiej. Ale mamy super program i super tematy, które państwa porwą - zaczął optymistycznie przed przedstawieniem następczyni Rogalskiej Kammel, następnie przechodząc do sedna:

Nie poprowadzę go dzisiaj sam, lecz z moją współprowadzącą, którą państwu serdecznie przedstawiam... Izabella Krzan! - mogliśmy usłyszeć na początku środowego wydania śniadaniówki.

Miss Polonia 2016 ma już pewne doświadczenie w programach telewizyjnych. 26-latka prowadziła cykl reportaży Lajk! emitowanych w porannej audycji Pytanie na śniadanie. Współprowadziła także imprezy sylwestrowe organizowane przez Telewizję Polską, a jesienią 2019 roku wraz z Maciejem Kurzajewskim miała okazję poprowadzić wznowione Czar par.

Sprawdzi się w nowej roli?

bDJdHNPi

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bDJdHNPj
bDJdHNPC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(367)
Kasia
6 dni temu
Pani Krzan jest bardzo miła, sympatyczna i świetnie wygląda na ekranie. Jako nowa prowadząca sprawdzi się w 100%, tylko trzeba dać jej szanse.
wandas
2 tyg. temu
tragiczna osoba niech dalej pracuje tam gdzie do tej pory tutaj sie nie nadaj
kijka8
2 tyg. temu
Pani Krzan jest bardzo miła, sympatyczna i świetnie wygląda na ekranie. Jako nowa prowadząca sprawdzi się w 100%, tylko trzeba dać jej szanse.
bDJdHNPD
Anka
2 tyg. temu
P. Marzena jest profesjonalistka. Byla popularna i wiedziała o tym. Jednak zawsze czułam, że udaje wrażliwą i empatyczna , gra i nie jest szczera. Od TVP miała już dawno odejść do "swoich" - czekała na moment, żeby zrobić to "z hukiem" i coś "ugrać " . A forma -- rażąco zabrakło klasy , ale cóż ...
gość
2 tyg. temu
Strzeliła sobie w piętę-w państwowej tel.była kimś a teraz....
Kamila!
2 tyg. temu
Wielka szkoda, moja ulubiona prowadząca. Świetna kobieta! Życzę powodzenia! Myślę że każdy program z Pani udziałem bedzie wyjątkowy.
Alek
2 tyg. temu
Napewno just nie przełączę na TVP telewizji .Nie chce oglądać nie doświadczonych pseudo celebrytów .Bez Pani Marzeny to nie to samo:(
Janek
2 tyg. temu
Celebryci z tvn poklepią panią M i szybko zapomną a bidula zostanie sama i będzie płakać w poduszkę. A tak na marginesie to o co wam chodzi nie chcecie płacić podatków na cele społeczne ?.... wstyd. Brawo Agustin E. Jesteś prawdziwym patriotą życzę powodzenia i odporności na hejt dla wszystkich pracowników tvp.
Nina
2 tyg. temu
Dobrze że odeszła bo było jej za dużo. Tomek wreszcie odżyje odkleiła się od niego. Sorry ale nie lubiłam programów z panią M.R. Cieszę się z takiego obrotu spawy.
Wielbiciel
2 tyg. temu
Przy p. Izie zjem na śniadanie dwa razy więcej. Piękna kobieta.
Hanna
2 tyg. temu
Już tak jest - - 50 latka jest już poprostu za stara na telewizyjna celebrytke Jeszcze Olejnik jakoś dobrze się przyspawala ale i ona wyskoczy z siodla Już tak poprostu jest - - a Iza da radę - -
Labedzica
2 tyg. temu
Nie chcemy oglądać pnś z Panią Izabelą. Zero profesjonalizmu. Dzisiaj pokazała swoją wiedzę. BRETONIA zamiast BRETANIA. Tego się nie da oglądać. Najlepsza dziennikarka odeszła. Trudno ja będzie zastąpić. P.Krzan niech prowadzi Koło Fortuny. Tyle w tym temacie.
Jjj
2 tyg. temu
Tvp to dno
bDJdHNPv
True
2 tyg. temu
Niestety, ale pani Krzan nie ma żadnych zadatków na osobowość telewizyjną
...
Następna strona
bDJdHNPX