Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Winona Ryder i Vanessa Paradis BRONIĄ Johnny'ego Deppa w oficjalnych oświadczeniach: "NIGDY NIE BYŁ BRUTALNY"

83
Podziel się:

"Przez te wszystkie lata znałam Johnny'ego jako dobrego, troskliwego, szczodrego i niestosującego przemocy człowieka i ojca" - wyznała Vanessa Paradis. Johnny powinien być wdzięczny byłym partnerkom?

Winona Ryder i Vanessa Paradis BRONIĄ Johnny'ego Deppa w oficjalnych oświadczeniach: "NIGDY NIE BYŁ BRUTALNY"
Winona Ryder i Vanessa Paradis wspierają Johnny'ego Deppa (ONS)

Związek Johnny'ego Deppa i Amber Heard zakończył się przeszło pięć lat temu w atmosferze skandalu oraz wzajemnych oskarżeń. To właśnie wtedy Amber zarzuciła gwiazdorowi, że znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Od tamtej pory byli kochankowie widują się głównie na kolejnych sądowych rozprawach.

Od kilku dni Johnny Depp i Amber Heard pojawiają się na kolejnych posiedzeniach sądu w Londynie. Aktor pozwał bowiem brytyjski tabloid The Sun, otwarcie nazywającego go mianem "okrutnego potwora, znęcającego się nad byłą żoną".

Od momentu rozpoczęcia procesu na jaw wyszło wiele rewelacji rzucających całkiem nowy cień na kulisy relacji Deppa i Heard. Aktor zdążył już oskarżyć małżonkę o wypróżnienie się na ich wspólne łóżko oraz romans z Jamesem Franco. Johnny podczas ich wspólnego lotu to Los Angeles miał za to "wyć jak zwierzę" i wygłosić w kierunku byłej ukochanej nienawistną tyradę.

Jakiś czas temu wyszło na jaw, że w procesie Deppa miała zeznawać jego córka Lily-Rose, jednak pełnomocnicy gwiazdora powstrzymali ją przed wsparciem ojca. Swoimi zeznaniami na sali sądowej miały jednak podzielić się byłe partnerki aktora: Winona Ryder oraz Vanessa Paradis. Panie jednak nie pojawią się w sądzie, gdyż obrońcy Deppa ostatecznie uznali ich obecność za zbędną.

Panie postanowiły jednak wystosować specjalne oświadczenia, które zostały odczytane na sali rozpraw.

(...) Lata temu znałam Johnny'ego bardzo dobrze. Byliśmy parą przez 4 lata i traktowałam go jak najlepszego przyjaciela, tak bliskiego jak rodzina. Uważam nasz związek za jeden z najważniejszych w moim życiu - napisała w swoim oświadczeniu Winona Ryder.

(...) Słysząc oskarżenia przeciw niemu, byłam absolutnie zszokowana, zdezorientowana i zasmucona. Wizja niezwykle brutalnej osoby jest najdalsza od Johnny'ego, którego znałam i kochałam (...) Nigdy nie był wobec mnie brutalny. Nigdy nie stosował wobec mnie przemocy (...) Szczerze, znam go jedynie jako dobrego człowieka - niezwykle kochającego, troskliwego i opiekuńczego wobec ludzi, których kocha. Czułam się z nim bardzo, bardzo bezpiecznie - wyznała aktorka.

Po stronie Deppa opowiedziała się także jego wieloletnia partnerka, Vanessa Paradis.

(...) Znam Johnny'ego ponad 25 lat. Przez 14 byliśmy partnerami i wychowaliśmy razem dwójkę dzieci. Przez te wszystkie lata znałam Johnny'ego jako dobrego, troskliwego, szczodrego i niestosującego przemocy człowieka i ojca. Na planach filmowych aktorzy, reżyserzy i cała obsada uwielbiali go, ponieważ był skromny i do każdego odnosił się z szacunkiem (...) - rozpoczęła swoje oświadczenie Paradis.

Jestem świadoma oskarżeń, które Amber wystosowała przeciwko Johnny'emu ponad cztery lata temu. W niczym nie przypominają one Johnny'ego, którego znam i z mojego własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że nigdy nie był wobec mnie brutalny ani nie stosował przemocy. Widziałam te oburzające oświadczenia, które były naprawdę bolesne i szkodliwe dla jego kariery, gdyż niestety niektórzy wierzyli w te kłamstwa. To bardzo smutne, ponieważ on swoją dobrocią i szczodrością pomógł tak wielu ludziom w ich życiu osobistym i zawodowym - stwierdziła Vanessa.

Wierzycie zapewnieniom Winony Ryder i Vanessy Paradis?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(83)
Aga
4 lata temu
Bo z nimi żył normalnie a z nią stworzył sobie melinę. Litry alkoholu, narkotyki, zazdrość, emocje, namiętność, temperamenty. Myślę że tam się grubo działo i oboje są siebie warci i skompromitowani
Ola
4 lata temu
i po co mu to było...
Olka
4 lata temu
Może napiszcie, że była asystentka Amberk (tóra wyznała wcześniej, że Amber przez kilka lat znęcała się nad nią werbalnie i psychicznie) ostatnio odkryła czytając dokumenty sądowe, że Amber UKRADŁA jej historię gwałtu sprzed 26 i przerobiła na swoją.. i teraz chce ją wykorzystać przeciw Deppowi w zeznaniach "za zamkniętymi drzwiami".. To jest informacja godna uwagi, a nie pisanie setny raz o tym co już wiadomo..
Paulina
4 lata temu
Mój ojciec przez 25 lat małżeństwa nigdy nawet głosu nie podniósł na mamę czy na mnie, o rękoczynach nawet nie wspominając. Jak odszedł do młodszej to po pół roku pobił dziewczynę do nieprzytomności, bo „go irytowała i nie spełniała jego oczekiwań”. Odmówiłam składania zeznań - nie będę bronić boksera, choć to mój ojciec.
Gość
4 lata temu
Prawda jest taka, że Amber od dłuższego czasu leczy się psychotropami, ma problem z agresją i dowodem na to jest jej poprzedni związek oraz dowody, że była agresywna wobec młodszej siostry. Są nagrania i wiadomości w których rodzice Amber przepraszają Deppa za jej oskarżenia o przemoc i tłumaczą mu, że kazali jej tak mówic jej prawnicy. Laska jest wyrachowana i nie ma wątpliwości, że ściemnia. Sama mówiła do Deppa, że nikt mu nie uwierzy, że ona go biła, sorry ale ofiara tak nie mowi. Nie ma co jej wierzyć tylko dlatego, że jest kobietą.
Najnowsze komentarze (83)
Anna
4 lata temu
Jestem kobietą, co więcej sama byłam ofiarą takich agresywnych zachowań, zawszę będę po stronie pokrzywdzonych a jednak jej nie wierzę.
Obiektywnie
4 lata temu
Szczerze to czemu piszecie że oj nie wiadomo, nie wiadomo...po co je pytają itp. Gdy ktoś jest oskarżony (być może bezpodstawnie) to chyba jedna z sensowniejszych rzeczy jakie można zrobić, bo tak jest słowo przeciwko słowu, a byłe (wieloletnie) partnerki mogą potwierdzić czy przejawiał jakieś agresywne skłonności.
obiektywnie
4 lata temu
Szczerze to czemu piszecie że oj nie wiadomo, nie wiadomo...po co je pytają itp. Gdy ktoś jest oskarżony (być może bezpodstawnie) to chyba jedna z sensowniejszych rzeczy jakie można zrobić, bo tak jest słowo przeciwko słowu, a byłe (wieloletnie) partnerki mogą potwierdzić czy przejawiał jakieś agresywne skłonności.
Tttss
4 lata temu
Bo ich nie bil. Proste. A nad ta sie znecal. Kobiety uwazajcie z kims sie wiazecie, kazdy facet to przegryw ktory w koncu zamachnie sie na kobiete bo jest emocjonalnie niedojzaly
Tico
4 lata temu
Możliwe, że związek z Amber był na tyle toksyczny, że wyzwolił w nim to, co najgorsze, a czego nie doświadczyły poprzednie partnerki. Sądzę, że oboje dali do pieca w tym związku, a jak było naprawdę? Ciężko będzie dowieść.
Hfh
4 lata temu
Oni tak serio mówią na rozprawie? Zamiast znałam Jana, to znałam Jasia? Coś mi tu nie pasuje.
NNNT
4 lata temu
Od wielkiej milosci do nienawisci. Przykre to Johny.
Ania
4 lata temu
ciekawe co na jego temat sądzi Angelina Jolie z którą kręcił Turystę i która to ponoć serdecznie go nie znosila. za co?
Kikiluo
4 lata temu
Winona jest piękna, utalentowana, skromna jak na aktorkę z tak pokaźnym dorobkiem, jak widać także lojalna, uczciwa i uczynna. Ale chyba jest karierowiczką bo polowała wyłącznie na wpływowych mężczyzn z Hollywood.
bingo
4 lata temu
do świętych to on nie należał nigdy. Ale od partnerki też zależy do jakiego stopnia mężczyzna pójdzie w tango z używkami, możliwe że rozrywkowe życie z Amber spowodowało ,że stracił samokontrolę. z drugiej strony często ofiary przemocy domowej nie chcą przyznać się do bicia traktując to jako osobistą porażkę, a Vanessa ma jeszcze dylemat czy poprzeć w zeznaniach niewiernego męża czy jego kochankę która stoi za rozpadem rodziny.
Gość
4 lata temu
Uwielbiam takie stanowiska. To że facet nie był brutalny wobec byłych lub nie był agresywny w obecności znajomych O NICZYM NIE ŚWIADCZY! Takie myślenie tylko pogarsza sytuację ofiar przemocy!!
gosc
4 lata temu
Olalalala, takis madry jak 90 % tu piszacych
Iks
4 lata temu
Chyba chce na chłopie zarobić. Jak mu udowodnią będzie musiał jej wypłacić odszkodowanie, więc to pewnie zamierzona akcja i misternie przygotowana intryga aby go pogrążyć. Szkoda mi Sparrowa.
Dodo
4 lata temu
Vanessa to klasa. Zostawił ją dla niej, a na go przed nią broni.
...
Następna strona