Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Johnny Depp oznajmia w sądzie: "Postanowiłem odejść od Amber Heard, gdy WYPRÓŻNIŁA SIĘ NA ŁÓŻKO"

129
Podziel się

Podczas najnowszego przesłuchania w londyńskim sądzie aktor zaprzeczył, jakoby kiedykolwiek miał podnieść rękę na swoją byłą małżonkę. Przyznał jednak, że narkotyki pomagały mu radzić sobie z bólem związanym z traumatycznym dzieciństwem. Nadążacie jeszcze?

Johnny Depp oznajmia w sądzie: "Postanowiłem odejść od Amber Heard, gdy WYPRÓŻNIŁA SIĘ NA ŁÓŻKO"
(fot. ONS)
bDhpACUR

Johnny Depp i Amber Heard ciągają się nieustannie po sądach, od kiedy ich niespełna dwuletnie małżeństwo rozpadło się w oparach skandalu. Wygląda jednak na to, że wizyty na sali rozpraw spodobały się byłym małżonkom, nic nie zapowiada bowiem, aby wytoczone przez ich obu procesy po oby stronach Atlantyku chyliły się ku końcowi.

We wtorek Depp i Heard mieli okazję ponownie się spotkać się w Londynie, gdzie właśnie ruszał proces aktora przeciw brytyjskiej redakcji The Sun, która opisywała go w swoich artykułach jako "potwora znęcającego się nad byłą żoną".

bDhpACUT

Johnny Depp jest najwyraźniej zdeterminowany, aby oczyścić swoje dobre imię, przy okazji pogrążając ostatecznie eksmałżonkę. Według relacji portalu Daily Mail, opisywał Amber jako osobę wyrachowaną i oziębłą. Sam przyznał się do problemów z alkoholem, jednak zaprzeczył oskarżeniom o stosowanie wobec Heard przemocy. Zdecydowanie najciekawsze zeznanie tyczyło się jednak momentu, w którym podjął decyzję o rozwodzie.

Depp wyznał przed wysokim sądem, że postanowił się rozwieść, gdy Amber Heard zostawiła na jego łóżku kał. Stwierdził, że ona (albo jedna z jej przyjaciółek) była odpowiedzialna za tę niespodziankę. Aktorka miała określić incydent jako "niegroźny żart". Popchnął on jednak Deppa do decyzji o rozwodzie.

Postanowiłem od niej odejść, gdy wypróżniła się na łóżko - cytuje za aktorem Daily Mail.

bDhpACUZ

Depp wielokrotnie podkreślał też, że nie byłby wręcz w stanie podnieść ręki na kobietę.

To jest bardzo istotna część mojego kodeksu honorowego, nigdy nie uderzyłbym kobiety niezależnie od warunków i chwili. To jest dla mnie nie do pojęcia. Nigdy by się to nie wydarzyło - mówił na sali rozpraw gwiazdor Piratów z Karaibów.

Dodatkowo Johnny Depp zeznał, że jego zdaniem Amber od samego początku ich znajomości planowała jedynie wykorzystać go dla zysku. Aktor twierdzi, że Heard omamiała go, zachwycając się jego dokonaniami na wielkim ekranie, a dopiero później przyznała przed nim, że nie oglądała żadnych jego filmów.

Dopiero po długim czasie zrozumiałem, że ona miała swój plan. Chciała wyjść za mnie, żeby popchnąć swoją karierę do przodu i zyskać na tym finansowo. Wiedziała, jak to sobie zapewnić - cytuje tabloid. - Ona wszystko kalkuluje, zdiagnozowano u niej osobowość borderline. Jest socjopatką. Narcyzem. Jest emocjonalnie nieszczera.

bDhpACVa

Aktor kontynuował swoje zeznania, opisując liczne sytuacje, podczas których Heard miała rzucać w niego butelkami oraz okładać go pięściami. Sam przyznał się też do wieloletniej walki z używkami. Zdradził, że zaczął w bardzo młodym wieku, kiedy zażywał tabletki na "kojenie nerwów" swojej matki.

Reprezentująca The Sun mecenas Sasha Wass przypomniała, że Depp w przeszłości przyznał się również do odurzania się kokainą, marihuaną, LSD i lekami na receptę. Co więcej, miał określić w jednym wywiadzie, że miesięcznie wydaje na wino "o wiele więcej niż 24 tysiące funtów (tj. grubo ponad 100 tysięcy złotych)".

Czy na kolejnej rozprawie Amber Heard wytoczy równie ciężkie działa co jej były mąż?

bDhpACVb
bDhpACVc
bDhpACVu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(129)
Hihi
4 miesiące temu
Wmanipulowala go. Ale ludzie z borderline tacy SA. Mial fajna Vanesse to ja wymienil ma diabla 🥴
Jxjdjsj
4 miesiące temu
Było trwać u boku Vanessy. Mógłby się z nią godnie zestarzeć
Laya
4 miesiące temu
Piękna i niebezpieczna tak samo jak Angelina Jolie.
bDhpACVv
gość
4 miesiące temu
Depp i "nasz" Marcinkiewicz, to doskonały przykład podstarzałego lovelasa, który porzuca i niszczy własną rodzinę dla wyrachowanej, młodej du*ci. Kara, jaka ich za to spotkała jest współmierna do podłości jakiej się dopuścili.
Osa
4 miesiące temu
Wyszedł na tym małżeństwie gorzej niż nasz premier Kazik haha
Najnowsze komentarze (129)
Dda
4 miesiące temu
Moj stary non stop robi pod siebie i nawet tego nie sprzata. Nie ma co za bardzo co z tym zrobić. jest alkoholikiem itd. tak tylko mowie wiem ze to obrzydliwe i nikogo nie obchodzi ale moze to alkohol
fanka J.D
4 miesiące temu
był taki z nią szczęśliwy tak jak widać na zdjęciach dlaczego ona mu to zrobił.Jak ja bym miała takiego męża trzymałabym bo tak mocno przy sobie jak Vanessa i mówiłabym mu że wyjdziemy razem z jego uzależnień i wszystko będzie dobrze.
Paulia
4 miesiące temu
Kto pisze te artykuły? Byk na byku. Sprawdzajcie to, co piszecie, bo aż razi.
Adi
4 miesiące temu
Spoko gość ma od dawna swój styl
ble
4 miesiące temu
Doceniam jego dorobek aktorski,ma ogromny talent. Czytając o prywatnym życiu mam momenty że zaczyna mnie mdlić. Taki cyrk pod koniec kariery zrobili z tego małżeństwa aż wstyd czytać. Narobiła do łóżka itd.itp.
jolka
4 miesiące temu
gdyby choć raz w tygodniu brali siatę i robili zakupy w biedronce - świat wyglądałby dla nich inaczej
JOLKA
4 miesiące temu
VANESSA STO RAZY FAJNIEJSZA I MĄDRZEJSZA!!!!ALE TO CHŁOP!!!!!!MUSI ZDOBYWAĆ!!!!!
Dina
4 miesiące temu
Szkoda tylko, że z Vanessą się tyle lat nie żenił, a z Amber prawie natychmiast
bDhpACVn
Nsos
4 miesiące temu
Dlaczego on pije tyle wina i nie tyje, a ja wypije butelkę raz na jakiś czas i wszystko idzie w brzuch? :/
asdaa
4 miesiące temu
Wszystkie dowody wskazują, że to ON był winny. Ale w komentarzach nadal to Amber jest tą złą, widać jak łatwo dajecie się manipulować i jak głęboko w Waszych umysłach siedzi przekonanie, że to zawsze KOBIETA jest winna. Tak jak w przypadku Brada i Angeliny "to przecież Angelina go uwiodła". Johnny Deep od dawna ma słabą opinię w środowisku, to dobry aktor, ale parter żaden. Jak był z Vanessą to nawet się z nią nie ożenił...
Annick
4 miesiące temu
Jak widać nie wszystko złoto co się swieci... straszne
San
4 miesiące temu
nieźle się odbrali
Loki
4 miesiące temu
No i okazało się że śliczna Amber Heard to Amber Shit i bynajmniej nie pachnie perfumami.
Gosc
4 miesiące temu
Wszyscy wiedzieli że tak to się skończy
...
Następna strona
bDhpACVP