Dymek
|
aktualizacja

Wokół brwi Justyny Pochanke znów zamieszanie. Głos zabrała Magdalena Ogórek: "Jak można malować je markerem?"

612 reakcji
0
0
612
Podziel się

Przebiła posła Tarczyńskiego?

Wokół brwi Justyny Pochanke znów zamieszanie. Głos zabrała Magdalena Ogórek: "Jak można malować je markerem?"
(eastnews/ons, eastnews/ons)

Chyba nikt nie spodziewał się, że brwi Justyny Pochanke mogą wywoływać takie emocje. Przypomnijmy, że kilka dni temu poseł Dominik Tarczyński postanowił podzielić się z internautami swoją niecodzienną refleksją na temat wyglądu dziennikarki, zaznaczając jednak przy tym, że "nie komentuje jej fizyczności"...

Poseł PiS w swoim twitterowym wpisie porównał wówczas Justynę Pochanke do... "bufetowej z lat 80-tych". Żenujący komentarz odbił się szerokim echem i choć można byłoby stwierdzić, że poziom żenady został już przekroczony, to jednak teraz swoje trzy grosze wtrąciła jeszcze Magdalena Ogórek.

Ubiegająca się niegdyś o fotel prezydenta doktor nauk humanistycznych z Rybnika odpowiedziała na twitterowy wpis Tarczyńskiego, dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat brwi dzienniarki, rzecz jasna.

"Nigdy nie pojmę, jak można namalować sobie brwi markerem" - skomentowała krótko.

Jak można było się spodziewać, internauci nie przeszli wobec jej słów obojętnie.

"Strasznie to słabe".

"Żenujący wpis".

"Pani pochwala takie chamskie komentarze wobec kobiet?" - grzmią internauci.

Z pewnością obie panie różnią poglądy polityczne i może nie tylko one. W momencie jednak, gdy tak wiele mówi się w opinii publicznej o wsparciu kobiet, o prawach kobiet, szacunki i tolerancji, komentarz, na który nie wiadomo z jakiego powodu pokusiła się Ogórek, nigdy nie powinien paść.

Spodziewaliście się, że brwi Pochanke staną się przedmiotem narodowej debaty?

612
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(612)
DZIDKA
miesiąc temu
Kobieta nie stanęła w obronie kobiety tylko dolaczyla do obleśnego zapasionego knura. Wstydu kobieto nie masz za grosz. Obrzydliwe.
dizi
miesiąc temu
Pani OGÓREK jest ostatnią osoba która powinna kogoś krytykować...
Olka
miesiąc temu
Akurat Ogórek w kwestii brwi nie powinna się wypowiadać.. Wyskubała je pewnie za młodu i odrosły owsiki.
Ewi
miesiąc temu
A ja nie pojmę, jak kandydatka na prezydenta może ubierać koszulki nocne zamiast sukienek, skakać z partii do partii i byc gold-digger. Tak że ten, droga paniusiu, więcej pokory.
Sola
miesiąc temu
Ja natomiast nigdy nie pojmę, dlaczego ludzie wypowiadają się nie pytani na temat czyjegoś wyglądu. Nie pojmę tego, że mężczyzna wypowiada się na temat kobiecych brwi niczym specjalista od make-upu, a jeszcze bardziej nie zrozumiem, dlaczego kobieta kobiecie robi takie świństwo. Jeżeli "P"ani Ogórek i ten Pan myślcie że kogoś interesuje wasze zdanie to się mylicie. Myślę, że sama posiadaczka tych brwi ma głęboko w poważaniu waszą opinię
Najnowsze komentarze (612)
gosc
miesiąc temu
no teraz jest moda na takie ohydne mocne brwi,permanentne, oszpecaja sie kobiety
Ula
miesiąc temu
Oj nieładnie, nieładnie.Czy z Pani nazwiska ktoś się wyśmiewa?????
Edek
miesiąc temu
Pani Pochanke ma męża milionera i jest w zarządzie TVN . tyle w temacie
Idę
miesiąc temu
Jeszcze sie nie nauczyliście z Ogórek to postać dna z dna ? Nie znam żadnej postaci barciej pazernej i prymitywnej od niej . I szczerze nie wiem czym sie zachwycać dla mnie urody nie ma. Taka to chuda z twarzy kobyla .
Miłosnik
miesiąc temu
O co się kłucicie obie panie są ładne warte grzechu
Ktos
miesiąc temu
Niech Pani ogórek patrzy na siebie tak samo Pan Tarczyński ich wygląd też ma wiele do życzenia. Moja sprawa jakie mam brwi i czym je maluje. Moje ciało moja sprawa, a jak się komuś nie podoba niech na mnie nie patrzy.
Profeska
miesiąc temu
Bardzo cenię Panią Pochanke. W tvn24 od samego początku. Pamiętam jak były zamachy 11 września a tvn24 miała zaledwie miesiąc Pochanke nie schodziła z wizji przez 24 godziny.
A pani??!!
miesiąc temu
Sorry, ale pani wygląda bardzo niepoważnie jak na polityka, stroje jak niunia, sukienki dzidzia piernik, makijaż jak lalunia i usta nadmuchane oraz fryzura w stylu z plejboja, nigdy przenigdy nie zdobędzie pani szacunku i zaufania ludzi w takim wydaniu, zetnij te tlenione pióra kobieto, nie wydymaj tych obstrzyknietych ust w trakcie rozmów w polityce.
Kuba
miesiąc temu
Pani doktor Ogórek To kwintesencją kobiecego piękna i intelektu.Niektórych zwłaszcza niektóre to boli.
Barbara
miesiąc temu
Sądząc po większości wpisów , tylko ci z totalnej i ich poplecznicy zwani przez niektórych pożytecznym idiotami mogą wyrażać/obrażać opinię na każdy temat byle dotyczył prawicy w szerokim tego słowa znaczeniu.
Aga
miesiąc temu
Komentarz tej pani jest na "poziomie"
baba jaga
miesiąc temu
Madzia ma brwi,jak nasze sąsiadki zza wschodniej granicy,kiedy 30 lat temu przyjeżdżały na polskie bazary i okupowały wylotówki większych miast.Usta to rzecz druga,nie będę nic pisać,bo jakie są,każdy widzi.
Lola
miesiąc temu
Pamiętam jak Pani Ogórek paradowała w sukience ala koszula mocna z satyny. Szok .wstyd ze krytykuje a nic nie widzi u siebie i swoich wyrwanych brwi z lat 80
Batnapajaca
miesiąc temu
Uwielbiam skowyt lewaków o poranku w południe i wieczorem
...
Następna strona