Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|
aktualizacja

Wokół brwi Justyny Pochanke znów zamieszanie. Głos zabrała Magdalena Ogórek: "Jak można malować je markerem?"

574
Podziel się

Przebiła posła Tarczyńskiego?

Wokół brwi Justyny Pochanke znów zamieszanie. Głos zabrała Magdalena Ogórek: "Jak można malować je markerem?"
(eastnews/ons, eastnews/ons)
bCNJamYB

Chyba nikt nie spodziewał się, że brwi Justyny Pochanke mogą wywoływać takie emocje. Przypomnijmy, że kilka dni temu poseł Dominik Tarczyński postanowił podzielić się z internautami swoją niecodzienną refleksją na temat wyglądu dziennikarki, zaznaczając jednak przy tym, że "nie komentuje jej fizyczności"...

Poseł PiS w swoim twitterowym wpisie porównał wówczas Justynę Pochanke do... "bufetowej z lat 80-tych". Żenujący komentarz odbił się szerokim echem i choć można byłoby stwierdzić, że poziom żenady został już przekroczony, to jednak teraz swoje trzy grosze wtrąciła jeszcze Magdalena Ogórek.

bCNJamYD

Ubiegająca się niegdyś o fotel prezydenta doktor nauk humanistycznych z Rybnika odpowiedziała na twitterowy wpis Tarczyńskiego, dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat brwi dzienniarki, rzecz jasna.

"Nigdy nie pojmę, jak można namalować sobie brwi markerem" - skomentowała krótko.

Jak można było się spodziewać, internauci nie przeszli wobec jej słów obojętnie.

bCNJamYJ

"Strasznie to słabe".

"Żenujący wpis".

"Pani pochwala takie chamskie komentarze wobec kobiet?" - grzmią internauci.

bCNJamYK

Z pewnością obie panie różnią poglądy polityczne i może nie tylko one. W momencie jednak, gdy tak wiele mówi się w opinii publicznej o wsparciu kobiet, o prawach kobiet, szacunki i tolerancji, komentarz, na który nie wiadomo z jakiego powodu pokusiła się Ogórek, nigdy nie powinien paść.

Spodziewaliście się, że brwi Pochanke staną się przedmiotem narodowej debaty?

bCNJamYL
bCNJamZe
KOMENTARZE
(574)
DZIDKA
8 miesięcy temu
Kobieta nie stanęła w obronie kobiety tylko dolaczyla do obleśnego zapasionego knura. Wstydu kobieto nie masz za grosz. Obrzydliwe.
dizi
8 miesięcy temu
Pani OGÓREK jest ostatnią osoba która powinna kogoś krytykować...
Olka
8 miesięcy temu
Akurat Ogórek w kwestii brwi nie powinna się wypowiadać.. Wyskubała je pewnie za młodu i odrosły owsiki.
bCNJamZf
Ewi
8 miesięcy temu
A ja nie pojmę, jak kandydatka na prezydenta może ubierać koszulki nocne zamiast sukienek, skakać z partii do partii i byc gold-digger. Tak że ten, droga paniusiu, więcej pokory.
Sola
8 miesięcy temu
Ja natomiast nigdy nie pojmę, dlaczego ludzie wypowiadają się nie pytani na temat czyjegoś wyglądu. Nie pojmę tego, że mężczyzna wypowiada się na temat kobiecych brwi niczym specjalista od make-upu, a jeszcze bardziej nie zrozumiem, dlaczego kobieta kobiecie robi takie świństwo. Jeżeli "P"ani Ogórek i ten Pan myślcie że kogoś interesuje wasze zdanie to się mylicie. Myślę, że sama posiadaczka tych brwi ma głęboko w poważaniu waszą opinię
Najnowsze komentarze (574)
misiek
5 miesięcy temu
Pochanke dostała się do Telewizji Waltera tylko dlatego, że jej matka pracowała w FOZZ, przecież ona nawet żadnych studiów nie skończyła i jest kiepskim dziennikarzem
gosc
8 miesięcy temu
no teraz jest moda na takie ohydne mocne brwi,permanentne, oszpecaja sie kobiety
Ula
8 miesięcy temu
Oj nieładnie, nieładnie.Czy z Pani nazwiska ktoś się wyśmiewa?????
Edek
8 miesięcy temu
Pani Pochanke ma męża milionera i jest w zarządzie TVN . tyle w temacie
Miłosnik
8 miesięcy temu
O co się kłucicie obie panie są ładne warte grzechu
Ktos
8 miesięcy temu
Niech Pani ogórek patrzy na siebie tak samo Pan Tarczyński ich wygląd też ma wiele do życzenia. Moja sprawa jakie mam brwi i czym je maluje. Moje ciało moja sprawa, a jak się komuś nie podoba niech na mnie nie patrzy.
Profeska
8 miesięcy temu
Bardzo cenię Panią Pochanke. W tvn24 od samego początku. Pamiętam jak były zamachy 11 września a tvn24 miała zaledwie miesiąc Pochanke nie schodziła z wizji przez 24 godziny.
A pani??!!
8 miesięcy temu
Sorry, ale pani wygląda bardzo niepoważnie jak na polityka, stroje jak niunia, sukienki dzidzia piernik, makijaż jak lalunia i usta nadmuchane oraz fryzura w stylu z plejboja, nigdy przenigdy nie zdobędzie pani szacunku i zaufania ludzi w takim wydaniu, zetnij te tlenione pióra kobieto, nie wydymaj tych obstrzyknietych ust w trakcie rozmów w polityce.
bCNJamYX
Kuba
8 miesięcy temu
Pani doktor Ogórek To kwintesencją kobiecego piękna i intelektu.Niektórych zwłaszcza niektóre to boli.
Barbara
8 miesięcy temu
Sądząc po większości wpisów , tylko ci z totalnej i ich poplecznicy zwani przez niektórych pożytecznym idiotami mogą wyrażać/obrażać opinię na każdy temat byle dotyczył prawicy w szerokim tego słowa znaczeniu.
Aga
8 miesięcy temu
Komentarz tej pani jest na "poziomie"
baba jaga
8 miesięcy temu
Madzia ma brwi,jak nasze sąsiadki zza wschodniej granicy,kiedy 30 lat temu przyjeżdżały na polskie bazary i okupowały wylotówki większych miast.Usta to rzecz druga,nie będę nic pisać,bo jakie są,każdy widzi.
Lola
8 miesięcy temu
Pamiętam jak Pani Ogórek paradowała w sukience ala koszula mocna z satyny. Szok .wstyd ze krytykuje a nic nie widzi u siebie i swoich wyrwanych brwi z lat 80
Batnapajaca
8 miesięcy temu
Uwielbiam skowyt lewaków o poranku w południe i wieczorem
...
Następna strona
bCNJamZz