Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Wujek Kate Middleton staje w obronie siostrzenicy: "NIE WIERZĘ, że Kate doprowadziła Meghan DO PŁACZU"

123
Podziel się

"Znam Kate od urodzenia - ona nie ma w swoim ciele genu nikczemności" - stwierdził Gary Goldsmith. W 2017 roku milioner został aresztowany za pobicie żony...

Wujek Kate Middleton staje w obronie siostrzenicy: "NIE WIERZĘ, że Kate doprowadziła Meghan DO PŁACZU"
Wujek Kate Middleton broni siostrzenicy (Getty Images)
bDSmURXF

Jeszcze do niedawna Kate Middleton mogła poszczycić się krystalicznie czystym wizerunkiem, dlatego też jej "kandydatura" na "nową królową ludzkich serc" wydawała się czymś oczywistym. Zapał księżnej Cambridge został nieco ostudzony po sensacyjnym wywiadzie Meghan Markle, w którym małżonka księcia Harry'ego nie szczędziła byłej szwagierce gorzkich słów.

W rozmowie z "królową" amerykańskiej telewizji aktorka przytoczyła historię, kiedy to Middleton miała doprowadzić ją do płaczu w przeddzień jej ślubu z księciem Harrym. Powód awantury był z pozoru dość błahy: poszło bowiem o sukienki druhen Amerykanki zajmujących się sypaniem kwiatów podczas ceremonii. Jak można było się spodziewać, długi język Markle sprawił, że Kate znalazła się w ogniu krytyki za "nękanie" panny młodej.

bDSmURXH

Middleton była przerażona, gdy Markle publicznie opowiedziała o ​​doprowadzeniu jej do płaczu. Kate nigdy nie chciała, aby w prasie pojawiły się jakiekolwiek sugestie o konflikcie z Meghan - powiedziała niedawno w rozmowie z OK! Magazine biografka rodziny królewskiej, Katie Nicholl.

Zobacz także: Księżna Kate świadkiem w sądzie w sprawie księżnej Meghan?

Teraz głos w sprawie postanowił zabrać wujek Kate, Gary Goldsmith. 56-letni milioner przyznał, że nie wyobraża sobie, by jego siostrzenica była zdolna zachować się w sposób, który doprowadziłby kogokolwiek do płaczu.

bDSmURXN

Ani przez chwilę nie wierzę, że Kate doprowadziła Meghan do płaczu. Znam Kate od urodzenia i nie ma w swoim ciele genu nikczemności. Po prostu nie leży to w jej naturze. Jeśli ktoś wpadł w złość, to musiała to być Meghan. Kate próbowała zawrzeć pokój - stwierdził, dodając, że Middleton jest "jeszcze bardziej urocza w środku niż na zewnątrz".

Co ciekawe, Goldsmith sam nie może pochwalić zbyt dobra reputacją po tym, jak w 2017 został aresztowany za pobicie żony.

Wierzycie w wersję Goldsmitha?

bDSmURXO
bDSmURXP
bDSmURYi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(123)
Beka_z_rajtuz...
2 tyg. temu
Czy to nie jest śmieszne, że dwie kobiety dobrze po 30-tce kłócą się o rajtuzki druhen? Kate trzyma się jak pijany płotu protokołu królewskiego (który mówi, że tylko w rajtuzkach), Meghan chce bez rajtuzek i chce rządzić, bo to jej ślub, obydwie zalewają się łzami .... ojej .... Prawdziwa królewska drama! A potem Megan MUSI opowiedzieć Oprze w wywiadzie, żeby świat poznał prawdę o rajtuzkach, bo świat MUSI poznać tę prawdę i wychodzi na to, że wszystko MUSI być tak, jak Meg chce, bo inaczej drama. Zdaje się, że Kate połapała się po czasie, że to idiotyzm robić aferę o rajtuzki i przysłała Meg kwiatki na "pojednanie", co Meg skwapliwie wykorzystała i nadpisała znaczenie, że to na przeprosiny. Nie chciałabym stanąć na drodze Meg, ona każdemu, kto się sprzeciwi wypruje flaki roniąc łzę i grając ofiarę. Kate nie może nic odpowiedzieć, bo protokół jej zabrania, więc poprosiła wuja, który lubi mielić ozorem, żeby stanął w jej obronie i tak trwa wojenka o rajtuzki. Poor Harry, będzie potrzebował szczęścia jak to dyplomatycznie powiedział Trump.
Manipuluje
2 tyg. temu
Meghan jest dorosłą osobą, nie jest dzieckiem Kate :) Kate nie jest odpowiedzialna za to czy Meghan płacze. Niektóre osoby płaczą i histeryzują z byle powodu. Robienie z kogoś "oprawcy" , żeby się zemścić i odgadywanie w mediach to typowa przemoc psychiczna.
Aga
2 tyg. temu
Ta panna miała prawie czterdziestkę na karku, jak się ponownie wydawała. Jeśli nawet był jakiś problem, jeśli chodzi o sukienki druhen , to płakać z tego powodu , a potem jeszcze publicznie o tym mówić, tym bardziej, ze jak powiedziała, została za to przeproszona, to świadczy o tym, ze jest taka sama jaj jej tata i siostra. To zwykła panna jest, z prostego ludu...
bDSmURYj
Zuza
2 tyg. temu
Rodzina Kate stoi za nią murem, rodzina Meghan nie chce jej znać
Niebieska Kre...
2 tyg. temu
Kate to prawdziwa klasa . Udowodniła to swoją postawą przez te wszystkie lata. Elegancja , szyk, maniery i dyskrecja. Jak przystało na królową. Poprawia koronę, wyżej głowa i idzie dalej, choć psy ujadają. William miał szczęście biorąc ją za żonę, choć i on ma to coś. To będzie dobra para królewska, zobaczycie....a Megi? Cóż nigdy nie zrozumie czym jest KORONA , jak i większość ludzi.
Najnowsze komentarze (123)
Dolfo
1 tyg. temu
Ciekawe ile Kate mu zapłaciła za te słowa. Pewnie całą rodzina się zrzuciła bo dla Kate nie ma ważniejszych wartości niż reputacja na pokaz. Ona nie jest jak Elżbieta żeby ignorować co tam gadają tylko middletony opłacają kogo się da do wywiadów z prasą i mediami. Czuć w tym desperację. Zero klasy.
Nicj
1 tyg. temu
Kate wydaje się być zazdrosną o męża Megan xd
Tara
2 tyg. temu
Kate jest strasznie nijaka. Będą sensu za "monarchia"
rED
2 tyg. temu
To czysty rasizm. Kate jest biała wiec media będą po niej jeździć bojąc się Megan która jak widać ma dość wygórowane oczekiwania od świata i życia. Wielu ludzi miała scysje w rodzinie bo każdy ma swoje nerwy ale żeby z tym latać do mediów??? Żenada. Przypuszczam, że ostro podkolorowała historię.
,,,,
2 tyg. temu
Idzie, czy Wam zapłacili za negatywne komentarze o Kate a peany na cześć Meghan? Co się tu odpitala? W jakim świecie Wy żyjecie?
NieHejterka
2 tyg. temu
Widac z te Kate zla kobieta 😉
Arek
2 tyg. temu
To prawie fascynujące, jak skutecznie pudel usuwa pozytywne komentarze o Megan a hejt pozostawia.
Paulina
2 tyg. temu
Obydwie piękne ale jednak od Kate bije pewna klasa i to Coś, czego Meghan brakuje.
bDSmURYb
Śliczna.
2 tyg. temu
Ten lyson brat by się wstydził tyle Haremu problemów narobił i z tą żonę czka Kate.
wujku ić
2 tyg. temu
wiadomo, bo wujek lepiej wie, jak sie poczula meghan. tak jest zawsze, ze postronni ludzie lepiej wiedza, jak sie powinna czuc ofiara. btw nie wiem, czy meghan ma racje, ale prawda jest taka, ze wujkowi nic do tego.
Gosc
2 tyg. temu
Nawet na zdjęciach Kate to dama, A Megan, jak jej pokojowka
Gosc
2 tyg. temu
Tak z wyglądu, rzeczywiscie Kate wydaje się być dobrym człowiekiem.Wujek za to ten gen nikczemności posiada,niestety.
Ewa
2 tyg. temu
Niestety nie znam ani jednej ani drugiej . nie bede sie wypowiadac i rzucac kamieniem w ktora kolwiek.
Pop
2 tyg. temu
Ja tam wierzę wujkowi. Piszcie co chcecie ale Kate to kobieta z klasą, przyszła Królowa. Wychowana, wykształcona, ma pasję. Niestety tego nie można powiedziec o Meghan dla mnie to dno po tym wywiadzie.
...
Następna strona
bDSmURYD