Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

"Amerykanin" z Podlasia próbował zawstydzić Trzaskowskiego, a ośmieszył... siebie. "Musisz przyłożyć się do nauki angielskiego"

336
Podziel się:

Mężczyzna sympatyzujący z PiS-em zaczepił prezydenta Warszawy podczas jego wizyty w Supraślu i próbował mu wmówić, że pochodzi z Wirginii. Zobaczcie reakcję Trzaskowskiego.

"Amerykanin" z Podlasia próbował zawstydzić Trzaskowskiego, a ośmieszył... siebie. "Musisz przyłożyć się do nauki angielskiego"
Fałszywy Amerykanin podpuszcza Trzaskowskiego (East News, Twitter)

Trwająca oficjalnie od niedawna, a tak naprawdę od kilku miesięcy, kampania prezydencka wkroczyła w ostateczną fazę. Po wyznaczeniu nowego terminu wyborów zgłosił się jeden nowy kandydat oraz wymieniono kandydatkę Małgorzatę Kidawę-Błońską na Rafała Trzaskowskiego. Prezydent Warszawy niemal natychmiast zyskał wysokie poparcie i obecnie jest największym rywalem Andrzeja Dudy.

W niedzielę, 28 czerwca odbędą się wybory, do udziału w których gorąco Was namawiamy w ramach naszej akcji #dajgłos.

Gdy okazało się, że z ramienia Koalicji Obywatelskiej będzie startować Trzaskowski, prawa strona sceny politycznej zaczęła go atakować. Zarzucano mu na przykład, że zmienił zdanie w sprawie podniesienia wieku emerytalnego oraz nie posyła dzieci na religię.

Zobacz także: Wybory 2020. Plan PiS na ostatni tydzień. "Jarosław Kaczyński jest na pokładzie"

Teraz po raz kolejny próbowano ośmieszyć kandydata KO. Podczas wizyty w Supraślu na Podlasiu Trzaskowski został zaczepiony przez mężczyznę, który podawał się za Amerykanina.

Jestem ze Stanów Zjednoczonych, z Wirginii. Powiedział pan, że znajomość języka angielskiego jest bardzo ważna, jeśli chce się być prezydentem. Moim zdaniem, tak jak powiedział premier, najważniejszym językiem jest język interesów Polski - mówił.

Nie masz amerykańskiego akcentu, brzmisz jak Polak - zauważył Trzaskowski.

Niestety, ma pan więcej kwalifikacji, żeby nie zostać prezydentem - odparł mężczyzna.

W ogóle nie brzmisz jak Amerykanin. Masz typowy polski akcent, który słyszałem wiele razy. Musi być nieprawdziwy. Musisz przyłożyć się do nauki angielskiego - polecił mu prezydent stolicy.

Tak zrobię, a pan musi się więcej uczyć, by zostać prezydentem - kontynuował swój wywód zdemaskowany "fałszywy Amerykanin".

Szybko okazało się, że mężczyzna sympatyzuje z PiS-em. W sieci krąży m.in.jego zdjęcie z posłem Jackiem Żalkiem. Mężczyzna przedstawia się jako Luke Marcinkiewicz z Białegostoku.

W komentarzach internauci kpią z "zasadzki".

"Nawet dobrze strollować nie potrafią", "Ale Rafał ładnie rozbroił tę bombę", "To jedna z najgorszych imitacji amerykańskiego akcentu, jaką słyszałem", "Trzaskowski ma lepszy amerykański akcent niż ten Amerykanin", "Jakie to jest żałosne" - piszą.

Sprawę skomentował też Tomasz Lis.

Słusznie mi zwrócił uwagę znajomy, że żaden Amerykanin nigdy nie powiedziałby "prezydent of Warsaw”, ale "mayor of Warsaw" albo "Warsaw mayor". Za dwa miliardy złotych amatorzy nie potrafią znaleźć jednej osoby mówiącej po angielsku - stwierdził dziennikarz.

Ktoś, kto stoi za tą prowokacją, najwyraźniej nie zrobił dobrego researchu. Inaczej wiedziałby, że Trzaskowski studiował na Wydziale Filologii Angielskiej, ma dyplomy z zagranicznych uczelni i biegle posługuje się językiem angielskim. Mówi także po francusku, hiszpańsku, włosku i rosyjsku.

Myślicie, że po tej kompromitacji "Amerykanin" wrócił do Wirginii czy raczej do Białegostoku?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(336)
Wyborcy
2 lata temu
Aż miło wykształcenie ,kultura ,wygląd,inteligencja i skromność .. wszystko się zgadza ma Pan głos naszej czworki
Pudelko
2 lata temu
Caly PiS, nic dodac nic ujac
?????
2 lata temu
Brawo Panie Trzaskowski, jest pan mądry i inteligentny, ciekawe jakby Nasz Prezydent poradziłby sobie z takim Amerykaninem???? Hahahaha zapewne było by to zabawne, ale to nie nasz Poziom
Anna
2 lata temu
Nawet nie mogą wśród swich znalezc jednego czlowieka znajacego dobrze jezyk angielski. To dopiero elyta
asd
2 lata temu
Brawo Trzaskowski
Najnowsze komentarze (336)
Kaska
2 lata temu
A czemu kłamie .Jest porażką.Nie musi patrzeć ludziom w oczy ale jlak patrzeć można żonie.
Aniak
2 lata temu
No osobiscie tylko jedno ciśnie sie na usta Buhahahaha . Normalnie przedszkole, górnolotnosc tych zagrywek sięga dna.
Noo
2 lata temu
Ale arogancji Trzaskowski się nie musi od nikogo uczyć. Nie nadaje się na męża stanu.
~papa
2 lata temu
panie czaskowski, panu juz dziekujemy.! do nie zobaczenia!
yxyxx
2 lata temu
studiował filologię, to i umie po angielsku. ale to tyle, na prezydenta się nie nadaje, najwyżej na tłumacza.
Anna
2 lata temu
Choćbyś mówił po mandżursku i taj na ciebie nie zagłosuję!
Ktos
2 lata temu
Szczerze? Jestem pod wrazeniem! Pan Trzaskowski świetnie mowi po angielsku! Dobre 80% Polakow mieszkajacych na wyspach nie jest na takim poziomie!
szok
2 lata temu
No po prostu zagrywki pis są żałosne - poziom rozumowania jak u dzieci z gimnazjum
czarny rydz
2 lata temu
Uwielbiam te PiSowieckie wzorce osobowe - postawy 'jedynie słuszne', 'godne' naśladowania! Prawdziwa hagiografia. Becia Szydło - matka księdza dezertera, bo im się te pieniądze po prostu należały; Marta Kaczyńska - przykład Matki Polki świętej rodziny gdzie każdy nowo narodzony potomek spłodzony przez innego równie 'katolickiego'; arcybiskup Głódź - przykład chrześcijańskiej pokory i abstynencji z ksywą 'Flaschka'; Banaś - przykład heroicznej uczciwości z darowizną kombatancką i promocji prokreacji w osobistym już hoteliku-burdeliku; Macierewicz - mini ster od Wojny, ale tylko w czasie pokoju, który rozwalił Polską Armię i nie rozumie, że w filmie 'MGŁA' zaprezentowano winowajców w rolach głównych; Misiewicz - przykład wyjątkowej niekompetencji i dziecinady na wysokim stanowisku państwowym; Jacek Kurski - przykład rzetelności dziennikarskiej i propagandy dla ciemnego ludu wszystko kupującego, której sam Goebbels by się nie powstydził; Morawiecki, podobnie jak Duda - wzór suwerenności politycznej, lojalności wobec rodziny w kwestii milionowego bogactwa kosztem podatników oraz prawdomówności, a nos długi i dłuższy; Kaczysław Kulawiec - przykład niezwyciężonego satrapy i kierowania Państwem na wzór i podobieństwo socjalistycznej PRL. No, wszędzie te ideały! Właściwie całą partię można od razu POsłać do raju :-))
Lol
2 lata temu
Jak mozna popierać kogoś powiazanego z aferą kamienic.co dobrego zrobiło PO do Polski ?Nic dobrego samo zło .oby czaskoski nie wygrał.bo to będzie początek konca dla naszej biednej Ojczyzny
true
2 lata temu
ja ..pierwszy Polak mówiący po angielsku w telewizji....chociaz chyba w tvn ..polska bek-Ham!-owa mister please była pierwsza...
Tak
2 lata temu
Weź się pudel za dobre plotki a nie za politykę
oli
2 lata temu
To uczucie gdy cieszymy sie, gdy osoba umie mowic po Angielsku 😂😂😂
Zuz
2 lata temu
To co uderza to ogromna pycha Trzaskowskiego. Dla mnie może mówić nawet w 30 językach ale gburstwo niestety z butów wystaje. Nie dostanie głosu mego zadzierający nos koleś, któremu się wydaje ze jak umie więcej niż jeden język to jest już alfą i omega 🥱
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie