Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wyluzowany Artur Boruc w nietypowy sposób apeluje do internautów: "Dosyć tego hejtu"

125
Podziel się

Na Instastories piłkarz zamieścił nagranie z samochodu.

bCPrVCQB

Od kilku tygodni na nowo rozbrzmiewa konflikt zwaśnionych byłych małżonków: Artura Boruca i Katarzyny Modrzewskiej. Spór między rodzicami 11-letniego Alexa przybrał na sile w momencie, gdy Sara Boruc za pośrednictwem Instagrama oskarżyła byłą żonę męża o utrudnianie piłkarzowi kontaktów z synem. Do kłótni włączył się również *Marcin Dubieniecki, nazywając relacje Boruca z pasierbem "patologią". Modrzewska zaś wyraziła swoje ubolewanie w związku z tym, że były mąż domaga się obniżenia alimentów, które wypłaca pierworodnemu. Mimo że sportowiec zdecydował się nawet na opublikowanie fragmentów pism sądowych, z których wynika, że chłopiec ma zapewnione dostatnie życie, nie powstrzymało to internautów od *fali hejtu skierowanej przeciwko rodzinie Boruców.

W efekcie bramkarz zamieścił na swoim Instastories wymowne nagranie z samochodu, podpisane: Dosyć tego hejtu. Na filmiku widzimy, jak mąż Sary rusza ustami do utworu Grzegorza Turnaua "Między ciszą a ciszą".

Zobaczcie.

bCPrVCRe
KOMENTARZE
(125)
gość
rok temu
Jego Sara rozpętała ten syf. W sumie to mi go szkoda, bo tak naprawdę każdy go traktuje jak bankomat.
gość
rok temu
To było bardzo żenujące widowisko. Wszystko kosztem dziecka, które niczemu nie jest winne bo się na świat nie prosiło. Wyobrażam sobie jak się ten chłopiec czuł, jak zobaczył że jego tata publikuje w necie rozliczenie, co je, za ile się uczy itd. Okropnosc.
gość
rok temu
ta jego Manei to wszystko zrobi byle miec dostep do hajsu , 3katy to pewnie norma. i ta jej przeszlosc gangsterska...
bCPrVCRf
Ola.
rok temu
jego laska to była pani do towarzystwa i dziewczyna gangstera, kiedys mnie podrywala w klubie z siostrami wiec pewnie jest BI , syf kiła , mogila. Poznaniara typowa.
gość
rok temu
Boruc za udostępnienie danych swojego syna na instagramie powinieneś mieć proces.Mam nadzieję , że była ci tego nie odpuści.....bardzo słabe z twojej strony posunięcie co pokazuje jakim jesteś bucem
Najnowsze komentarze (125)
Jan
8 miesięcy temu
p.Dubieniecki lepiej by było żeby zajął się swoimi niecnymi czynami w stosunku do PFRONu
Pol
8 miesięcy temu
Niech Dubieniecki nie wpi... się między wódkę a zakąskę.Lepiej niech szanowny pan odda PFRON- owi,a więc w większości niepełnosprawnym to co zaj...To ponad 10mln.zł.
gość
rok temu
Lubiłam Sarę za szczerego nie raz mówiła ze utrzymuje się za kasę męża i dla mnie to jest ok nie udawała ze zarabia miliony !!! Ale teraz Artur udaje ze ona na biżuterii zarabia jakieś ogromne kwoty !!! Artur to jest twoja była żona ale nie byle dziecko !!!! Sara straciła w moim oczach obrażając matkę dziecka jej męża ;) !!! Widocznie kasy im nie szkoda na torebki LV , chanel i tony ciuchów !!!! Za które jak twierdziła kiedyś Sara płaci Artur . Teraz udają jak marinka z wojskiem. Wstyd Artur ze pokazujesz pełno zdjęć dzieci ale swojego 1 syna nigdy !!!! O czym to świadczy ???
gość
rok temu
BORUC jestem z Siedlec wstydzę się za ciebie b reprezentancie polski byłam twoja fanka a teraz jesteś nikim kobietki pieniądze stworzyły inny obraz teraz zadufany buc masz pięknego syna twój obraz żyjesz na stopie milionera a dziecko rozliczasz publicznie napisz wydatki dziecka którego nie jesteś ojcem żenada a swoją pierwsz żonę zostaw bo za dużo jej zawdzięczasz a teraz chciałbyś swoje biedne lata wyrzucić (znamy dokładnie) wiec gdybys miał procent honoru :przeproś syna bo z tych komentarzy wynika ze p psychika jest cieniutka nawet po śpiewano „ciszy” znam takich w dzień bohater przychodzi noc dyrylka (boja się sami siebie)
gość
rok temu
Boruc zachowuje się jak desperat. Prawda kole w oczy niestety. Szkoda ze chłopiec nie ma taty, nie zasługuje na to żadne dziecko!
gość
rok temu
Mój pierwszy komentarz w życiu. Ubawiłam się strasznie :-). To jest pokazanie dystansu. Nie ingerujemy, nie wiemy jak było.
gość
rok temu
Co za sz... ta Manei fartem się zahaczyła przy nim
gość
rok temu
Zamknijcie ryje cebule polskie ich sprawa
bCPrVCQX
gość
rok temu
Ta żona to błąd młodości. A 15tys starczy aż nadto na utrzymanie 11 latka
gość
rok temu
pośmiewisko!!! taki bogacz, a na swoje dziecko żałuje ehh
gość
rok temu
i o czym ma to swiadczyc, ze nie ma uczuć, ze ma wywalone na wszystko i wszystkich,?? ze nic go nie rusza,???
gość
rok temu
Porażka
gość
rok temu
Pan bankomat
gość
rok temu
Ale przystojny 😋
...
Następna strona
bCPrVCRz