Droppa
|
aktualizacja

Wzburzona Viola Kołakowska wygłasza orędzie do kolegów po fachu: "Polecam wszystkim Z**BOM, tzw. gwiazdom, celebrytom ZAS*ANYM"

256
Podziel się

Wyraźnie zbulwersowana stanem polskiego show biznesu Violetta postanowiła podzielić się tym, co sądzi na temat znajomych z branży. Ostro?

Wzburzona Viola Kołakowska wygłasza orędzie do kolegów po fachu: "Polecam wszystkim Z**BOM, tzw. gwiazdom, celebrytom ZAS*ANYM"
(fot. ONS)

Pod koniec 2018 roku Agnieszka Chylińska udzieliła poruszającego wywiadu, który nazywany był "najważniejszą rozmową jej kariery". Podczas kilku dziesięciominutowego nagrania artystka opowiedziała między innymi o niezwykle trudnych początkach swojej kariery, skomplikowanej relacji z rodzicami i Bogiem oraz walce z depresją. Do rzeczonego wywiadu postanowiła najwyraźniej niedawno wrócić Viola Kołakowska (z domu Kołek), która, zainspirowana szczerymi słowami Agnieszki, poczuła się zmotywowana, aby samej uzewnętrznić się w mediach społecznościowych.

"Jeżeli nie słuchaliście tego wywiadu, to jest to obowiązkowe" - napisała Viola, zamieszczając zrzut ekranu z nagrania Chylińskiej.

Podzielenie się ze swoimi obserwatorami interesującym ją klipem nie było jednak wystarczające. Kołakowska skusiła się więc na pobieżną lustrację polskiego show biznesu, który, jeśli wierzyć jej zeznaniom, do najprzyjemniejszych środowisk pod słońcem raczej nie należy. Znana przede wszystkim z relacji z Tomaszem Karolakiem celebrytka nie szczędziła swoim znajomym gorzkich słów.

"Szczególnie polecam wszystkim zjeb...m tzw. gwiazdom, celebrytom zas..nym na swój temat... Tym wszystkim hipokrytom tworzącym iluzoryczny świat pełen fałszu zbudowanego z chorego ego i mnóstwa kompleksów" - czytamy na oficjalnym profilu Violi.

Kołakowska nie poprzestała jednak wyłącznie na krytyce. W akcie miłosierdzia poradziła też "zjeb..om, gwiazdom, celebrytom zas..nym", aby stanęli z prawdą twarzą w twarz w celu odkrycia, jak wygląda "prawdziwe życie".

"Tym, którzy nie rozumieją, że przed sobą nigdzie nie uciekną, a kiedy będą musieli się zdemaskować sami przed sobą, to będzie dla nich niezwykle oczyszczające i dopiero wtedy zaczną naprawdę żyć".

Jak obstawiacie, do których celebrytek była adresowana odezwa Violi?

KOMENTARZE
(256)
Wykon
3 miesiące temu
Bardzo ładnie z Waszej strony, że poprawiliscie jej błędy! Ma wielki problem z odmianą końcówek om/ ą, przez co jej bełkot staje się jeszcze bardziej niezrozumiały.
Onna
3 miesiące temu
Oj, dużo błędów w jej poście
Ortografia
3 miesiące temu
Jak ktoś sądzi takie baboły to nawet największy i najwspanialszy sens wypowiedzi ginie sromotnie.
True
3 miesiące temu
Odezwała się sflustrowana marna aktoreczka , która gra głównie tam ,gdzie ją wciśnie Karolak 😂😂😂
Kontami
3 miesiące temu
To niech popatrzy na siebie celebrytka od siedmiu boleści
Najnowsze komentarze (256)
Dddddd
2 miesiące temu
Chylińska wnuczka bieruta. Kołakwska jest pop.. Dol..ona
J34
3 miesiące temu
A kto to jest ten chudy wyplosz?, czy ona może śpiewa, tańczy albo recytuje?
!!!
3 miesiące temu
Pani powinna powtórzyć odmianę przez przypadki bo jak się sili na kontrowersję to wypadałoby poprawnie używać celownika.
Boziak
3 miesiące temu
Violu a Karolakom też?
Szczera
3 miesiące temu
Stara ćpunka
Sorki
3 miesiące temu
A ja pani Violi polecam powrót do szkoły podstawowej "tym gwiazdom, hipokrytom, celebrytom", w liczbie mnogiej "om", a nie "ą". Wstyd.
Jaja
3 miesiące temu
Ma rację!!
gosc
3 miesiące temu
patocelebrytka znana z niczego,po co piszecie o takim dnie
Mbm
3 miesiące temu
Ona to się nawet sama musi odgrzewać żeby pamięć o niej nie zaginęła
san.
3 miesiące temu
fantazyjna ortografia.. można zaistnieć bez szkoły? można!!
MASAKRA
3 miesiące temu
PRAWDZIWY KOŁEK.Nawet pisać po polsku nie potrafi.Kto by chciał takiego kołka?
pist
3 miesiące temu
chyba o sobie napisała...
Sss
3 miesiące temu
A to brzydactwo , ze on ja chcial to szok
xdd
3 miesiące temu
Ona jest chora. xD
...
Następna strona