Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Wzburzona Viola Kołakowska wygłasza orędzie do kolegów po fachu: "Polecam wszystkim Z**BOM, tzw. gwiazdom, celebrytom ZAS*ANYM"

256
Podziel się

Wyraźnie zbulwersowana stanem polskiego show biznesu Violetta postanowiła podzielić się tym, co sądzi na temat znajomych z branży. Ostro?

Wzburzona Viola Kołakowska wygłasza orędzie do kolegów po fachu: "Polecam wszystkim Z**BOM, tzw. gwiazdom, celebrytom ZAS*ANYM"
(fot. ONS)
bDoMJrWt

Pod koniec 2018 roku Agnieszka Chylińska udzieliła poruszającego wywiadu, który nazywany był "najważniejszą rozmową jej kariery". Podczas kilku dziesięciominutowego nagrania artystka opowiedziała między innymi o niezwykle trudnych początkach swojej kariery, skomplikowanej relacji z rodzicami i Bogiem oraz walce z depresją. Do rzeczonego wywiadu postanowiła najwyraźniej niedawno wrócić Viola Kołakowska (z domu Kołek), która, zainspirowana szczerymi słowami Agnieszki, poczuła się zmotywowana, aby samej uzewnętrznić się w mediach społecznościowych.

"Jeżeli nie słuchaliście tego wywiadu, to jest to obowiązkowe" - napisała Viola, zamieszczając zrzut ekranu z nagrania Chylińskiej.

bDoMJrWv

Podzielenie się ze swoimi obserwatorami interesującym ją klipem nie było jednak wystarczające. Kołakowska skusiła się więc na pobieżną lustrację polskiego show biznesu, który, jeśli wierzyć jej zeznaniom, do najprzyjemniejszych środowisk pod słońcem raczej nie należy. Znana przede wszystkim z relacji z Tomaszem Karolakiem celebrytka nie szczędziła swoim znajomym gorzkich słów.

"Szczególnie polecam wszystkim zjeb...m tzw. gwiazdom, celebrytom zas..nym na swój temat... Tym wszystkim hipokrytom tworzącym iluzoryczny świat pełen fałszu zbudowanego z chorego ego i mnóstwa kompleksów" - czytamy na oficjalnym profilu Violi.

bDoMJrWB

Kołakowska nie poprzestała jednak wyłącznie na krytyce. W akcie miłosierdzia poradziła też "zjeb..om, gwiazdom, celebrytom zas..nym", aby stanęli z prawdą twarzą w twarz w celu odkrycia, jak wygląda "prawdziwe życie".

"Tym, którzy nie rozumieją, że przed sobą nigdzie nie uciekną, a kiedy będą musieli się zdemaskować sami przed sobą, to będzie dla nich niezwykle oczyszczające i dopiero wtedy zaczną naprawdę żyć".

Jak obstawiacie, do których celebrytek była adresowana odezwa Violi?

bDoMJrWC
bDoMJrWD
bDoMJrWW
KOMENTARZE
(256)
Wykon
11 miesięcy temu
Bardzo ładnie z Waszej strony, że poprawiliscie jej błędy! Ma wielki problem z odmianą końcówek om/ ą, przez co jej bełkot staje się jeszcze bardziej niezrozumiały.
Onna
11 miesięcy temu
Oj, dużo błędów w jej poście
Ortografia
11 miesięcy temu
Jak ktoś sądzi takie baboły to nawet największy i najwspanialszy sens wypowiedzi ginie sromotnie.
bDoMJrWX
True
11 miesięcy temu
Odezwała się sflustrowana marna aktoreczka , która gra głównie tam ,gdzie ją wciśnie Karolak 😂😂😂
Kontami
11 miesięcy temu
To niech popatrzy na siebie celebrytka od siedmiu boleści
Najnowsze komentarze (256)
Dddddd
10 miesięcy temu
Chylińska wnuczka bieruta. Kołakwska jest pop.. Dol..ona
J34
11 miesięcy temu
A kto to jest ten chudy wyplosz?, czy ona może śpiewa, tańczy albo recytuje?
!!!
11 miesięcy temu
Pani powinna powtórzyć odmianę przez przypadki bo jak się sili na kontrowersję to wypadałoby poprawnie używać celownika.
Boziak
11 miesięcy temu
Violu a Karolakom też?
Szczera
11 miesięcy temu
Stara ćpunka
Sorki
11 miesięcy temu
A ja pani Violi polecam powrót do szkoły podstawowej "tym gwiazdom, hipokrytom, celebrytom", w liczbie mnogiej "om", a nie "ą". Wstyd.
Jaja
11 miesięcy temu
Ma rację!!
gosc
11 miesięcy temu
patocelebrytka znana z niczego,po co piszecie o takim dnie
bDoMJrWP
Mbm
11 miesięcy temu
Ona to się nawet sama musi odgrzewać żeby pamięć o niej nie zaginęła
san.
11 miesięcy temu
fantazyjna ortografia.. można zaistnieć bez szkoły? można!!
MASAKRA
11 miesięcy temu
PRAWDZIWY KOŁEK.Nawet pisać po polsku nie potrafi.Kto by chciał takiego kołka?
pist
11 miesięcy temu
chyba o sobie napisała...
Sss
11 miesięcy temu
A to brzydactwo , ze on ja chcial to szok
xdd
11 miesięcy temu
Ona jest chora. xD
...
Następna strona
bDoMJrXr