Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Wzburzona Viola Kołakowska wygłasza orędzie do kolegów po fachu: "Polecam wszystkim Z**BOM, tzw. gwiazdom, celebrytom ZAS*ANYM"

256
Podziel się

Wyraźnie zbulwersowana stanem polskiego show biznesu Violetta postanowiła podzielić się tym, co sądzi na temat znajomych z branży. Ostro?

Wzburzona Viola Kołakowska wygłasza orędzie do kolegów po fachu: "Polecam wszystkim Z**BOM, tzw. gwiazdom, celebrytom ZAS*ANYM"
(fot. ONS)
bDalsxKJ

Pod koniec 2018 roku Agnieszka Chylińska udzieliła poruszającego wywiadu, który nazywany był "najważniejszą rozmową jej kariery". Podczas kilku dziesięciominutowego nagrania artystka opowiedziała między innymi o niezwykle trudnych początkach swojej kariery, skomplikowanej relacji z rodzicami i Bogiem oraz walce z depresją. Do rzeczonego wywiadu postanowiła najwyraźniej niedawno wrócić Viola Kołakowska (z domu Kołek), która, zainspirowana szczerymi słowami Agnieszki, poczuła się zmotywowana, aby samej uzewnętrznić się w mediach społecznościowych.

"Jeżeli nie słuchaliście tego wywiadu, to jest to obowiązkowe" - napisała Viola, zamieszczając zrzut ekranu z nagrania Chylińskiej.

bDalsxKL

Podzielenie się ze swoimi obserwatorami interesującym ją klipem nie było jednak wystarczające. Kołakowska skusiła się więc na pobieżną lustrację polskiego show biznesu, który, jeśli wierzyć jej zeznaniom, do najprzyjemniejszych środowisk pod słońcem raczej nie należy. Znana przede wszystkim z relacji z Tomaszem Karolakiem celebrytka nie szczędziła swoim znajomym gorzkich słów.

"Szczególnie polecam wszystkim zjeb...m tzw. gwiazdom, celebrytom zas..nym na swój temat... Tym wszystkim hipokrytom tworzącym iluzoryczny świat pełen fałszu zbudowanego z chorego ego i mnóstwa kompleksów" - czytamy na oficjalnym profilu Violi.

bDalsxKR

Kołakowska nie poprzestała jednak wyłącznie na krytyce. W akcie miłosierdzia poradziła też "zjeb..om, gwiazdom, celebrytom zas..nym", aby stanęli z prawdą twarzą w twarz w celu odkrycia, jak wygląda "prawdziwe życie".

"Tym, którzy nie rozumieją, że przed sobą nigdzie nie uciekną, a kiedy będą musieli się zdemaskować sami przed sobą, to będzie dla nich niezwykle oczyszczające i dopiero wtedy zaczną naprawdę żyć".

Jak obstawiacie, do których celebrytek była adresowana odezwa Violi?

bDalsxKS
bDalsxLm
KOMENTARZE
(256)
Wykon
9 miesięcy temu
Bardzo ładnie z Waszej strony, że poprawiliscie jej błędy! Ma wielki problem z odmianą końcówek om/ ą, przez co jej bełkot staje się jeszcze bardziej niezrozumiały.
Onna
9 miesięcy temu
Oj, dużo błędów w jej poście
Ortografia
9 miesięcy temu
Jak ktoś sądzi takie baboły to nawet największy i najwspanialszy sens wypowiedzi ginie sromotnie.
bDalsxLn
True
9 miesięcy temu
Odezwała się sflustrowana marna aktoreczka , która gra głównie tam ,gdzie ją wciśnie Karolak 😂😂😂
Kontami
9 miesięcy temu
To niech popatrzy na siebie celebrytka od siedmiu boleści
Najnowsze komentarze (256)
Dddddd
8 miesięcy temu
Chylińska wnuczka bieruta. Kołakwska jest pop.. Dol..ona
J34
9 miesięcy temu
A kto to jest ten chudy wyplosz?, czy ona może śpiewa, tańczy albo recytuje?
!!!
9 miesięcy temu
Pani powinna powtórzyć odmianę przez przypadki bo jak się sili na kontrowersję to wypadałoby poprawnie używać celownika.
Boziak
9 miesięcy temu
Violu a Karolakom też?
Szczera
9 miesięcy temu
Stara ćpunka
Sorki
9 miesięcy temu
A ja pani Violi polecam powrót do szkoły podstawowej "tym gwiazdom, hipokrytom, celebrytom", w liczbie mnogiej "om", a nie "ą". Wstyd.
Jaja
9 miesięcy temu
Ma rację!!
gosc
9 miesięcy temu
patocelebrytka znana z niczego,po co piszecie o takim dnie
bDalsxLf
Mbm
9 miesięcy temu
Ona to się nawet sama musi odgrzewać żeby pamięć o niej nie zaginęła
san.
9 miesięcy temu
fantazyjna ortografia.. można zaistnieć bez szkoły? można!!
MASAKRA
9 miesięcy temu
PRAWDZIWY KOŁEK.Nawet pisać po polsku nie potrafi.Kto by chciał takiego kołka?
pist
9 miesięcy temu
chyba o sobie napisała...
Sss
9 miesięcy temu
A to brzydactwo , ze on ja chcial to szok
xdd
9 miesięcy temu
Ona jest chora. xD
...
Następna strona
bDalsxLH