Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Youtuber odpowiada na krytykę swojego filmu w "Motelu Polska": "Nie macie żadnych skrupułów w ZAKŁAMYWANIU rzeczywistości"

78
Podziel się:

Niejaki Dominik Bos stał się bohaterem komentarzy uczestników "Motelu Polska" niedługo po tym, jak w swoim filmie skrytykował program. Teraz postanowił odpowiedzieć na materiał TVP i otwarcie zarzucił stacji manipulację.

Youtuber odpowiada na krytykę swojego filmu w "Motelu Polska": "Nie macie żadnych skrupułów w ZAKŁAMYWANIU rzeczywistości"
Youtuber Dominik Bos odpowiada na krytykę w "Motelu Polska" (YouTube - Dominik Bos, "Motel Polska")
bEUJgIol

Kilka miesięcy temu na antenie TVP zadebiutował program Motel Polska. Wypowiedzi uczestników show oceniających treści z rodzimej telewizji już wielokrotnie odbijały się szerokim echem w mediach. Ostatnio o programie zrobiło się głośno za sprawą filmu youtubera, Dominika Bosa.

2 miesiące temu na kanale Dominika Bosa pojawił się materiał dotyczący Motelu Polska. Tworząc film youtuber prawdopodobnie nie spodziewał się, że wkrótce sam stanie się obiektem dyskusji na łamach programu. Tuż po emisji 21. odcinka show TVP Bos postanowił nagrać kolejny materiał, w którym otwarcie zarzucił stacji zmanipulowanie jego wypowiedzi.

Zrobiliście to, osiągnęliście szczyt hipokryzji. Praktycznie w godzinach szczytu wyemitowano na antenie TVP1 materiał na mój temat, materiał zmanipulowany (...), w którym uczestnicy programu "Motel Polska" komentują moje wyrwane z kontekstu wypowiedzi (...). Nie mam już żadnych wątpliwości, że nie macie absolutnie żadnych skrupułów w zakłamywaniu rzeczywistości. Tak, TVP poświęciło mi prawie 5 minut czasu antenowego za to, że odważyłem się ich skrytykować (...). Zdecydowaliście się uciszyć gościa, który coś tam mówi w internecie i co on niby może zrobić - mówił na początku materiału Bos.

bEUJgIon

W Motelu Polska m.in. zadrwiono z wyglądu youtubera, wykorzystując niekorzystne ujęcia z filmu, jeden z uczestników zakpił natomiast z jego... włosów.

Zobaczymy, co mądrego powie. Patrz, ma fryzurę taką - zauważył.

bEUJgIot

Opieranie merytoryki mojej wypowiedzi na moich włosach jest bardzo niską zagrywką. Jeżeli według pana jakość wypowiedzi zależy od czyichś włosów, to mam dla pana przykrą wiadomość - pan jest łysy - odciął się Bos.

Sporo emocji wśród uczestników programu wzbudził również zarzut youtubera, jakoby sympatyzowali oni z partą rządzącą. W swoim wideo Bos zauważył, że na kanapach show zasiadają m.in. córka posła PiS czy radna z ramienia partii. Komentujący często przyklaskują również obozowi władzy. Na dowód w najnowszym filmie youtuber pokazał m.in., jak uczestnicy na widok Jarosława Kaczyńskiego na sejmowej mównicy skandują "Brawo Jarek!".

Jeżeli mielibyśmy w takich kilku prostych słowach opisać program, to jest to rządowa telewizja, które emituje rządowe klipy, ludziom w sporej części związanym z rządem, którzy pochwalają działania rządu. Normalnie mówi się na coś takiego masturbacja - stwierdził w filmie youtuber.

W Motelu skupiono się natomiast jedynie na wyrwanym z kontekstu żarcie o masturbacji.

bEUJgIou

(...) Dziwnym trafem fragment, w którym mówię o powiązaniach, nie trafił do finalnego materiału. Nie odnieśliście się do tego w żaden sposób, pokazaliście tylko żart, który miał puentować całą sytuację (...) - skomentował fragment programu.

Bos skomentował też wypowiedź jednego z bohaterów show, podkreślającego, że każdy człowiek ma prawo do wyrażania własnego zdania.

To dlatego, kiedy wyraziłem negatywne zdanie na temat waszego programu, TVP poświęciło mi prawie 5 minut na pierwszym kanale państwowej publicznej telewizji za grube miliardy, na które ciężko pracują podatnicy (...). Drogie TVP naprawdę nie macie nic lepszego do poruszenia przed narodem niż ganianie się z youtuberem, który skrytykował wasz program? To na to idą podatki poważnych ludzi? - zastanawiał się.

bEUJgIov

W pierwszym filmie na temat Motelu Bos skomentował także to, jak uczestniczka show Dorota Wodzińska-Burzyńska żali się na internetowy hejt czy nawet groźny. Pominięto jednak fragment, w którym youtuber otwarcie potępił tego typu zachowania w kierunku bohaterów programu oraz inny istotny wątek.

Pokazałem waszą hipokryzję, dowodząc, że prowadzicie medialny lincz na grupach, które nie odpowiadają rządowi. I tuż przed moją wyciętą z kontekstu wypowiedzią było pokazane jak państwo Włodarczykowie jadą po osobach trans - zauważył.

Jednocześnie Bos przypomniał, że Wodzińska-Burzyńska sama oceniała kiedyś wygląd Marty Lempart, twierdząc, że jej kolor włosów stwarza "obraz kobiety chorej".

Jeżeli ta pani by się troszeczkę chciała ukobiecić, to zapraszam - zaoferowała uczestniczka.

bEUJgIow

Youtuber zwrócił również uwagę, że bohaterowie show TVP żalą się na jego krytykę, podczas gdy sami nieustannie, często w niezbyt przemyślany sposób oceniają innych.

Różnica jest taka, że ja krytykuje program w państwowej telewizji, a wy ludzi, którzy się jej nie podobają - stwierdził.

Zobaczcie cały materiał Dominika Bosa.

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEUJgIoO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(78)
Piaska
10 miesięcy temu
Popieram Dominika, to mądry facet i trafia w punkt z komentarzami.
Darek
10 miesięcy temu
I pięknie ich podaumowałeś Dominik! Precz z tvp!!
lol
10 miesięcy temu
gogglebox może jest głupie, ale jest autentyczne i dlatego ludzie lubią ten program, za to pisowska wersja to propaganda pod płaszczykiem rozrywki i dlatego jest niestrawna
bEUJgIoP
Jola
10 miesięcy temu
Jestem seniorką a nie oglądam tej zakłamanej tvp od wielu lat. I powiem tyle dziwię się seniorom, że wierzą w te kłamstwa które tam mówią ..... bardzo się dziwię !!
Ccx
10 miesięcy temu
W końcu jakiś mądry artykuł, dziękujemy
Najnowsze komentarze (78)
333
10 miesięcy temu
Czytam i czytam te jego wypociny, kuźwa żałuję że poświęciłam tym bzdetom czas....
No tak
10 miesięcy temu
W googlebox są wycinane sceny odnośnie chwalenia kościoła tez na youtubie było :) Jaka partia taki tok programu. To się tyczy TTV (TVN) i TVP. Co się chce powiedzieć to można tylko w programach na żywo 😂
OBOEKTYWNIE
10 miesięcy temu
Oglądałam dziś program Googlebox na TTV który uwielbiam i był puszczony fragment z dzień dobry TVN odnośnie piłkarzy innej orientacji, że podobno nikt nie chce g*ja w szatni itp. Osoby komentowały, ze ich tolerują, ale nie popierają obnoszenia się na ulicy. W momencie kiedy słynna mama z synkiem (najlepsi ❤️) mama zaczęła mówić o tym, ze osoby innej orientacji i tak są szykanowani wśród wielu ludzi. Na to syn odpowiedział „wiem kto najbardziej” i pokazał palcem na nią w tym momencie szybko urwano scenę. Ledwo zdążył pokazać. Prawda jest taka, że WSZYSTKIE TE PROGRAMY SĄ MONTOWANE nie ważne jaka telewizja to puszeczka.
Elwira
10 miesięcy temu
O cholera, co sie stalo, Awiec w Pudelku:)))) Brawo Dominik!!!
nsb
10 miesięcy temu
musza Ci z Motelu dostawac za te bzdury kupe kasy tzw judaszowe lub ,, ......😋
Robinson
10 miesięcy temu
może w końcu młodzież się obudzi.... i pójdzie na wybory
Egościu
10 miesięcy temu
Motel Polska to jakieś nieporozumienie. Skąd TVP bierze do tego programu komentujących
POLKA
10 miesięcy temu
madralo inaczej posluchaj co mowia twoi ulubiency na TTV W PODOBNYM PROGRAMIE moze dla odmiany panie nowoczesny przeanalizuj jeden odcinek z goglow tam dopiero madrosci padaja.SLUCHAJ KAZDY MA PRAWO KOMENTOWAC SPRAWY PO SWOJEMU taka wolnosc JA NIE MUSZE MOWIC JEZYKIEM BLYSAWICY MAM DO TEGO PRAWO
bEUJgIoH
Pytanie
10 miesięcy temu
Nie znam peta.
fafi
10 miesięcy temu
dominika slichasz i myslisz dobrze , ze sa jeszcze tacy. madry chlop.
Pgr live
10 miesięcy temu
Co to jest motel Polska?
Żaba na monoc...
10 miesięcy temu
O cholera co się stało, Bos na Pudelku!
Darek
10 miesięcy temu
I pięknie ich podaumowałeś Dominik! Precz z tvp!!
Ccx
10 miesięcy temu
W końcu jakiś mądry artykuł, dziękujemy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUJgIpA
bEUJgIpB
bEUJgIpC
bEUJgIpD
bEUJgIpE
bEUJgIpj