Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

"Motel Polska": TVP zrobiła własny "Gogglebox". Wśród gości "Diablo" Włodarczyk wyśmiewający się z TRANSSEKSUALISTKI

134
Podziel się

Ostrzegamy: "Motel Polska" to najprawdopodobniej najgorszy program w historii TVP. Na to pójdą kolejne 2 miliardy z budżetu?

"Motel Polska": TVP zrobiła własny "Gogglebox". Wśród gości "Diablo" Włodarczyk wyśmiewający się z TRANSSEKSUALISTKI
"Motel Polska": najgorszy program w historii TVP? (TVP)
bDAGjOmt

Telewizja Polska pod przewodnictwem Jacka Kurskiego odnotowuje pasmo samych sukcesów, głównie tych finansowych. W lutym tego roku media publiczne dostały prawie 2 miliardy złotych dotacji, co poprzedził (chwilowy) sprzeciw Andrzeja Dudy, a już powstał projekt, by podobną kwotę przelać i w 2021 roku. Tym razem ma to być specjalna poprawka do budżetu, którą wymyślił poseł Henryk Kowalczyk z Prawa i Sprawiedliwości.

Już widać efekty potężnej inwestycji w media: Jacek Kurski zapowiedział niedawno, że utworzy kanał TVP World skierowany do Polaków mieszkających za granicą, by to właśnie z niego czerpali wiedzę o świecie, a nie, na przykład, z jakiegośtam BBC. Widzowie TVP już mogą cieszyć się z szerokiej oferty programowej, w której prawdziwą perełką jest show Motel Polska, do złudzenia przypominający format Gogglebox stacji TTV.

bDAGjOmv

Mimo to TVP twierdzi, że Motel Polska to "innowacyjny format telewizyjny", w którym goście, "spotykając się w telewizyjnym motelu, recenzują i opisują współczesną Polskę. Wśród nich są osoby znane i lubiane, ale także zwykli widzowie, którzy wyróżniają się humorem, zdrowym rozsądkiem i ciekawością świata".

Zobacz także: "Gwiazda" TTV o Gogglebox: "To nie praca, to codzienność"

Humor i zdrowy rozsądek to chyba ostatnie przymioty, o które można posądzić bohaterów Motelu Polska. Obejrzeliśmy dziesiąty odcinek show, którego gościem był bokser-alimenciarz Krzysztof "Diablo" Włodarczyk ze swoim najstarszym, 18-letnim synem Cezarym. Panowie komentowali między innymi kolejny dzień Strajku Kobiet, skandal z domniemanym ukrywaniem pedofilii przez kardynała Dziwisza oraz sprawę Michała "Mammografa" Olszańskiego. Pisaliśmy o niej tutaj: Michał Olszański był nazywany przez koleżanki z redakcji "MAMMOGRAFEM": "Łapał kobiety ZA BIUST! Dziś miałby przerąbane"

bDAGjOmB

Agresja budzi agresję. Przestańmy być agresywni! - tak na widok strajkujących kobiet perorował bokser, który w 2016 roku szarpał się z byłą kochanką, która odmówiła mu seksu.

Jak kobiety przyzwalały na takie rzeczy, no to... - skomentował z kolei sprawę Olszańskiego (zwolnionego z TVP w sierpniu tego roku), w czym zresztą wtórowali mu inni uczestnicy Motelu, sugerując, że wina leży po stronie obmacywanych kobiet. Jeśli tej kobiecie to odpowiadało... Gdyby powiedziała: "Nie dotykaj mnie! Czuję się skrępowana i nie dotykaj mnie", o tak! - "parodiował" Włodarczyk. Myślę, że niedobrze się zachował - dodał syn boksera.

Wyobraźnię Włodarczyka rozgrzała także informacja, że Victoria Volkova, pierwsza transpłciowa kobieta pojawiła się na okładce meksykańskiego Playboya.

Jak patrzę na nią... na nią/niego... yyyy... dupy nie urywa - ocenił Włodarczyk. Uważam, że promowanie transseksualizmu... Nie widzę w tym nic fajnego. Nie można powiedzieć: kobieta transseksualna. Albo kobieta albo mężczyzna.

bDAGjOmC

Żeby nie oceniać jedynie Włodarczyka - jeszcze gorsze komentarze padały z ust innych uczestników Motelu: Póki nie wiedziałem, to była w porządku; Matka Boska z Guadelupe, a tu proszę, pierwszy TRANS W MEKSYKU NA OKŁADCE "PLAYBOYA"!; Jak zmyje makijaż i zdejmie te piórka, to może już nie być taka piękna; To nie jest normalne, to nie jest naturalne; To jest informacja dla ludzi, że chcemy akceptować te dewiacje. Dokąd ten świat zmierza... Chłopu cycki zrobili.

Jesteście zadowoleni z tego, na co idą Wasze podatki?

bDAGjOmD
bDAGjOmE
bDAGjOmW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(134)
asa
2 miesiące temu
Szczerze to moze TVP, TVN , Polsat i pozostali zrobiliby dla ludzi jakies programy na poziomie. To co oferuja jest ponizej krytyki.
Lwg
2 miesiące temu
Te 2 miliardy to chyba idą na pudlowe łapki, bo jakiś tu dziwny wysyp prawactwa.
ala
2 miesiące temu
Primitywy, które mają tak nudne zycie, że muszą wścibiać nosa w życie obcych ludzi, żeby się dowartościować
bDAGjOmX
Tom
2 miesiące temu
Raz przełączając kanały trafiłem na ten beznadziejny program. TVP zwala programy z TVn u ale im to nie wychodzi. Beznadzieja i na to ida miliony , zamiast na służbę zdrowia
Gość
2 miesiące temu
Wygląda na to, że za casting do tego jest odpowiedzialny poseł PIS Robert Telus. Zwykłymi ludźmi występującymi tu są :kierowniczka opoczyńskiego KRUS oraz Radna Powiatowa z PIS - Maria Witkowska, asystentka posła PIS Roberta Telusa -Lidia Lasota i były kandydat PIS na wójta Poświętnego Mieczysław Worach. Inni bohaterowie to min.: Karolina Korczyńska ze szwagrem, a przy okazji zięciem posła Telusa -Michałem Mazurem.
Najnowsze komentarze (134)
Myslaca
2 miesiące temu
2mld - ile z tego idzie na narkotyki dla funcjonariuszy medialnych???
Pati
2 miesiące temu
I tak gogglbox o wiele lepsze.
Gość
2 miesiące temu
No cóż Włodarczyk powinien popatrzeć na siebie a potem się wypowiadać
Marta
2 miesiące temu
Diablo ty za to taki piekny 🤮
Macius
2 miesiące temu
Program na TTV jest rozrywkowy komentują filmy i różne programy a TVP jest społeczno polityczny komentarze są bardzo trafne fajnie się oglada
Sylwia
2 miesiące temu
A ja lubię ten program i popieram co mówią
Lola
2 miesiące temu
Idzie tam gdzie dają zarobić
normal
2 miesiące temu
No i dobrze mówił. Popieram.
bDAGjOmP
Tyt
2 miesiące temu
To jest choroba Diablo nie wypowiadaj się, bo nie masz o tym zielonego pojecia
Bary
2 miesiące temu
Pan Bóg stworzył mężczyznę i kobietę,a nie jakichś dziwolagów,i Włodarczyk ma rację,w tym co mówi.
Funny
2 miesiące temu
Mnie to nie przeraża, ja nie żyję telewizją.Mam swoje zdanie,i wiem co mam robić.A ci co tak krytykują to są oderwani od rzeczywistości,bo chyba żyją tylko telewizją.
Kiki
2 miesiące temu
Diablo , a twoja partnerka jest ładniejsza? Mała czarna .
CZYTAJCIE!!
2 miesiące temu
A kto da choremu Maciusiowi z Pszczyny brakujące 5 mln na lek!!!! Matka błagała w telewizji o pomoc!!!!! Ludzie uratujmy to dziecko🙏🙏🙏🙏🙏🙏 On ma niecałe 3 lata i całe życie przed sobą!!!!
Lukasz
2 miesiące temu
No i dobrze mamy w koncu wolnosc slowa czy nie. Z osób o konserwatywnym swiatopogladzie mozna sie smiac ale z homo juz nie?.
...
Następna strona
bDAGjOnr