Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krzysztof Włodarczyk pobił się z matką swojego dziecka!

458
Podziel się

Magda twierdzi, że... próbował ją zmusić do seksu! "Fakt, był podrapany, ale niech powie dlaczego!"

Krzysztof Włodarczyk pobił się z matką swojego dziecka!
bErXoYzp

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk i jego była kochanka, Magdalena Radomska, od roku kłócą się w tabloidach o pieniądze. Radomska twierdzi, że bokser długo namawiał ją na wspólne dziecko, obiecując, że rzuci dla niej żonę i staną się "prawdziwą rodziną". Niestety, kiedy córka przyszła na świat, przestał się nią interesować. Włodarczyk w rewanżu oskarża byłą dziewczynę o to, że "wrobiła go w dziecko", żeby luksusowo żyć z alimentów i nie chodzić do pracy.

Ponieważ nie dali rady rozwiązać tej kwestii między sobą, musiał pomóc im w tym sąd. Włodarczyk nie wziął sobie jednak do serca wyroku, nakazującego mu płacenie 2,5 tysiąca złotych miesięcznych alimentów i stwierdził, że będzie płacił tylko tyle, ile uważa za stosowne, czyli około tysiąca złotych. A i to nieterminowo.

Z tej okazji pod koniec kwietnia znów spotkali się sądzie. Bokser zwierzył się dziennikarzom, że gdy przyjechał odwiedzić córkę, była kochanka "stała nad nim i próbowała wbić pazury": Włodarczyk oskarża byłą kochankę: "Sądzimy się, czy ta pani W KOŃCU RUSZY TYŁEK! Dużo rzeczy potrafi zrobić, ale na pewno nie pracować"

bErXoYzr

Rzeczywiście, nawet Radomska nie zaprzecza, że tak było.

Jak ustalił tygodnik Na żywo, do scen przemocy doszło w Sopocie podczas tegorocznych świąt wielkanocnych. Jak się okazuje, początkowo przebiegały one w miłej, "rodzinnej atmosferze", zupełnie jakby powróciły szczęśliwe czasy, gdy jeszcze się kochali. Jak ujawnia Radomska, skończyło się, gdy pod wpływem świątecznego nastroju bokser próbował zmusić ją do seksu...

Zgodziłam się na wyjazd do Sopotu w święta, żeby sprawić Zuzi, naszej córeczce przyjemność - wyjaśnia w rozmowie z tabloidem. Jak on śmie mówić, że ja zabraniam mu kontaktu z dzieckiem! Że jak przyjeżdża to stoję nad nim z pazurami? Fakt, był podrapany, ale niech powie, dlaczego! Dlatego, że chciał ze mną sypiać!

Tymczasem sprawa o alimenty nadal nie jest zakończona. Radomska twierdzi, że przez półtora roku ojcostwa bokser zainwestował we własne dziecko... 250 złotych.

bErXoYzx

Niestety, nie udało się poznać opinii drugiej strony, gdyż Włodarczyk odmówił komentarza.

Gratulujemy pobicia rekordu patologii.

**

bErXoYzy
bErXoYzz
bErXoYzA

**

bErXoYzS
KOMENTARZE
(458)
gość
5 lata temu
Może i są siebie warci, ale szczerze? Bardziej wierzę jej niż jemu. -.- Wygląda na takiego... na każdej focie z żoną jedynie ją obłapia.
gość
5 lata temu
Ilość ciosów, jakie przyjął w życiu na swój łeb spowodowała u niego debilizm i zmutowanie w pewnych obszarach mózgu. A to kochaś!
gość
5 lata temu
Ten to jest dopiero świr, widziałem go parę razy z bliska, normalnie świr, pobudzony jak na dragach...
bErXoYzT
Iwka
5 lata temu
Warci Siebie...Szkoda tylko Jego zony...
Gość
5 lata temu
Biedny niewinny pan. W dziecko go wrobili. Szkoda, że nie uważał na lekcji biologii.
Najnowsze komentarze (458)
gość
4 lata temu
SMiec
gość
4 lata temu
obrzydliwe i obleśne dziadzisko.
Gość
4 lata temu
Blondyna jak sobie bluzke rozpieła jak zobaczyła że jej zdjecia robią. Bokserzy są g***i moim zdaniem. A zresztą tyle razy po ryju dostawać to i mozg sie psuje
gość
4 lata temu
ta chciał ją zmusić do sexu to jakaś parodia dała mu d**y bo jest sławny i i bogaty g****a patologiczna s**a
lex
4 lata temu
Włodarczyk szuka sobie kolesi w TVN, widze boskiego Kaza i syna ubeka przebłędę w aucie. Brakuje tylko naczelnego alimenciarza Polski i bedzie gang Olsena.
gość
4 lata temu
Pani Radomska składa Pani zawiadomienie do komornika ze ojciec dziecka mogą się od płacenia i dostanie wyrok do więzienia....wtedy albo zapłaci albo posiedzi....proste?
gość
4 lata temu
problemy łysych dresiarzy i ich blond lachonów
Gość
5 lata temu
Tego "intelektualistę" znam od momentu gdy rozpoczynał karierę pięściarską jako nastolatek. Sędziowałem jego walki m.in. w ringu. Mimo, że wówczas nie miał mocno zbitej głowy ciosami to niekoniecznie tam się wykształciło wszystko w mózgu jak należy. A jako bokser był, jest i będzie "drewniany".
bErXoYzL
gość
5 lata temu
trafił swój na swego - bo niestety po tej lasce widać, że dziunia i cwaniara. Szkoda w tym wszystkim tylko żony włodarczyka. Normalna kobieta i cierpi nie wiadomo za co:(
gość
5 lata temu
wszystkie te "boxery" mają chore łby
gość
5 lata temu
dajcie spokój przecież nie jest biedny i co mu szkodzi dawać na własne dziecko? Jeśli obawia się,że te pieniądze nie będą całkiem przeznaczane na dziecko to niech kupuje za równowartość rzeczy. Z tego co wiem takie rozwiązanie jest możliwe
gość
5 lata temu
brzydal
MONIKA
5 lata temu
marcinkiewicz i włodarczyk...to dopiero towarzystwo !
Gość
5 lata temu
Marcinkiewicz wygląda jak d***l. Jak bym był jego potokiem zmienił bym nazwisko
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bErXoYAE
bErXoYAF
bErXoYAG
bErXoYAH
bErXoYAI
bErXoYAn