Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

Youtuberzy ZATRZYMANI po nagraniu z niepełnosprawnym chłopakiem. Jeszcze dziś mogą usłyszeć zarzuty

242
Podziel się:

Prokuratura Rejonowa w Szczecinie poinformowała, że troje youtuberów związanych z publikacją kontrowersyjnego filmu trafiło do aresztu. Tym razem odpowiedzą za swoje karygodne praktyki?

Youtuberzy ZATRZYMANI po nagraniu z niepełnosprawnym chłopakiem. Jeszcze dziś mogą usłyszeć zarzuty
Troje youtuberów zostało zatrzymanych (Instagram, YouTube)
bEKZSssB

Kilka dni temu do sieci trafił przerażający filmik, którego autorem jest znany z haniebnej działalności patoyoutuber Kamerzysta, czyli Łukasz W. Na nagraniu widzimy, jak jego banda maltretuje niepełnosprawnego mieszkańca Szczecina, każąc mu m.in. jeść odchody.

Niepełnosprawny 18-latek dostał pieniądze za wykonywanie upokarzających zadań, co zresztą było widoczne na nagraniu. Kamerzysta próbował tłumaczyć się z urągających ludzkiej godności praktyk. Jego mętne wyjaśnienia sprawiły, że jeszcze bardziej się pogrążył. W swoich obrzydliwych działaniach nie dostrzegł jednak nic niestosownego.

bEKZSssD

Nie mam zamiaru przepraszać - mówił.

Na szczęście szkodliwą społeczność filmu dostrzegły organy ścigania. Jak donosiliśmy, sprawą wideo, które już zniknęło z sieci, zajęły się policja i prokuratura.

Zobacz także: Damian Kordas o Lordzie Kruszwilu: "Czegoś takiego nie powinno być!"
bEKZSssJ

W sobotę okazało się, że troje youtuberów zostało zatrzymanych i być może jeszcze dzisiaj usłyszą zarzuty. Taką informację potwierdził w rozmowie z Pudelkiem rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Myślicie, że patoyoutuberzy w końcu zapłacą za swoje haniebne praktyki?

bEKZSssK
bEKZSste
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(242)
Brak słów
6 miesięcy temu
Najgorsze jest to że on nie widzi nic złego w tym co zrobił i nawet nie przeprosi
Lejdi
6 miesięcy temu
Nareszcie !!! Mam nadzieję,że to pato towarzystwo już nigdy nie nagra ani jednego ,, dzieła".
Gość
6 miesięcy temu
Socjopata
bEKZSstf
Leon
6 miesięcy temu
Wreszcie! Oby ich skazali.
321
6 miesięcy temu
Mieć nadzieję że za to opowiedzą
Najnowsze komentarze (242)
Widz
6 miesięcy temu
Wiola to jest tak samo winna jak cała reszta i powinna siedzieć razem z nimi .Najgorsze pomysły wyszły od niej.
Info
6 miesięcy temu
Jak widać pudelek ma złe informacjie bo do aresztu trafił tylko Kamerzysta
Xxxx
6 miesięcy temu
Bardzo niestosowne jest pisanie przez was osoba niepełnosprawna. Po czym stwierdzić, że ktoś jest pełnoprawny lub niepełnosprawny? Prawidłowym stwierdzeniem jest to, że jest to osoba z niepełnosprswnościami. Jako dziennikarze powinniście wiedzieć o tym doskonale.
Mama
6 miesięcy temu
Nie znam ich o nie chce poznać. Czemu pudelek promuje patologie. Za każdym newsem o takich jak oni podbijacie im obserwatorów. Gdyby nie pudelek w życiu o tych ludziach bym nie usłyszała. Nie chce aby za parę lat moja dziś kilku letnia córka czytała i wzorowala się na tym... Przestańcie promować to byle co
YOUTUBE
6 miesięcy temu
KAMERZYŚCI OD 7 BOLEŚCI
YOUTUBE
6 miesięcy temu
NIE NAWIDZE WAS
INNNN
6 miesięcy temu
Sandra Atakuje CO WY RZEŚCIE MU ZROBILI CO
😡😡😡😡
6 miesięcy temu
😡😡😡😡
bEKZSssX
KoloPatolo
6 miesięcy temu
jezeli nie ma w tym nic zlego, to sad powinien zarzadzic wizje lokalna, gdzie pomyslodawcy osobiscie powtorza zadania...po nagraniu i upublicznieniu show odstapic od karania...
info
6 miesięcy temu
Kamerzysta decyzją sądu aresztowany na 1 miesiąc. Prokuratura chce, by trafił do aresztu na 3 miesiące. Inni na razie mogą czekać na wolności na wyrok.
KoloPatolo
6 miesięcy temu
mam nadzieje, ze nie skonczy sie na pozornej pokazowce i prokuratura pociagnie watek dziewczyny glownego bohatera...mam tez nadzieje, ze dobierze sie do czterech liter pewnemu portalowi, ktory obludnie udostepnial link...przegladajac wyswietlenia na kanale kamerzysty dalo sie latwo zauwazyc spadek ogladalnosci nawet o 200 tys....to daje do myslenia...
Itriso
6 miesięcy temu
Haniebna działalność? Banda maltretuje? Powiem szczerze Pudelek, ale wy jesteście idio.tami. Nie lubię używać tak mocnych słów, ale to jedyne prawdziwe określenie was opisujące. Każdy widzi że to wszystko pod publiczkę i za nic nie zostaną skazani, bo działali nieświadomie. Liczą się fakty, a nie nagonka medialna. Na setki filmów zrobił może 2-3 bezmyślne, których robić nie powinien, więc cała reszta to zwykłe zabawy, w których nikt nie ucierpiał.
Brak slow
6 miesięcy temu
W końcu ktoś zajął się tymi głupotami
cosiedzieje
6 miesięcy temu
Wiolkę na razie wypuścili na wolność (jest aktywna na IG), ale Kamusia i Pusza nie. Wiolka wstawiła na story zdjęcie swojego szefa Kamusia ucharakteryzowanego na świętego. Dorobiła mu aureolę i skrzydełka anioła. Dziewczyna dalej wielbi Kamerzystę i robi z niego męczennika. Wiolka czas na wolności wykorzystuje też, by dalej promować dziewczynę Kamerzysty, czyli 16-letnią Kasię, z którą Kamerzysta kręcił jak miała tylko 14 lat. Brak słów. Może myślą, że pod latarnią będzie najciemniej i dziewczynka na widoku wcale nie będzie prowokować pytań o początki ich znajomości, czy o to co dziewczynka pisała i mówiła, kiedy jeszcze oficjalnie nie była dziewczyną Kamerzysty.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKZSstQ
bEKZSstR
bEKZSstS
bEKZSstT
bEKZSstU
bEKZSstz