Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Kamerzysta tłumaczy ZNĘCANIE SIĘ nad niepełnosprawnym: "Chciał jeść G*WNO. Myślałem, że jest ŚWIRNIĘTY"

182
Podziel się:

Naczelny polski patoinfluencer Łukasz Wawrzyniak, znany w sieci pod pseudonimem Kamerzysta, po raz kolejny udowodnił, że brak mu choćby krzty wyczucia, czy choćby podstawowej ludzkiej empatii. "Nie mam za co przepraszać" - deklaruje. Pora najwyższa, aby zniknął z internetu?

Kamerzysta tłumaczy ZNĘCANIE SIĘ nad niepełnosprawnym: "Chciał jeść G*WNO. Myślałem, że jest ŚWIRNIĘTY"
Kamerzysta tłumaczy znęcanie się nad osobą niepełnosprawną (fot. YouYube)

Fakt, że postać Kamerzysty, czyli Łukasz Wawrzyniak, nadal utrzymuje się na "topie" polskiego YouTube'a, udowadnia jedynie, jak bardzo mało wymagający są jego wierni fani. Chłopak był już oskarżany o jazdę pod wpływem narkotyków, maltretowanie fizyczne influencerki Fagaty oraz sabotowanie małych knajp w celu wzbudzenia sensacji. W ostatnich dniach młodzieniec udowodnił jednak po raz kolejny, że nie ma dnia, którego nie byłby w stanie przebić ku uciesze gawiedzi.

Ostatnio YouTuber zatrudnił do swojego nagrania niepełnosprawną umysłowo osobę, po czym kazał jej skakać do kontenera na śmieci, zjadać kocie odchody oraz wykonywać wiele innych upokarzających czynności. Mówiąc krótko, okrutnie znęcał się nad nieświadomym czynionej mu krzywdy chłopakiem, a następnie pochwalił się tym w sieci.

Zobacz także: Polska zasypana odpadami. Brakuje spalarni, ale nowe bardzo trudno postawić. "Są bezpieczne"

Naturalnie sztukę wypierania się własnego okrucieństwa i bezmyślności większość influencerów ma opanowaną do perfekcji. Nie inaczej jest w przypadku pana Kamerzysty. Skompromitowany idol małoletnich był zmuszony przerwać zagraniczny urlop (zorganizowany w środku światowej pandemii), aby odnieść się do fali krytyki, na którą zdecydowanie zasłużył.

Jestem na wakacjach i nie sądziłem, że będę musiał tu cokolwiek nagrywać, ale jak zawsze ze mną są związane jakieś większe lub mniejsze aferki. Tym razem wybuchła chyba większa aferka, bo w moim odczuciu to nie jest afera. Oskarżacie mnie o to, że wykorzystałem niepełnosprawnego chłopaka do filmu dla własnych korzyści materialnych, co jest g*wno-prawdą, bo nikt z nas nie wiedział, że on jest niepoczytalny. Nie jesteśmy lekarzami. Zachowywał się w stu procentach normalnie. Chciał robić zadania wszystkie po kolei, jakie mu dawaliśmy.

Co ciekawe, idol polskiej młodzieży sam przyznaje, że jego internetowa twórczość to jeden wielki fałsz. Dzieci podniecające się widokiem osób jedzących zwierzęce fekalia nie zdają sobie więc sprawy, że są zwyczajnie oszukiwane przez swojego patoidola.

Wiadomo, że film jest wyreżyserowany. Wiadomo, że chłopak nie jadł ziemi, bo nie musiał tej ziemi jeść. Nie jadł g*wna, tylko to była czekolada. Film jest w stu procentach wyreżyserowany. Niektóre rzeczy zrobił, ale... - w tym momencie na nagraniu następuje niezręczna pauza.

Kamerzysta kontynuuje swój wywód, przyznając, że chłopak, którego wykorzystał do nagrania, był gotów zrobić dla poklasku dosłownie wszystko. To jednak niespecjalnie go zaniepokoiło. Warto tutaj również zwrócić uwagę na słownictwo, którego używa w odniesieniu do osoby niepełnosprawnej umysłowo.

Zdziwiło mnie to, że chciał robić naprawdę hardcorowe wyzwania. Chciał jeść naprawdę g*wno. Myślałem, że typek jest świrnięty, pod takim względem, że zrobi po prostu wszystko. Są ludzie, którzy lubią takie rzeczy. Zrezygnowaliśmy z niektórych rzeczy, żeby YouTube nam tego nie zdjął.

Następnie dowiadujemy się, że zdaniem autora obrzydliwego filmiku wielu młodych ludzi chętnie dałoby się upokorzyć publicznie, ponieważ brakuje im pieniędzy.

To wygląda tak, jakbyście próbowali mi wmówić, że wziąłem specjalnie chorą osobę do filmu, bo nikt inny nie byłby w stanie tego zrobić za takie pieniądze. G*wno-prawda, bo mnóstwo osób zgłosiło się do tego filmu i chciało zrobić ten film. (...) Za tę sumę pieniędzy myślę, że mnóstwo osób, szczególnie w dzisiejszych czasach, znalazłbym do zrobienia tego filmu.

Absolutną wisienką na torcie mdlących wynurzeń Wawrzyniaka jest butna deklaracja o braku chęci złożenia jakichkolwiek przeprosin. Nawet pod adresem poszkodowanego chłopaka.

Nie mam za co przepraszać. Oczekujecie ode mnie przeprosin, ale uważam, że nie mam za co przepraszać - stwierdza przekonany o swojej wyższości chłopak.

Wielu internautów przystąpiło już do akcji zgłaszania należącego do Kamerzysty konta na YouTube za naruszanie zasad internetowej społeczności.

Przyłączycie się?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(182)
Agata
2 lata temu
LUDZIE NIECH KTOS W KOŃCU ZAJMIE SIE BLOKOWANIEM KONT TAKICH TYPÓW JAK ON KTÓRYCH PEŁNO W SIECI Ja jako rodzic jestem przerażona poziomem tego typu "show"
Suprise
2 lata temu
Ludzie! Zgłaszacie jego całe konto ze wszystkimi filmami! - musicie wejść na nazwę kanału, obok nazwy w górnym prawym rogu 3 kropki i po kliknięciu jest "zgłoś użytkownika". Mnóstwo ludzi zgłosiło jego ostatni film i YT usunął go. Teraz znowu pokażmy że mamy siłę i jaja i wyper...y go z neta! NiE dla patologii w internecie i ogłupiania naszych dzieci!!!
Gośc
2 lata temu
Widzicie? Można. Dobrze że ludzie zareagowali i zaczęli zgłaszać. Usunięto już z yt to obrzydlistwo
Mm.
2 lata temu
Film już usunięty. Brawo my!
reos
2 lata temu
Dziewczyna Kamerzysty to 17 letnia Kasia. Co prawda dzieli ich spora różnica wieku, ale to akurat można usprawiedliwić, bo 90 procent mężczyzn chciałoby mieć nastoletnią dziewczynę, więc on nie jest wyjątkiem. Jednak większość nie ma pieniędzy, więc mogą o tym tylko pomarzyć.
Najnowsze komentarze (182)
Slonzok
2 lata temu
Żenada do ukarania uczestników którzy się znęcali dożywotnia zakaz korzystania z stron publikacji czego kolwiek na rzecz poszkodowanego 1 rok pomocy i duża grzywna zadośćuczynienia dla tego chlopaka
HALO
2 lata temu
A CO Z RESZTĄ TYCH CO BRALI W TYM UDZIAŁ?
HALO
2 lata temu
A TEN ICH FILMIK Z BEZDOMNYM TO CO MORALNIE W PORZĄDKU BYŁO???
HALO
2 lata temu
A reszta tych ludzi z jego filmów to co? teraz głupio się tłumaczą tą samą wersją, są tacy sami jak kamerzysta i też brali w tym udział.
Reks
2 lata temu
Wstrętne. Ale czym to się różni od wysyłania "znanych i lubianych (!?) do egzotycznych krajów i zmuszanie ich do podróżowania autostopem za darmochę, przedzierania się przez dżunglę w brudzie i żarcia duriana? A to pokazywała telewizja prywatna, ale z państwową koncesją zdaje się... Ci znani i lubiani wzięli za to świetne pieniądze, dzięki którym mogą teraz sobie mieszkać na "Wyspach Bergamutach" i chorować na kowida w prywatnych klinikach.
PAULINA
2 lata temu
I dlatego moje dziecko ma family link na telefonie i na lapie by g...nie oglądać
pol
2 lata temu
Patus!
:///
2 lata temu
Jakie społeczeństwo, takie gwiazdy.
Manilla
2 lata temu
Na kanale są jeszcze gorsze filmy jak sam****stwo prank, ale to jedynie film z tego miesiąca!!!
Jaha
2 lata temu
Co ten typ gada na samym początku tego filmiku mówi do kolegi "dlaczego mi przyprowadziłes niedorozwoja nie mogę zrobić z nim filmiku bo mnie zniszczą" ale i tak zrobił... No i gość zjadł ziemię, kocia kupę widać że to było naprawdę. Jeszcze po tej kupie kazali mu pocałować swoją dziewczynę, która widać jest nawet bardziej niepełnosprawna niż ten gość. I po tym jak.ja pocałował ona z obrzydzeniem pyta czemu śmierdzi gwnem... Widać, że to nie było wyreżyserowane.... Poziom upokorzenia tego gościa przeszedł wszelkie granice... Nawet brzydzili się potrzymać jego rzeczy i zostawili je w błocie "bo to.nie wersacze" a tak serio brzydzili się go bo jest upośledzony.... Najgorsze, że ludzie go bronią jest idolem nastolatków
omg
2 lata temu
Kto z tych dwóch jest bardziej psychiczny ? Myślę że ten kamerzysta . Izolować takich ludzi niech nie wyrządzają jeszcze więcej złego .
Gość
2 lata temu
Nie da się takiego filmu nakręcić etycznie. Po prostu się nie da. Jeżeli osoba która się zgłosi do takiego "chelenge'u" będzie w normie intelektualnej, to będzie mieć jakieś zaburzenia innego typu, niestabilną psychikę albo będzie zaniedbana czy biedna, czyli zawsze będzie to żerowanie na cudzej biedzie, trudnym położeniu, desperacji. Dzieciaki tego nie rozumieją, ale pan kamerzysta ma 30 lat i powinien już elementarną moralność ogarniać. Pan ten działa jako swoisty antywychowawca młodzieży i pokazuje antywzorce😕 Nic nowego, zawsze tak było, że niektórzy pracowali z młodzieżą w harcerstwie, a inni wprowadzali w branie dragów i uczyli jak na nie zarabiać. Ten pokazuje bezmiar głupoty i na tym zarabia.
Tukan
2 lata temu
Z tego co dziś czytałam sprawą już zajmuje się policja.
KoloPatolo
2 lata temu
Hmmm...nie wiem juz czy jest sens nadal przekonywac kogos do samodzielnego, krytycznego myslenia...ale ostatni raz sprobuje... Kiedy mam glod wszelkich dewiacji i patologii, nie szukam w necie na oslep...adresy pewniakow znajduje tutaj...pozdrawiam🤣
...
Następna strona