Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Zabawa w chowanego". Bracia Sekielscy opublikowali zwiastun filmu. Widzowie poruszeni: "POWALA NA KOLANA" (WIDEO)

90
Podziel się

Kontynuacja hitowego dokumentu "Tylko nie mów nikomu" już niebawem doczeka się premiery. Powtórzy sukces poprzednika?

"Zabawa w chowanego". Bracia Sekielscy opublikowali zwiastun filmu. Widzowie poruszeni: "POWALA NA KOLANA" (WIDEO)
Bracia Sekielscy udostępnili trailer filmu "Zabawa w chowanego" (YouTube.com, ONS.pl)
bErkvIkB

Dokument braci Sekielskich zatytułowany Tylko nie mów nikomu wywołał rok temu wiele emocji. Film traktujący o problemie pedofilii w Kościele stał się jednym z najszerzej komentowanych wydarzeń 2019 roku i zgromadził ponad 23 miliony wyświetleń. Teraz Sekielscy przygotowują się do premiery jego kontynuacji, która ma szansę szybko podzielić los poprzednika.


Zobacz: Tomasz Sekielski zdradził datę premiery "Zabawy w chowanego": "Nawet jak Jacek Kurski STANIE NA GŁOWIE, to nie przykryje tego, co pokażemy"


Kolejna produkcja braci Sekielskich otrzymała tytuł Zabawa w chowanego i o planach jej premiery wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu. Co prawda wydanie filmu przesuwało się kilkukrotnie, jednak kilka dni temu Tomasz Sekielski ogłosił, że trafi on do serwisu YouTube już w sobotę, 16 maja. Jednocześnie zapewnił, że widzowie nie będą mogli narzekać na brak emocji.


Przypomnijmy: "Zabawa w chowanego". Tomasz Sekielski zdradza datę premiery dokumentu o pedofilii w Kościele: "Będą ŁZY I EMOCJE"


Teraz do sieci zawitała z kolei zapowiedź filmu Zabawa w chowanego, która już zbiera entuzjastyczne recenzje wśród widzów. Trzyminutowy trailer produkcji zyskał dziesiątki komentarzy już w godzinę po publikacji, a internauci nie mają wątpliwości, że dokument kolejny raz wywoła ogólnonarodową dyskusję na temat problemu pedofilii wśród duchownych.


"Świetny zwiastun, powala na kolana, brawo Wy", "Długo czekałam na następny film. To straszne, że na filmy tej tematyki nigdy nie skończą się materiały", "Kolejny trudny film, ale potrzebny", "Świetna robota. Mam nadzieję, że to będzie kolejny wyłom w murze", "Wyrazy szacunku dla Was za to, że otwieracie oczy na to, co dzieje się w ukryciu" - czytamy.


Warto wspomnieć, że bracia Sekielscy już planują premierę kolejnej części na przyszły rok, a dodatkowo zapowiedzieli prace nad filmem poświęconym Janowi Pawłowi II. Jak twierdzą, w tej dziedzinie również nie brakuje materiału na liczne filmy dokumentalne i czas zmierzyć się z niewygodną prawdą.


Każdy, kto tropi przestępstwa seksualne w polskim Kościele katolickim, prędzej czy później staje przed pytaniem o to, co zrobił w tej sprawie Watykan? A stąd już tylko krok do pytań o Jana Pawła II. Jak walczył z pedofilią wśród duchownych? Co wiedział, a czego nie był świadomy? Czy jego najbliżsi współpracownicy, w tym kardynał Dziwisz, ukrywali przed nim niewygodną prawdę? Podobnych trudnych pytań jest więcej, nadszedł czas by je wszystkie zadać i poznać jednoznaczne odpowiedzi - zapowiada Tomasz Sekielski na Facebooku.


Myślicie, że Zabawa w chowanego to dopiero początek medialnej burzy?

bErkvIkD
bErkvIkJ
bErkvIle
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(90)
Gość
rok temu
To cierpienie dzieci w dorosłych osobach jest takie zasmucające :(..... Ta bezkarność potworów w sułtannach moczy oczy z bezsilnej złości.
Kristof
rok temu
Spróbuj powiedzieć komuś na wsi, że kościół i ksiądz to zło, to lincz murowany. Tam, gdzie panuje ciemnota dziecko boi się przyznać rodzicom, bo wie że mu nie uwierzą. Dopóki to ślepe zapatrzenie się nie skończy to pedofilia wśród księży będzie kwitła.
Gość
rok temu
Pochodzę ze wsi, pamiętam jak moi rodzice już nieżyjący mówili o księżach co wyprawiają ale to był temat tabu , jako dziecko nie do końca rozumiałam oco chodzi Ksiądz i nauczyciel na wsi był bogiem, każdy kto to przeczyta a ma teraz 60 lat to wie o czym mówie
bErkvIlf
Boom
rok temu
Smarowanie kościola jest porostu opłacalnym businessem tak jak i sam kościół. Ręka rękę myje ale.... Kto kogo zmusza do kościoła chodzić. Ja nie chodzę od lat bo nie lubię, ale jak ktoś chce to niech chodzi, ponoć demokracja... a no tak to tylko lewakom wolno mówić i robić co się chce. Kościół nie ma żadnego wpływu na moje życie. Największą władze mają media, w każdym prawie kraju. Codziennie manipulują w swoich celach ludzi, badziewnymi, nieprawdziwymi, opłacalnymi dla nich informacjami. Już nie pamiętacie jak tvn pokazał biedych uchodzcow na torach, poniewieranych przez węgierskich zolniezy a na necie cały film co pokazuje jak sam uchodzca rzuca się na te tory z żoną i dzieckiem? Każdy pedofil to potwór, czy to ksiądz, czy nauczyciel, czy celebryta ale według mediów księża są najgorsi, inni to jakoś ujdzie, to było przecież w imie sztuki, nauki, podtepu. W sumie w show businessie dopiero sodoma, ale nie opłaca się swoich kablować, nie?
A b c
rok temu
A może Sakielscy zajmą się pedofilia w TVN w polityce tu dopiero jest Grubo ale strach im nie pozwala kościelna pedofilia to już suchar wiadomo ze jest ale co z innymi wśród celebrytów to dopiero temat
Najnowsze komentarze (90)
Kłamią
rok temu
Cegielscy są z platformy obywatelskiej . Im tyle wierzyć co Tuskowi i jego licznym Aferom z lat 2007-2015.
Anna Na
rok temu
To, że są księża pedofile to nie znaczy, że mam przestać chodzić do kościoła. Jest więcej księży z powołania, którzy są dobrymi ludźmi i świecą przykładem. To że są lekarze pedofile to nie znaczy, że mam przestać się leczyć. To, że są nauczyciele pedofile to nie znaczy, że mam nie chodzic do szkoły itd.
Co jest?
rok temu
Na co czekają na wybory? Pierwsza część też przed wyborami została puszczona o co tu chodzi bo chyba nie o dobro naszych dzieci
Mami
rok temu
Znielubilam naszego papieża że pod dywan zamiatal a i Dziwisz mu pomagał 😌😒
mala mi
rok temu
Pierwsza część mną wstrząsnęła, ale efektu w postaci procesów księży pedofilów jakoś nie ma więc najwidoczniej jest potrzeba żeby to nagłaśniać, może komuś jednak uda się pomóc ofiarom pedofilów
gość 2
rok temu
Pozamykać kościoły,ciemnogród.Banda zboczeńców.Ludzie z klapkami na oczach tam łążą i krzyżem się kładą.Kler to mafia.
Oxy
rok temu
Bedzie pewnie cienki jak ten poprzedni. Albo zginął w montażu albo nie było tam nic zaskakującego. Przerost formy nad treścią i bicie piany.
Bhu
rok temu
🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮
bErkvIkX
Trio
rok temu
Znowu przed wyborami,na zlecenie obcych panstw
444
rok temu
Panie Tomku, super Pan schudł, ale proszę kupić nową marynarkę, ta jest za duża na Pana.
Primo
rok temu
To jest coś wspaniałego że mamy takich braci Sekielskich którzy nie bali się podjąć tego tematu duże brawa dla was
ni(c)kt
rok temu
Żeby tylko bracia Sekielscy nie poszli drogą sióstr Wachowskich.
Marian
rok temu
Minął rok od ostatniego filmu i nic to nie dało. Mam jednak nadzieję, że w końcu większą część tych zacofanych i zapatrzonych w księdza ludzi, zmieni zdanie i dostrzeże to, co chcę się im przekazać. Przeraża mnie myśl, że po takich mocnych filmach jest nadal duża grupa ludzi, która uważa to za kłamstwa. Mam nadzieję, że kiedyś dozyjemy chwili, w której winni odpowiedzą za swoje czyny. Przede wszystkim jednak, oby nie skrzywdzili już żadnej innej osoby. Z pewnością taki filmy spowodują, że normalne osoby nie wyślą swoich dzieci w łapy tych zboczeńców.
gość
rok temu
A wszystko dla kasy!
...
Następna strona
bErkvIlz