Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Zachowawcza Dorota Szelągowska komentuje doniesienia o swoim ROZWODZIE

60
Podziel się:

Dziennikarka dość wymijająco odniosła się do wieści na temat rozpadu jej trzeciego małżeństwa.

Zachowawcza Dorota Szelągowska komentuje doniesienia o swoim ROZWODZIE
Dorota Szelągowska komentuje plotki o rozwodzie (ONS)
bEKfUAyd

Dorota Szelągowska zdobyła popularność za sprawą kilku programów wnętrzarskich, w których pomaga Polakom w domowych metamorfozach, a także dzieli się sprawdzonymi poradami. W ostatnim czasie tabloidy jednak znacznie chętniej rozpisują się o jej życiu prywatnym niż zawodowych poczynaniach.

Jakiś czas temu media obiegła informacja o rozwodzie Doroty Szelągowskiej z jej trzecim mężem. Według Super Expressu prezenterka zdążyła już złożyć pozew i obecnie oczekuje na termin pierwszej rozprawy sądowej. Jakby tego było mało, niedawno podczas pracy na planie nowego projektu Dorota doznała groźnej kontuzji. Prezenterce pękła przepuklina w kręgosłupie i wysunął jej się dysk, co skutecznie utrudniło jej pracę. Niedługo później celebrytka musiała za to uporać się z wyprowadzką najstarszej pociechy.

bEKfUAyf

Do tej pory Szelągowska unikała komentowania pogłosek o rozpadzie małżeństwa, nie zrezygnowała jednak z obecności w mediach, aktywnie promując najnowszy format ze swoim udziałem. W końcu prezenterka postanowiła jednak zabrać głos w obliczu sensacyjnych doniesień na temat swojego życia prywatnego.

Nie śledzę plotek o sobie. Ludzie piszą te rzeczy, żeby zarabiać i to od nas zależy, czy je czytamy, czy omijamy. Jak ktoś ma ochotę coś napisać, może to zrobić, ponieważ jest wolność słowa - oczywiście do pewnych granic. Nie mam wpływu na to, że za jakiś czas na świecie zabraknie wody. Podobnie nie mam wpływu na to, co ktoś o mnie napisze. Mogę po prostu tego nie czytać - powiedziała w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

bEKfUAyl

Prezenterka zapewniła również, że w jej życiu nie brakuje ludzi, którym może zwierzać się z osobistych problemów. W związku z tym nie ma potrzeby dzielić się szczegółami swojego życia z tabloidami.

Mam 40 lat i udało mi się stworzyć wokół siebie zaufane grono przyjaciół. Moja rodzina też jest cudowna. W konsekwencji mam z kim rozmawiać o rzeczach prywatnych i intymnych. Nie przyszłoby mi do głowy, żeby rozmawiać o nich z obcymi ludźmi - podkreśliła.

Dobre podejście?

bEKfUAym
bEKfUAyn
bEKfUAyG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(60)
aga
rok temu
Pani Doroto - tak trzymac.To sa Pani sprawy i Pani zycie.Jest Pani fajna babeczka.
cha-cha...
rok temu
"Dziennikarka dość wymijająco odniosła się do wieści na temat rozpadu jej trzeciego małżeństwa." - Unicorn, liczyłeś na SZCZEGÓŁY!???
Kim
rok temu
A ja za nią nie przepadam. Oglądałam kiedyś jej programy, ale już mi się przejadły. Są tak monotonne i nudne. Biały, szary, drewno, szyukateria. Ble...
bEKfUAyH
Pudel
rok temu
Napiszcie o dziecku Boruca w Uk
porażka
rok temu
Najwyraźniej do Unicorna nie dotarły słowa Doroty Szelągowskiej!
Najnowsze komentarze (60)
Basia
12 miesięcy temu
Przecież to jest niczyja sprawa, tylko jej. Ja się rozwiodłam z mężem, bo jak się dowiedziałam od Detektyw Skrzypek to mnie latami zdradzał i bardzo się cieszę z tej decyzji.
Smm
rok temu
Trzeci i zapewne nie ostatni
FRa15
rok temu
Lubię ją ale 3 porażka to coś nie tak
Milo
rok temu
Rodzina Urbana
Patyk
rok temu
No.....nie dziwie się.....Zawsze wesoła jak 18 latka.Furgocze i kasę robi.Jak ona dobiera słowa w programie o Hotelach...ubiór zmieniony.Niestety w tym programie to sztucznosc.
🌺Hfv
rok temu
Ja tam ją lubię 😁
kiki
rok temu
I to jest dojrzałe podejście. Wystarczy saga martyniukow hahah
IPP
rok temu
powodzenia życzę!
bEKfUAyz
Pol
rok temu
Swoje życie rujnuje a domy remontuje
Marzenie
rok temu
Trzeci rozwód w wieku 40 lat...Jesteś zodiakalna waga...dominującą....i stąd te problemy....
??????
rok temu
Jaka dziennikarka? Ona prowadzi programy O projektowaniu wnętrz.
SMUTNE TO
rok temu
Wiek lat 40 i trzeci rozwód to raczej życiowa, osobista porażka.
Stary już fan
rok temu
Brawo Dorota!!!!! Ja i moja żona jesteśmy z tobą!!!!!!
Nik
rok temu
Może czas na remont w swoim „ gniazdku”????
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKfUAzs
bEKfUAzt
bEKfUAzu
bEKfUAzv
bEKfUAzw
bEKfUAzb