Zadumana Katarzyna Warnke i jej NIEUMALOWANE lico buszują po sklepach (ZDJĘCIA)
Katarzyna Warnke została "przyłapana" na warszawskim Śródmieściu, gdzie oddawała się shoppingowi. Paparazzi towarzyszyli celebrytce podczas buszowania w ekskluzywnym butiku i wizyty w drogerii. Wygląda inaczej niż na ściance?
Katarzyna Warnke, zaraz po Monice Olejnik, jest jedną z najczęściej "wpadających" na paparazzi rodzimych celebrytek. Czy to podczas spotkania z koleżanką, rowerowej wycieczki stołecznymi ścieżkami, czy nawet marszu o kulach. Za każdym razem eksukochanej Piotra Stramowskiego towarzyszą ekskluzywne dodatki. Jak to wyglądało tym razem?
Jakiś czas temu czujni fotoreporterzy "przyłapali" naturalną Warnke buszującą po warszawskim Śródmieściu. Celebrytka, pozbawiona makijażu, najpierw udała się do ekskluzywnego butiku, po czym przyodziała "kamuflaż" w postaci czapki i z torbami pomaszerowała do popularnej sieci drogerii, gdzie zaopatrzyła się m.in. w waciki.
Tego dnia Warnke paradowała po mieście, odziana w luźne szare dżinsy, sweter w tym samym kolorze oraz grafitowy płaszcz Gucci wart blisko 11 tys. zł. Swoją stylówkę Kasia uzupełniła skórzanymi mokasynami oraz torebką łudząco podobną do modelu Chanel Classic Flap, którą można nabyć za około 30 tys. zł.
Zobaczcie, jak odziana w metki Katarzyna Warnke przemierza stołeczne ulice. Humor nie dopisywał?
Fotoreporterzy "przyłapali" Katarzynę Warnke na zakupach.