Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Zakażeni Tom Hanks wraz z małżonką informują o swoim stanie: "Dobrze się nami opiekują. Jesteśmy W IZOLACJI, żeby nikogo nie zarazić"

35
Podziel się

W czwartek aktor poinformował, że u niego i Rity Wilson wykryto niesławnego koronawirusa. Od tego czasu przebywają w szpitalu w Australii.

Zakażeni Tom Hanks wraz z małżonką informują o swoim stanie: "Dobrze się nami opiekują. Jesteśmy W IZOLACJI, żeby nikogo nie zarazić"
Tom Hanks i Rita Wilson informują fanów o swoim aktualnym stanie (Instagram.com, East News)
bDAKBwSt

Pandemia koronawirusa i jej śmiertelne żniwo zdominowały medialną debatę na całym świecie. Choć do niedawna mogło się wydawać, że choroba raczej nie dotrze do pierwszej ligi gwiazd kina czy sportu, to szybko się okazało, że w walce z COVID-19 wszyscy jesteśmy równi. Przekonał się o tym m.in. Tom Hanks z małżonką, którzy w czwartek oznajmili światu, że wyniki ich testów były pozytywne.

Wczoraj na koncie Toma Hanksa na Instagramie pojawiło się oświadczenie, w którym aktor wyznał, że wraz z małżonką zarazili się koronawirusem. Para przebywa obecnie w Australii, a najbliższe dni spędzą w izolacji. O stanie ich zdrowia wypowiadali się także synowie Hanksa i Wilson, którzy twierdzą, że stan ich rodziców jest dobry i raczej nie grozi im żadne niebezpieczeństwo.

bDAKBwSv

Teraz aktor zdecydował się opublikować kolejny post, w którym poinformował fanów o swojej aktualnej sytuacji. Na zdjęciu widzimy nieco przygaszonego Toma wraz z uśmiechniętą żoną, którzy pragną wszystkim oznajmić, że są w tym momencie poddawani izolacji. Zapewniają też, że otrzymują stosowną opiekę i podziękowali za życzenia powrotu do zdrowia.

Hej wszystkim. Ja i Rita chcemy podziękować wszystkim, którzy się nami tak dobrze opiekują. Jesteśmy zakażeni koronawirusem i przebywamy w izolacji, aby nie dopuścić do rozprzestrzeniania się choroby. Są osoby, dla których infekcja może okazać się tragiczna w skutkach - przekonuje aktor.

W dalszej części posta Hanks przypomina, że w walce z pandemią dużo zależy przede wszystkim od nas samych. Swój wpis zakończył też słynnym wpisem z kultowego filmu ze swoim udziałem, A League of Their Own.

bDAKBwSB

Sami też możemy wiele zrobić, słuchając głosów ekspertów i dbając o siebie. Pamiętajcie, niezależnie od tego co się dzieje, w baseballu nie ma płaczu.

Podziwiacie ich hart ducha?

bDAKBwSC
bDAKBwSD
bDAKBwSW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(35)
Patty
11 miesięcy temu
Szybkiego powrotu do zdrowia! Jeden z moich absolutnie ulubionych aktorów.
Sylwia
11 miesięcy temu
Boję się o moją mamę
Olo
11 miesięcy temu
No Ze by każdym się tak opiekował jak nimi
bDAKBwSX
Loo
11 miesięcy temu
Nie ma się co łudzić ze statystyczny Kowalski też będzie tak leczony....... :(
flora
11 miesięcy temu
Jakoś nic nie pisze ile osób w drodze do Australii mógł zarazić.
Najnowsze komentarze (35)
Sandey
11 miesięcy temu
❤❤❤
abc
11 miesięcy temu
Nowy pomysł na zaistnienie celebrytów?
Aga
11 miesięcy temu
Mieszkam w Australii i nie ma żadnych przecieków. Czy przywieźli tego wiarusa skądś. Jak długo tu byli. Tylko, ze Rita biegła po Sydeny, Opera House, jakieś telewizje, koncerty. W Australii jest oficlanie tylko 160 przypadków potwierdzonych. A mamy ogromna populacje Chinczykow. Nie wiem, w co, i komu wierzyć.
meme
11 miesięcy temu
dobry człowiek i porządny facet...to chyba rzadkość w Hollywood
kasia
11 miesięcy temu
Czy tak sie traktuje przecietnego obuwatela.
Gość
11 miesięcy temu
W środę bylam w Lidlu,jakis chlopak tak strasznoe kaszlal ze nalo go nie udusilo,nie mial maseczki a powinien,zeby nie rozsiewac.Ludzie zakladajcie maseczki jal jestescie przeziebieni a najlepiej zostancie w domu!Zdrowi siedza w domu a chorzy laza
Polak.
11 miesięcy temu
Wybitny i zwyczajny-można?!
gosc
11 miesięcy temu
jak im sie nie uda to szkoda bedzie takiego aktora
bDAKBwSP
Bick
11 miesięcy temu
Niesławnego wirusa? Moim zdanie jest dość sławny.... kto pisze takie słabe teksty
Pepe
11 miesięcy temu
To wszystko zaczyna wprowadzać obawę nawet jeśli sporo osób sobie żartuje to poważny problem! Bądźmy razem i wspierajmy się! Damy radę 👋Polska to silny kraj !!!
gość
11 miesięcy temu
Małżonek ma styczność z obcokrajowcami jeżdżącymi po całej Europie boje się
Jaja
11 miesięcy temu
Kto ma tak, że jak czyta jego komentarz to słyszy przy tym jego głos??
gość
11 miesięcy temu
Jego żona w gorszej sytuacji bo ma raka
cscx
11 miesięcy temu
Nie kupili makaronu....
bDAKBwTr