Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paw
|

Zaniepokojona Natalia Kukulska komentuje obecną sytuację w kraju: "Patriotyzm nabiera niebezpiecznych kolorów"

126
Podziel się

"Nasz patriotyzm jest coraz dalej od hymnu. To słowo jest bardzo wypaczone" - przyznała.

Zaniepokojona Natalia Kukulska komentuje obecną sytuację w kraju: "Patriotyzm nabiera niebezpiecznych kolorów"
(pudelek)
bDyRXzLV
Zobacz także: Natalia Kukulska: "Patriotyzm nabiera niebezpiecznych kolorów"

Choć Natalia Kukulska w show biznesie zaistniała już jako dziecko, wciąż nie odnajduje się w nim z taką łatwością, jak niektóre mniej utalentowane koleżanki po fachu. Piosenkarka unika bywania na ściankach i sporadycznie pojawia się w programach śniadaniowych, gdzie najczęściej opowiada jedynie o projektach muzycznych. Kilka dni temu wywołała więc nie lada zamieszanie, pojawiając się na premierze najnowszego projektu u boku dzieci oraz męża.

bDyRXzLX

W rozmowie z Pudelkiem artystka odniosła się do obecnej sytuacji w Polsce. Natalia Kukulska jest nie tylko zaniepokojona coraz większym brakiem tolerancji, ale również postrzeganiem patriotyzmu. Jej zdaniem obecnie to słów jest bardzo wypaczone i nabiera coraz bardziej niebezpiecznego znaczenia.

Nasz patriotyzm jest coraz dalej od hymnu - wyznała z rozczarowaniem. Patriotyzm nabiera niebezpiecznych kolorów i to słowo jest bardzo wypaczone. Jako artysta szukam wspólnego mianownika z ludźmi - zapewniła.

Zgadzacie się z nią?

bDyRXzMd
bDyRXzMy
KOMENTARZE
(126)
Gytr
5 miesięcy temu
Jak ja nam dosc artystow tlumaczacych mi podstawy polityki wiary socjologii.jak powiedzial ricky gervais na rozdaniu oskarow nie moralizujcie, nie mowcie ludziom jak zyc. Zyjecie w oderwaniu od realiow. Nic nie wiecie o normalym zyciu. A polscy artysci to alliens and cowboys.
Haha
5 miesięcy temu
Kukulska nie politykuj serio.Zalatwil ci ojciec karierę to rób co potrafisz najlepiej.
revers
5 miesięcy temu
Patriotyzm w wydaniu kiboli i ultra prawicy jest dla mnie nie do zaakceptowania, podobnie jak druga strona tego samego medalu czyli aktywista Margot i jego zadymiarze. To jest dokładnie to samo tyle, że jest to skrajna lewica. Równie niepokojąca.
bDyRXzMz
Lolek
5 miesięcy temu
Jak ci się nie podoba to wyjedź do swojego kraju Izraela tam na ciebie czekają z otwartymi ramionami.
Ð-tx
5 miesięcy temu
Należy się cieszyć droga pani że dzisiaj niczego już nie musimy odbierać szablą. A patriotyzm ma się w sercu, najmniej go na ulicy. No i wszystko widać po czynach, nie po pustych słowach. Każdy powinien o tym pamiętać, każdy. I zawsze.
Najnowsze komentarze (126)
iza
5 miesięcy temu
Ma wyjście kobieta !!!--- może na pochodzenie wyjechać do Izraela !!!! Po co sie ma tutaj zamęczać i narzekac ?????
HRC
5 miesięcy temu
Bo to nie patriotyzm, ale nacjonalizm - przedpokój nazizmu.
Poeta
5 miesięcy temu
Co powie tata..
Mojnick
5 miesięcy temu
Bardzo pogłębiona wypowiedź, nic nie zrozumiałem.
Nina
5 miesięcy temu
A tak na marginesie... Natalio zmień fryzjera i stylistę 😑
slimakk
5 miesięcy temu
ma 100% racji. To, co sie obecnie odjaniepawla w Polsce to nie jest patriotyzm. To hucpa. Chyba ktos nie rozumie, ze podstawa "polskosci" jest obecnie szczucie
Razdwa
5 miesięcy temu
Skrajności są niebiezpieczne, zarówno na prawo, jak i na lewo. Dość mam jednak mędrkujących muzyków, celebrytów mówiącym ludziom na kogo maja głosować i jakie wartości wyznawać. Pytanie brzmi jakie barwy współczesny patriotyzm powinien mieć zdaniem P. Kukulskiej? Może flagi tęczowej? - za to dziękuje. Flaga Polski jest jedna!
Gość
5 miesięcy temu
Patriotyzm jest białoczerwony !
bDyRXzMr
Nik
5 miesięcy temu
Co ona wygaduje. Wstyd,Wstyd
erool
5 miesięcy temu
"a dla mnie kolory nabieraja niebezpiecznych czynow "
Wstyd
5 miesięcy temu
Dlaczego na pierwszej fotce zrobiono zbitkę fotografii Kukulskiej z fotografią jakiejś kobiety o niesłowiańskiej urodzie,która ma nos jak hamulec od karuzeli i usta wykrzywione z nienawiści? Przecież to zwyczajna manipulacja nastrojami czytelników,którzy mają pomyśleć i uwierzyć,że na załączonej fotografii(z lewej) jest jakaś "nienawistna", "ksenofobiczna" i "homofobiczna" Polka z wielkim nosem,a na zdjęciu obok(po prawej) "tolerancyjna" Kukulska o gołębim sercu.
Ulaaa
5 miesięcy temu
Bardzo ciekawe teorie spiskowe komentujących pudelkowiczów. Niektóre nawet z cytatami. Wow.
ugicz
5 miesięcy temu
Nowa płyta idzie, pewnie beznadziejna to chce zainteresować ludzi tym co teraz jest na czasie
Ibk
5 miesięcy temu
Gada tak żeby roboty nie stracić, chyba proste, że artystów sponsorzy i zlecedoniawcy mają w łapach show biznes, media, i kręca swoją politykę więc artysta musi podpisać jakby cyrograf, bo nie będzie miał co żreć
...
Następna strona
bDyRXzMT