Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paw
|

Zaniepokojona Natalia Kukulska komentuje obecną sytuację w kraju: "Patriotyzm nabiera niebezpiecznych kolorów"

125
Podziel się

"Nasz patriotyzm jest coraz dalej od hymnu. To słowo jest bardzo wypaczone" - przyznała.

Zaniepokojona Natalia Kukulska komentuje obecną sytuację w kraju: "Patriotyzm nabiera niebezpiecznych kolorów"
(pudelek)
bDUDzSSt
Zobacz także: Natalia Kukulska: "Patriotyzm nabiera niebezpiecznych kolorów"

Choć Natalia Kukulska w show biznesie zaistniała już jako dziecko, wciąż nie odnajduje się w nim z taką łatwością, jak niektóre mniej utalentowane koleżanki po fachu. Piosenkarka unika bywania na ściankach i sporadycznie pojawia się w programach śniadaniowych, gdzie najczęściej opowiada jedynie o projektach muzycznych. Kilka dni temu wywołała więc nie lada zamieszanie, pojawiając się na premierze najnowszego projektu u boku dzieci oraz męża.

bDUDzSSv

W rozmowie z Pudelkiem artystka odniosła się do obecnej sytuacji w Polsce. Natalia Kukulska jest nie tylko zaniepokojona coraz większym brakiem tolerancji, ale również postrzeganiem patriotyzmu. Jej zdaniem obecnie to słów jest bardzo wypaczone i nabiera coraz bardziej niebezpiecznego znaczenia.

Nasz patriotyzm jest coraz dalej od hymnu - wyznała z rozczarowaniem. Patriotyzm nabiera niebezpiecznych kolorów i to słowo jest bardzo wypaczone. Jako artysta szukam wspólnego mianownika z ludźmi - zapewniła.

Zgadzacie się z nią?

bDUDzSSB
bDUDzSSW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(125)
Gytr
8 miesięcy temu
Jak ja nam dosc artystow tlumaczacych mi podstawy polityki wiary socjologii.jak powiedzial ricky gervais na rozdaniu oskarow nie moralizujcie, nie mowcie ludziom jak zyc. Zyjecie w oderwaniu od realiow. Nic nie wiecie o normalym zyciu. A polscy artysci to alliens and cowboys.
Haha
8 miesięcy temu
Kukulska nie politykuj serio.Zalatwil ci ojciec karierę to rób co potrafisz najlepiej.
revers
8 miesięcy temu
Patriotyzm w wydaniu kiboli i ultra prawicy jest dla mnie nie do zaakceptowania, podobnie jak druga strona tego samego medalu czyli aktywista Margot i jego zadymiarze. To jest dokładnie to samo tyle, że jest to skrajna lewica. Równie niepokojąca.
bDUDzSSX
Lolek
8 miesięcy temu
Jak ci się nie podoba to wyjedź do swojego kraju Izraela tam na ciebie czekają z otwartymi ramionami.
Ð-tx
8 miesięcy temu
Należy się cieszyć droga pani że dzisiaj niczego już nie musimy odbierać szablą. A patriotyzm ma się w sercu, najmniej go na ulicy. No i wszystko widać po czynach, nie po pustych słowach. Każdy powinien o tym pamiętać, każdy. I zawsze.
Najnowsze komentarze (125)
HRC
8 miesięcy temu
Bo to nie patriotyzm, ale nacjonalizm - przedpokój nazizmu.
Poeta
8 miesięcy temu
Co powie tata..
Mojnick
8 miesięcy temu
Bardzo pogłębiona wypowiedź, nic nie zrozumiałem.
Nina
8 miesięcy temu
A tak na marginesie... Natalio zmień fryzjera i stylistę 😑
slimakk
8 miesięcy temu
ma 100% racji. To, co sie obecnie odjaniepawla w Polsce to nie jest patriotyzm. To hucpa. Chyba ktos nie rozumie, ze podstawa "polskosci" jest obecnie szczucie
Razdwa
8 miesięcy temu
Skrajności są niebiezpieczne, zarówno na prawo, jak i na lewo. Dość mam jednak mędrkujących muzyków, celebrytów mówiącym ludziom na kogo maja głosować i jakie wartości wyznawać. Pytanie brzmi jakie barwy współczesny patriotyzm powinien mieć zdaniem P. Kukulskiej? Może flagi tęczowej? - za to dziękuje. Flaga Polski jest jedna!
Gość
8 miesięcy temu
Patriotyzm jest białoczerwony !
Nik
8 miesięcy temu
Co ona wygaduje. Wstyd,Wstyd
bDUDzSSP
erool
8 miesięcy temu
"a dla mnie kolory nabieraja niebezpiecznych czynow "
Wstyd
8 miesięcy temu
Dlaczego na pierwszej fotce zrobiono zbitkę fotografii Kukulskiej z fotografią jakiejś kobiety o niesłowiańskiej urodzie,która ma nos jak hamulec od karuzeli i usta wykrzywione z nienawiści? Przecież to zwyczajna manipulacja nastrojami czytelników,którzy mają pomyśleć i uwierzyć,że na załączonej fotografii(z lewej) jest jakaś "nienawistna", "ksenofobiczna" i "homofobiczna" Polka z wielkim nosem,a na zdjęciu obok(po prawej) "tolerancyjna" Kukulska o gołębim sercu.
Ulaaa
8 miesięcy temu
Bardzo ciekawe teorie spiskowe komentujących pudelkowiczów. Niektóre nawet z cytatami. Wow.
ugicz
8 miesięcy temu
Nowa płyta idzie, pewnie beznadziejna to chce zainteresować ludzi tym co teraz jest na czasie
Ibk
8 miesięcy temu
Gada tak żeby roboty nie stracić, chyba proste, że artystów sponsorzy i zlecedoniawcy mają w łapach show biznes, media, i kręca swoją politykę więc artysta musi podpisać jakby cyrograf, bo nie będzie miał co żreć
Ibk
8 miesięcy temu
Natalko kochana „Sowy nie są tym, czym się wydają” – stwierdził ustami bohaterów swojego „Miasteczka Twin Peaks” David Lynch. Z kolei w „Czwartym stopniu” z Millą Jovovich dostajemy odpowiedź na to, kim owe ptaki są. To kosmici, którzy – niestety – nie mają wcale czystych intencji." Jednym słowem MASONI STRASZĄ nas, żebyśmy ich słuchali, bo oni mają plan wobec nas, a to już jest źle, że oni mają plan, a ty się im (pod wpływem ich propagandy i presji poddajesz), co stawia ciebie/nas na straconej pozycji bo chcą z tobą zrobić co im wygodnie i się im opłaca, dlatego zawsze bierz pod uwagę, że wszędzie jest propaganda, chyba ze głosisz takie słowa żeby nie stracić pracy, po prostu
...
Następna strona
bDUDzSTr